Дядо Коледа на прага чака, ФЕВРУАРЧЕ с подарък да зарадва!

  • 56 207
  • 560
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 67
Дзак  Simple Smile
Да ви нагледам тука, леле не бях влизала от 100 години,даже мислех,че съм си забравила паролата.Вярно много рехаво.При мен във фейса е по-удобно на работа да ви следя. Все пак тук си започнахме наистина.Гуш на всички  Hug

# 541
  • София, България
  • Мнения: 89
 Честита Баба Марта!  Бъдете здрави, весели и щастливи!  bouquet   bouquet

    Аз също не бях влизала тук от сто години и си спомням как преди денят започваше с бг-мама и завършваше с бг-мама. Сега е същото, но с фейсбук... Тук като, че ли беше по-интересно навремето..
По въпроса за котките да кажа, че аз много искам, но тъй като сме непрекъснато в движение няма как да мъкнем навсякъде и животинчето. Гледала съм котарак преди години при майка ми и макар, че беше голям злобар беше и много гальовен. Ако се установим повече на едно място бих помислила за домашен любимец, а и Вики много ще се радва Mr. Green  Но тогава тежко му на животното, голям тормоз ще пада hahaha hahaha

# 542
  • Мнения: 186
Има ли още наблюдаващи тукашната тема... newsm78 Влизам като цяло в самата мама мн рядко, ама като и не ми излиза известие за февруарската групичка и не се сещам да надзърна даже... Blush

Да се отчитаме поне един път месечно, да не вземат да ни заключат а...? Rolling Eyes

# 543
  • София, България
  • Мнения: 89
  Надзъртам аз всеки ден, като влизам в мамата... С този фейсбук свикнахме повече Simple Smile и тук все по-рядко се пише.

# 544
  • София
  • Мнения: 231
Тук и на мен ми беше по-интересно, сега много трудно се изписват темите Simple Smile
Пък и вече пораснаха малките бебоци, мамите не са така свободни както бяха.....
Може би е за това.

# 545
  • Мнения: 227
Чакайте и аз да се разпиша, помните ли меееее Laughing Joy

# 546
  • София
  • Мнения: 796
Аз пък бих влизала, но никой не пише вече... Sad
На мен ФБ не ми харесва , а и там не мога да ви разпозная Mr. Green Нали не ви знам наживо и трудно се ориентирам там с истинските имена.
Но е вярно, че като сме на работа е по-сложно.... Peace

# 547
  • София, България
  • Мнения: 89
Чакайте и аз да се разпиша, помните ли меееее Laughing Joy

 
 Нееее Mr. Green Добре, че се написа във фейса hahaha

# 548
  • София
  • Мнения: 796
Да подмамя сега и другите мами с по нещо да надникнат тук.....? Twisted Evil Или да пийнем по едно....

 

# 549
  • София, България
  • Мнения: 89
 Как ми се допи мартини с водка сега ooooh! ooooh! Наздраве! Айде дано още някой се появи Mr. Green

# 550
  • Мнения: 227
Важно е никой да не ме разпознае  Laughing На мен ми се пие един Космополитън ммм-мм-м.

# 551
  • София, България
  • Мнения: 89
 Лошо така като ти се пие,а не можеш. На мен като бременна много ми се пиеше бира, ама много Whistling То затова дребната сега само като види чаша с бира и ще се покатери на главите ни само и само да я достигне.

# 552
  • Мнения: 227
Абе какво стана с картинките тук, моята изчезна и сега не мога да си кача. Все ми дава че е с по-големи размери от необходимото.  newsm78

# 553
  • Мнения: 186
Абе какво стана с картинките тук, моята изчезна и сега не мога да си кача. Все ми дава че е с по-големи размери от необходимото.  newsm78

Имаш си сърчица  Heart Eyes

# 554
  • София
  • Мнения: 796
Важно е никой да не ме разпознае  Laughing На мен ми се пие един Космополитън ммм-мм-м.
Е, аз наистина не мога да те разпозная! newsm78 Но съм явно само аз! Mr. Green
А за пиенето, и в двете си бременности се напих достойно - но само в началото - в 1ви месец и другата в 4ти! Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт