Дядо Коледа на прага чака, ФЕВРУАРЧЕ с подарък да зарадва!

  • 56 315
  • 560
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 7
Добро утро.
От одавна не съм писала тук,но нещо веремето не ми стига.
Вече си имаме малка кукла на 10 дена. Heart Eyes
А аз съм зле закъсах с гърдите и вдигнах  вчера 41 градуса и сега съм на АБ Cry
Вчера купихме на Марти колело и сега се учи да го кара.

# 301
  • Мнения: 103
Хайде и аз да "поспамя" малко , понеже и аз често си пиша сама тука.
От тази сутрин Ради е със зелени сополки и киха Sad . Купих изопринозин таблетки и започнах по 1/2 да и давам, но не зная колко време и как се дава... Ама карай, дано да има някакъв ефект, на обяд мисля и ксилометазолин освен физиологичния разтвор да включа, че да може в понеделник да си иде на ясла...Иначе не ми се мисли, пак отпуски, болнични  ooooh!
При нас вчера следобяд валя, тая сутрин пак и е едно такова студеноооо, а мен ме боли главата и се опитвам да измисля нещо за ядене, да подредя гардеробите, да поизпера малко, да се епилирам евентуално.... и само си ги мисля тия неща, докато си пия второто кафе  Laughing , ама здраве да е.
Хубав ден на всички  Hug

# 302
  • Мнения: 991
Бобчо, ама и ти не се спираш ми се струва!  Hug
Дано се размине Ради само със сополите, в това скапано време вече на нищо не се учудвам.

Лорче, ти оправи ли се вече, дано сте овладяли положението!  Hug

Аз изчезвам, че правя на малкия сладък салам или с други думи "тоота", да го оформям и да го мятам във фризера.   chef

# 303
  • Мнения: 7
Днес не съм вдигала Т,но ми е мъка с гърдите и все са напрегнати и цедя страшно количество кърма.
За 7 дена замразих 14-15 бурканчета а има още доста да си се цедя а вече ми омръзна.
Не мога да изляза спокойно на вън и все гледам да съм близко до вкъщи,че ако ми дойде кърма да се прибера бързо иначе става лошо.
Отделно нощно време трябва също да се цедя и не мога да се наспя и съм като зомби вече.
За капак баткото все гледа ако му обърна гръб дори за секунда да отиде при Никол и да я щипе или удря и много ме е страх да не стане беля.
Оплаках ви се какъв ужас ми и даже на моменти си поплаквам ама няма как трябва да се справям с положението.

# 304
  • Мнения: 991
За капак баткото все гледа ако му обърна гръб дори за секунда да отиде при Никол и да я щипе или удря и много ме е страх да не стане беля.

Той сега се чувства пренебрегнат сигурно, затова така реагира. Дано скоро отмине този период, представям си колко кофти се чувстваш.  Hug

# 305
  • Мнения: 7
Хич не  ми е лесно вече се чудя и с Марти как да процедирам.
На вън почна д бие децата от както дойде беба а в къщи нея се опитва да бие.
Опитвах се да му обяснявам с думи,но не става той си знае неговото.
Вече съм много изнервена и уморена от ситуацията,но дано скоро свикне.

# 306
  • Мнения: 3
Добро утро от мен!

Аз писах у фейса защо се позагубих напоследък. Едно бяхме на море и второ, че окончателно спрях да влизам от работа тук, че имам някакви подозрения Thinking Иначе си ви мисля  Hug
Лорче, на мен ми мяза да си си докарала хиперлактация  Sad Свърза ли се с консултант по кърмене? Трябва да се действа бързо да се увладее положението, че може и по-зле да стане:-( Викай някой да помага! А за баткото не знам какво да те посъветвам  Sad Предполагам, че постепенно ще свикне, а дотогава трябва да сте много нащрек. А ако това е някакво успокоение-всички на тази възраст стават по-агресивни, нали са в бебешки пубертет ooooh!
Мой Симо си няма ново бебе вкъщи, но от 2-3 седмици стана и той агресивен  ooooh! Агресията му е към мен и мъжо, т.е. като нещо ни се ядоса направо идва и ни забива по един шамар я по буза, я по ръка, я къде свари  Shocked  И сме се видяли в чудо и първо не знаем откъде едно кротко дете взе така да реагира, хем не знаем как да го научим да спре. По веднъж на ден-два става, ама аз много се вързвам и се ядосвам  Sick

Аги, дано скоро има подобрение във вашата ситуация  Praynig Аз за реални такива операции не знам резултати, но нали с Бобчето гледаме Анатомията на Грей и там постоянно има мозъчни операции с изрязване на тумори с успешен край. Верно е сериал и сигурно е смешно да давам такива примери, но съм убедена, сценаристите често взимат готови описания на истински медицински случаи...
Ятце, пък нашите нямат други внуци и пак е зор да ги накараш да гледат Симо. Слава Богу откакто попорасна малко повече го взимат, но като беше едно ревливо бебе, което не седеше в количка и с нищо не се занимаваше- не се вясваха с дни  Crossing Arms Сега им е много интересен, той много ги обича и им се радва и съответно и те се постоплиха. И за първи път онзи ден го взеха цял ден у тях с преспиване на обяд  Rolling Eyes Т.е. след една година може и за вечерно приспиване да го вземат  Tired
Бобче, как е Ради?
Мой Симо не спира да хъркаааа, кога ще му чуя чист носа бе хора  Sick Cry Вече цял месец не е бил на ясла заради 2 карантини и заради морето и вместо да е пушка здрав ще тръгва пак така хъркащ и пак всеки ден ще му треперя #Cussing out
Хайде оставям ви...аз не пиша не пиша, но като седна се оливам Whistling Освен това съм махмурлийка и добре, че Симо се загледа в Маша, както почти никога напоследък, та мога да лежа...А мъжо си спинка #Cussing out
Цунки Hug Hug Hug

# 307
  • Мнения: 7
Да взема и аз да се разпиша...
Лорче, дано вече си  нормализирала ситуацията с кърмата, аз съвети не мога да ти дам, че и двата пъти ударих на камък с кърменето, но със сегашния си акъл бих ти казала само - търпение, трудното ще мине Hug А Марти изисква много внимание в момента, ако ти не можеш - някой друг да те смени, че освен ранния пубертет, ще изпита рано или късно и ревност. На всички ни е ясно, че сега ще отделяш повече време на малката кукла, но той не го разбира това... Кураж!!!
Зелда, като чета как не го оставяте Симчо с нощувки, направо няма повече да се оплаквам Heart Eyes
Бобчо, как е Ради, ще ви се размине ли този път с нещо по-леко. Той Явор един месец си кашляше, пиеше си вентолина и проспана, но си ходеше и на ясла, не мога да взимам всеки месец болничен.
Този уикенд бях на "почивка" - поредния голям фирмен купон, по случай рождения ден на дружеството и разтурих, децата още са на село, така че сега се наслаждавам на последните часове спокойствие...

# 308
  • Мнения: 103
ехооо, има ли някой тукккк???

Ради май май е по-добре, сутринта я оставих в яслата, не са ми звъняли да си я вземам, може и да и се размине този път. Иначе а си и давам по половин таблетка изопринозин с мед, обичайните витаминки и промивам носа с физ. разтвор.

И друго, исках да ви споделя за сутрешните ми мъки(май и друг пък съм се жалвала). Много е трудно това моето дете, та искам да питам вашите така ли са. Сутрин като станем(будя я мин 5-10 мин) и започва кошмара с обличането, не мога и не мога да се преборя с нея  smile3511 - "не искам тая блуза, не искам тоя панталон, не искам тия чорапи, не искам тоя потник, не искам тея обувки..." и това е до безкрайност - аз само сменям с други и други, даже тя сама си ги взема и си ги прибира по шкафовете. Изнервям се максимално, на всичкото отгоре и често заради тия капризи закъснявам за работа. И насила я обличам някой път  Cry , тя дърпа и бута, аз муша и така. Абе кошмар някакъв. И после започва не иска на градинка, не иска на градинка....
Моля ви, кажете ми че и другите дечица са така, че направо полудявам вече, мисля гората да хващам  #Cussing out

# 309
  • Мнения: 7
Бобчо, спокойно, много деца са така, поне съм слушала за подобни изпълнения от много родители. Явката му е все тая какво ще му облека, при нас по-скоро се появява от време на време проблем със самия процес на обличането - протестира и не дава въобще да го пипнеш, не че дрехите не иска, нищо не иска, но без да се съобразявам много много , с 300 зора го навличам и после няма проблеми. А и нали не можем още да говорим всичко, та с приказки трудно би ми противоречил, само с действия...
Хайде и аз да се оплача - ние пак, отново, за 3-ти път сме с конюктивит, от него явно и сополите, които се появиха вчера и кашлицата от нощес -- не сме спали тая нощ. Днес се гледаме, аз съм отпуск 1 ден - бонус от фирмата, да си починем след партито, но няма почивка - гледаме си се. Бях поотвикнала, но изкарахме близо 3 часа в парка, станахме на прасета, защото е още кално на места, но пък сега юнака блажено спи до мен на спалнята и мама мисли да го последва... hahaha Mr. Green hahaha

# 310
  • Мнения: 103
Добро утро!!!
Днес не ми се бачка нещо и от час вече вися във фейса, та викам чакай да намина да метна по едно кафенце Wink

# 311
  • Мнения: 7
Бобчо, ние с теб хем сме на работа, хем само двете си пишем тука...
Мерси за кафенцето - и аз сега си допивам моето, то вече е студено, но така няма да правя бръчки hahaha
И на мен не ми се работи, пък и нещо ми убиват желанието околните до мен персони...

# 312
  • София
  • Мнения: 721
Приветско! Аз също хич нямам мерак за работа, и се карам с НАП ,че са ми изкочили едни публични задължения, които са реално недължими, защото са платени...Ама да видим как ще е  #Cussing out А ми трябва чисто удостоверение от НАП за липса на публични задължения и е един омагьосан кръг на игра на нерви...
Иначе яко ме валя вчера дъжд/градушка на път за яслата и така.

# 313
  • Мнения: 103
ей, раздвижихте се малко от това мойто кафе.... я да взема и да ви почерпя с това дет си хапвам докато мързелувам днес  Wink


ПС сега отварям на компа изкуството да бъдеш родител и започвам да си чета Grinning

# 314
  • Мнения: 991
Да се вясна освен и аз тука, а?  Rolling Eyes

Не че има нещо интересно за споделяне, Бобчо е все такъв дивак, квичи, търкаля се, опитва се да ме бие и така.  Mr. Green Все си мисля, че е някакъв период и ще отмине, ама си оставам само с чакането. Трябва да мисля като се затопли за махане на памперса, обаче така зловещо ме мързи и не ми се занимава с него, обаче пък вече му се е спаружил задника от тея памперси. Ние пък взехме Пуфис на промоция за по - евтинджос и естествено се оказа, че са супер зле!

Бързо да минава на Явката конюктивита!

 Hug

Общи условия

Активация на акаунт