Професионални серии за коса - тема 50

  • 67 881
  • 771
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 3 251
комбинацията дълбокопочистващ Шампоан на Макадмия + маската винаги прави косата ми преобразена , но след като си взех шампоана на Афоджи и 2минутния реконструктор ми се струва , че това ще е идеалното допълнение към хидарацията.Веднъж го ползвах досега и определно имаше ефект  newsm81 .
Искам да попитам knggroup за тия пари Фантазия са ок или наистина са хубави продуктите ,които си взела?

# 31
  • Мнения: 4 390
Мун, за тези става въпрос http://www.zlatnaribka.com/redken/intra-force--protiv-kosopad/am … force-redken-6-ml ,нали? Странно, но за първи път ги виждам. А наистина ли повлияват растежа на косата? И само в корените ли се слагат?
Точно тези, Freya. Бяха свършили в Рибката и месеци наред не ги зареждаха, затова не си ги виждала.
Ами, мисля, че повлияват растежа, да. Бях споделяла наскоро, че от известно време косата ми расте на поливни площи (което не е типично за мен).

# 32
  • Мнения: X
Искам да попитам knggroup за тия пари Фантазия са ок или наистина са хубави продуктите ,които си взела?

Пак подчертавам, че съм ползвала само днес и не очаквам някакво преобразяване като с магическа пръчка, но според мен са наистина хубави продукти! По нищо не отстъпват на Лореал, Фито, Клоран и Рене Фюртенер, който също съм ползвала дълго време и също не съм видяла никакъв "Уау" ефект, а от Фито и Рене съм даже и НЕ доволна. С други по-скъпи не мога да сравнявам. Мисля да пробвам и Лакме за къдрава коса и ако и тази серия ми хареса да редувам двете. 

# 33
  • Мнения: 1 875
Airborne, това, което си показала, да не би да е това:
Kérastase Resistance Lait Volumintense Toning Care

Този балсам на Керастаз за мен е най-големият кошмар - уж харесвам серията Resistance, а Volumintense така ми заплита косата, че заприличва на каска - твърда, утежнена, неподатлива... направо ми стои ужасно. Опитах да го смесвам с други продукти, с маски и балсами, съдържащи масла, силикони, хидратиращи, но той доминира над всичко и пак оплита косата.
Да, да, това е. Нещо съм объркала какво показвам.
Ами такъв е Simple Smile С малко Еликсир Ултим се пооправят нещата. Донякъде Simple Smile
И косата да е добре хидратирана преди това.

# 34
  • Мнения: 2
Аз също не съм открила продукт който да има уау ефект и да повторя като покупка Rolling Eyes

# 35
  • София
  • Мнения: 43
Различни продукти са преобразявали косата ми в различни периоди - когато прохождах в грижите с професионална козметика страхотен ефект виждах от еластисайзъра, после с натрупването на грижите и продуктите нещото, което наистина ме впечатли и преобрази косата ми беше протеиновата терапия на Милкшейк. Напоследък единственото, от което съм забелязала уау ефект е от Джойко Moisture recоvery и маската Орофлуидо. Но колкото повече продукти изпробвах, толкова по-трудно бе да ме впечатли нещо Peace

# 36
  • Мнения: 656
И аз съм още в търсене на продукт, след употребата на който да постигна този "УАУ" ефект ooooh!

# 37
  • Мнения: 3 698
Благодаря за новата тема! Преобразяващ продукт май не съм открила...но търся Grinning

# 38
  • Мнения: 252
Първите ми по-хубави продукти за коса бяха на Rene Furterer и определено видях косата си преобразена от тях. Тогава разбрах, че качествената козметика може да разкрие истинския потенциал на косата (пък и не само). Стана блестяща, по-здрава, израстна хубава. След време открих темата за професионалните и досега ползвам основно такива продукти + РФ.
Шампоанът на Wellа от серията ENRICH определено преобрази косата ми и най-накрая я видях добре хидратирана. Също добавям и митичното олио на Лореал, връхчетата са хубави и гладки.  Peace

# 39
  • Мнения: 2 356
Продуктите, които преобразиха косата ми, са маската Макадамия и реконструкторът на Фантазия. От вяла и безформена се превърна в блестяща, жива, гладка и подредена.

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 1 120
Анч, благодаря за новата тема  Hug  bouquet

На въпроса:
И аз мога да кажа, че супер голям ефект, УАУУУУ, съм получавала, когато преди много години си купих розовия Елсев за дълга коса. С него забравих какво е това заплитане на косата, разбрах какво е блясък и хидратация. Ползвах го, години наред, без да му изневеря и ефекта беше все същия.

От проф. продукти ми е трудно да посоча, такъв, който да е преобразил косата ми. Преди 2-3 дни ползвах следната комбинация : ш-н Бейн де форс, после сложих ампула Вита цимент, минах набързо с терапевтичната преса, без да отмивам, в/у нея сложих маската Ciment Anti Usure, стоях повечко време, измих и сложих от цимент термика. Еми, искам всеки път такава коса - жива, супер добре подредена, няма стърчаци косъмчета, права, няма чупки, стои някак си ефирна, никаква сухота. Скоро ще пробвам същата комбинация да видя дали пак ефекта ще бъде същия.

Пробвах и спрейчето Нощна грижа на Керастаз. Само от едно нанасяне, освен приятна миризма друго не усетих, ще видим с течение на времето.

# 41
  • Варна
  • Мнения: 1 155
Момичета в ензо има намаление на шампоаните и маските на Лореал  Wink Party

# 42
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 429
Благодаря за темата   bouquet, за мен такъв продукт е МШ терапията  Heart Eyes


sasheto_7737  Hug ти как усети Инициалист на Керастаз  Heart Eyes

# 43
  • София
  • Мнения: 70
Не съм открила все още моя "Уау" ефект, но съм доволна от комбинацията на някои продукти.

# 44
  • Мнения: 1 304
момичета отзиви за този крем да помоля който го е ползвал newsm78  bouquet
http://www.enzo.bg/loreal-professionnel/texture-expert-izglazhda … nepoddajna-kosa/#

Общи условия

Активация на акаунт