Професионални серии за коса - тема 50

  • 67 891
  • 771
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 12
Много благодаря малката лисичка   bouquet  и на теб Feeling за зададения въпрос ,защото и аз това смятах да попитам.
 Виолетова и аз обичам да чета мненията ти - много са изчерпателни ,добре обяснени и точни.

# 751
  • Бургас
  • Мнения: 211
Ползвали ли сте - Alfaparf Milano Midollo di Bamboo процедура за повредена и химически третирана коса???  Thinking Иска ми се да я опитам, защото хем ми е боядисвана, хем сешоара и пресата ми я тормозят косицата?

# 752
  • София
  • Мнения: 160
Напоследък имам проблем с комбинирането на продукти след Еластисайзер...
Понеже голяма част от съфорумките го ползват, а новодошлите също им е интересно предлагам вместо запис за новата тема, всяка да напише най-успешната комбинация, с която ползват Еластисайзер.  Peace

# 753
  • Бургас / София
  • Мнения: 1 206
Ползвали ли сте - Alfaparf Milano Midollo di Bamboo процедура за повредена и химически третирана коса???  Thinking Иска ми се да я опитам, защото хем ми е боядисвана, хем сешоара и пресата ми я тормозят косицата?
Това е една от най обсъжданите тераапии във форума, потърси и ще намериш много мнения за нея..
Лично аз не съм я ползвала, понеже косата ми не е третирана. Още си чакам Алтерната от HQ мисля си,че са объркали адреса  #2gunfire

# 754
  • Мнения: 7 675
Vanina_ch, благодаря за бързия отговор.  bouquet
А има ли значение какви продукти се ползват след Еластисайзер-а ?

# 755
  • Бургас
  • Мнения: 211
cityofangels, разрових се и си намерих инфото Simple Smile.Благодаря ти  Peace

# 756
  • София
  • Мнения: 9
Vanina_ch, благодаря за бързия отговор.  bouquet
А има ли значение какви продукти се ползват след Еластисайзер-а ?

 Hug Понеже той е заглаждащ продукт след него се слагат хидратиращи шампоани, маски и финиши. Няма смисъл от протеинови, защото няма да успеят да проникнат в косъма.

# 757
  • Мнения: 94
Получих това от размяна,някой да има идея как се използва?Даже не разбирам за какво служи  Embarassed
http://www.ebay.com/itm/JOICO-H-K-P-Liquid-Protein-Hair-Reconstr … -oz-/230798437684

# 758
  • Бургас
  • Мнения: 211
Получих това от размяна,някой да има идея как се използва?Даже не разбирам за какво служи  Embarassed
http://www.ebay.com/itm/JOICO-H-K-P-Liquid-Protein-Hair-Reconstr … -oz-/230798437684

Ами до колкото видях из нета, ето за това ще ти служи -

"Течен протеин реконструктивна спрей за фина коса преди стилизиращи продукти.
Захранва загубените аминокиселини в слаби, изчерпани коси чрез попълване на повредени участъци от епидермиса.
Вашата фина, крехка и безжизнена коса, преждевременна загуба на цвят (поради химични, термични и екологични щети) ще бъде с възстановена жизненост, сила, блясък и еластичност."

Преведох го приблизително, защото инфо има само из чуждите сайтове, но приблизително е това  Hug.

# 759
  • Мнения: 94
Получих това от размяна,някой да има идея как се използва?Даже не разбирам за какво служи  Embarassed
http://www.ebay.com/itm/JOICO-H-K-P-Liquid-Protein-Hair-Reconstr … -oz-/230798437684

Ами до колкото видях из нета, ето за това ще ти служи -

"Течен протеин реконструктивна спрей за фина коса преди стилизиращи продукти.
Захранва загубените аминокиселини в слаби, изчерпани коси чрез попълване на повредени участъци от епидермиса.
Вашата фина, крехка и безжизнена коса, преждевременна загуба на цвят (поради химични, термични и екологични щети) ще бъде с възстановена жизненост, сила, блясък и еластичност."

Преведох го приблизително, защото инфо има само из чуждите сайтове, но приблизително е това  Hug.
Много благодаря!Аз бях решила,че е само за нанасяне преди боядисване,това разбрах от написаното на опаковката!  bouquet  bouquet  bouquet

# 760
  • Мнения: 372
Получих това от размяна,някой да има идея как се използва?Даже не разбирам за какво служи  Embarassed
http://www.ebay.com/itm/JOICO-H-K-P-Liquid-Protein-Hair-Reconstr … -oz-/230798437684


След измиване и подсушаване на косата, се впръсква. Не се изплаква. С ниско РН и протеини е. Уникален реконструктор, обожавам го и съвсем неблагородно ти завиждам, че го имаш(нищо, че и аз имам   Mr. Green  ). Със здраве да си го ползваш!       bouquet



--------------------------------------------------------

предлагам вместо запис за новата тема, всяка да напише най-успешната комбинация, с която ползват Еластисайзер.  Peace

Отлична идея!       Hug


П.С.  Някой зае ли се с тема?

Последна редакция: вт, 23 апр 2013, 12:58 от Feeling

# 761
  • Мнения: 21 282
Напоследък имам проблем с комбинирането на продукти след Еластисайзер...
Понеже голяма част от съфорумките го ползват, а новодошлите също им е интересно предлагам вместо запис за новата тема, всяка да напише най-успешната комбинация, с която ползват Еластисайзер.  Peace
Наистина идеята е добра ,и ще е полезна  Peace

# 762
  • Пловдив
  • Мнения: 691
Смешно малка промоция в ЗР, наистина. Да направат поне една 25% - да усетим празника, а и те ще го усетят доста по-добре  Wink

# 763
  • Мнения: 21 282
Смешно малка промоция в ЗР, наистина. Да направат поне една 25% - да усетим празника, а и те ще го усетят доста по-добре  Wink
Ами така е ,какво да правим  Whistling

# 764
  • Мнения: 766
Може би трябва да започнем с:
Какво очакваш от косата си? Каква си я представяш?      Hug

Това към мен ли?  Rolling Eyes
Ако да -
косата ми за съжаление е много по-различна от често срещаните и чета с голям с интерес всички тук, но не знам с какво да се включа като моята е за съвсем други грижи.
Имам неплосък, сравнително дебел и много усукан Simple Smile косъм. Като всяка къдрева коса - сух.
И понеже не мога без фиксация сутрин, от това ми става и твърда.
Искам с нещо да я засиля, да я хидратирам, да е по-жива, по-малко къдрева и да я стилизирам с нещо силно, което не утежнява и не изсушава.

Е това е, хич нищо не искам.  Embarassed
И съжалявам, че не мога да ви помагам и аз със съвети, но моята коса не е критерий и само ще ви объркам.

А искам и да си взема нещо от голямото намаление, за това така ви разпитвам.

Благодаря предварително.  Hug  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт