Щъркели във Варна

  • 1 382
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Под липата
  • Мнения: 620
Лястовичките... обожавах ги, докато не научих, че убиват негодните за живот пиленца като им пъхат пера в човките. Зарекла съм се, че ако свият гнезда на вилата ще ги събарям.

Eстествен подбор се нарича, иначе нямаше да има еволюция. Природата си знае работата, само ние се опитваме все да й се месим  уж хуманните ни действия.
thumbsup
Сега малко offtopic.
 Тръмп, бях се зарекла да не се учудвам на нищо, което бих могла да прочета в този форум, но предвид, че, уж,  обичаш животните, това което си написала е меко казано идиотско.
 Дай, да започнем да трепем мъжките лъвчетата още в ембрионална възраст, защото, видите ли, като пораснат ще разкъсват и изяждат сладките, малки бебета на лъвът-съперник, когото са победили за да му завземат територията и самките  ooooh!
 Такава е природата...

# 16
  • Варна
  • Мнения: 932
Цитат

 Дай, да започнем .....


Ако се намесим в каквото и да е, няма да е никакъв естествен отбор. И да, мъжките лъвове изяждат малките, ако не са от него - така си гарантират свое собствено потомство. И да, само ние хората се месим и спасяваме нуждаещите се и за това се казва, че сме човечни.
По въпроса за щъркелите - вече пристигнаха из варненско. Всяка пролет, като пристигат, кацат около Камчия по пътя от Бургас. Невероятна гледка са - много щъркели, накацали по полето или около реката. Мъж ми докладва, че ги е видял миналата седмица. А къде са им гнездата - знам ли? Ние като пътуваме, си имаме няколко, които проверяваме. Едното е в селата по пътя за Провадия - дали беше в Топли дол или в следващото, не се сещам. Другото е в Каблешково, точно след новия светофар, ама до там си е почти 2 часа път Simple Smile
И най-лесното - в зоологическата градина. Там по това време мрежата на щъркелите се окичва като коледно дърво.

Общи условия

Активация на акаунт