Перилни препарати и омекотители (прахове, таблети, гелове, капсули) - 12

  • 79 488
  • 724
  •   1
Отговори
# 720
  • В море от любов
  • Мнения: 519
Спокойно, аз имам винаги в шкафа по 6-7 различни праха  Mr. Green, по сто омекотителя, кърпички, таблети, капсули и за каквото се сетиш, но  в събота и неделя обикновенно пера по 5 перални, в делнични дни по 1-2 на ден. Иначе и аз сортирам и изобщо не ме притеснява това, но винаги вадя кърпичките оцветени, независимо какво пускам. Иначе ,че съм луда така е, ако някой ми види шкафа с препаратите, ще помисли , че имам магазин. Болна тема ми е, както и на повечето предполагам. Hug

# 721
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 759
Спокойно, аз имам винаги в шкафа по 6-7 различни праха  Mr. Green, по сто омекотителя, кърпички, таблети, капсули и за каквото се сетиш, но  в събота и неделя обикновенно пера по 5 перални, в делнични дни по 1-2 на ден. Иначе и аз сортирам и изобщо не ме притеснява това, но винаги вадя кърпичките оцветени, независимо какво пускам. Иначе ,че съм луда така е, ако някой ми види шкафа с препаратите, ще помисли , че имам магазин. Болна тема ми е, както и на повечето предполагам. Hug
Peace - повече обичам пазаруването, отколкото ползването. Понякога, като си купя нов омекотител и той ме плени с аромата си, ми иде да изпера де що видя с него. После купя друг, още по-прекрасен и пак ми се иска да изпера цялата къща. Добре, че съумявам да се спра, че иначе не знам колко бюджет ще ми трябва само за перилни. Снощи, докато пазарувах, си мислех как в следващата една година няма да поглеждам дори прахове и омекотители.
Ivaaa, от къде събираш толкова дрехи за пералня всеки ден? Аз пера по 4-5 седмично заедно с хавлиите и спалното бельо и ми се виждат много - всяка дреха се пере след всяко обличане, без връхните - якета и палта.

# 722
  • В море от любов
  • Мнения: 519
Спокойно, аз имам винаги в шкафа по 6-7 различни праха  Mr. Green, по сто омекотителя, кърпички, таблети, капсули и за каквото се сетиш, но  в събота и неделя обикновенно пера по 5 перални, в делнични дни по 1-2 на ден. Иначе и аз сортирам и изобщо не ме притеснява това, но винаги вадя кърпичките оцветени, независимо какво пускам. Иначе ,че съм луда така е, ако някой ми види шкафа с препаратите, ще помисли , че имам магазин. Болна тема ми е, както и на повечето предполагам. Hug
Peace - повече обичам пазаруването, отколкото ползването. Понякога, като си купя нов омекотител и той ме плени с аромата си, ми иде да изпера де що видя с него. После купя друг, още по-прекрасен и пак ми се иска да изпера цялата къща. Добре, че съумявам да се спра, че иначе не знам колко бюджет ще ми трябва само за перилни. Снощи, докато пазарувах, си мислех как в следващата една година няма да поглеждам дори прахове и омекотители.
Ivaaa, от къде събираш толкова дрехи за пералня всеки ден? Аз пера по 4-5 седмично заедно с хавлиите и спалното бельо и ми се виждат много - всяка дреха се пере след всяко обличане, без връхните - якета и палта.
Joy Joy Joy, същата работа и аз така.
Иначе ние сме голямо семейство, имам три деца, просто няма как да мине ден без пране. Crazy
Особенно бебо го преобличам по два-три пъти на ден, постоянно има окапано нещо, пюренца, сокчета.....
Баткото  е вече пубер, иска всеки ден ново да облича, каката от градина и тя всеки ден се пребира окапана я от сок , я от манджа. Mr. Green
Да не говорим за спалното,аз на веднъж немога да ги събера, само нашето е за една пералня (леглото ни е нестандартно и голямо). Пера възглавници, олекотени, чехли, обувки, просто всичко за което се сетиш, абе луда работа. Mr. Green
Ааа забравих пера паяка, количката, люлката (махам им калъфите), да не помислите, че целите ги слагам. Joy

# 723
  • София
  • Мнения: 2 497
Момичета, имам драма Sad
Прахът, който купувам, вече няма от къде да го взимам... Единствения магазин, в който съм го виждала, затваря.
Съвети, някой виждал ли го е ?

# 724
  • Мнения: 19
Хайде бързо всички във фаталната 13 Тема! Hug

Общи условия

Активация на акаунт