PrettyBox & Pinks Beauty Box

  • 44 677
  • 761
  •   1
Отговори
  • Мнения: 213
Честно казано съм изненадана, че такава тема липсва, което не знам дали се дължи към слабия интерес към ПритиБокс или на факта, че все още не е добило популярност. Сайтът им в процес на разработка, така че за тези, които не знаят какво е, ще дам линк към профила им във фейсбук:
http://www.facebook.com/PrettyboxBulgaria/info

Вероятно някои от вас се сдобиха с първата кутия за месец март. Ще си позволя да дам линк към блог, който следя, в който има отзиви:
http://maquilab.blogspot.com/2013/03/prettybox-bulgaria-thoughts-and-opinion.html
Моето лично мнение е, че кутията не беше кой знае какво, но самият и замисъл (макар и стъпил на готов формат) е готин. Обикновен (хубав) крем за ръце, база (която и по принцип имам) в леко смешен размер, балсам за устни (не кой знае какво и с доста лош аромат  Laughing ), Скинетиката не мога да я обсъдя, защото нямам акнеитична кожа, а ружът не е точно по мой вкус и май така ще си остане.

През Април обещават изцяло био кутия. От малките им хинтове във фейсбук групата залагам, че ще има нещо на The Body Shop, както и матиращи листчета Papier Poudre. Отделно всеки заявил ще се сдобие и с бебешки шампоан на Biotrade.

Е, споделете, поръчахте ли априлската или се отказахте още от мартенската или ако сега разбирате, грабна ли ви платформата на ПритиБокс?  Grinning

Последна редакция: пт, 07 юни 2013, 09:48 от bubanka

# 1
  • София
  • Мнения: 5 657
Разочаровах се още от първата. Очаквах по-силно и зарибяващо начало, а се оказа пълна смешка. Супермаркетски крем за ръце, безплатна мостричка на база, руж в неизползваем цвят? Стойността на продуктите в никакъв случай не достига цената на кутията. Губят ме като клиент.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 210
И аз мисля като Атти -глупава грешка с първата кутия и нищо общо с подобни кутии по света.
Няма да повторя Naughty

# 3
  • София
  • Мнения: 1 573
На мен първата кутия ми донесе страхотно откритие - кремът за лице Jonzac, който си купих буквално няколко дни след това в пълен размер. Ако не бях получила мострата абсолютно никога нямаше да ми хрумне да го пробвам, но сега не го сменям за друг крем и ще продължа да го купувам и занапред като дневна грижа.
Та от тази гледна точка, кутията ми беше много полезна. Елементът на чакане и изненада също ми харесва, но няма как да не се съглася с момичетата, че определено не е това, което се предлага в чужбина. Да, там също не са само пълноразмерни продукти, но винаги има поне един такъв и той винаги надвишава стойността на кутията.
Ето в това клипче е онагледено добре какво съдържат кутиите и каква е равносметката във финикийски знаци  Laughing
http://www.youtube.com/watch?v=mV1dGj1SZjM

Априлската кутия си поръчах от блогърско любопитство, но ако отново стойността на продуктите вътре е значително по-ниска от цената на самата кутия, сигурно ще пропусна следващите, с надеждата в даден момент да има промяна, която да ме накара да се абонирам отново.
Много ми се иска да имаме нещо такова в България и то да се развие наистина качествено.

# 4
  • Мнения: 213
Аз съм на мнение, че когато човек прохожда в бизнес, трябва да му се дава шанс, и без това живеем в държава, която мачка малкия и среден бизнес. Защото тези момичета, които стоят зад ПритиБокс, надали са имали главозамайващ начален капитал и ако не получат шанс, никога няма да се стигне до качествена подобна услуга. Видя ли хубава идея, винаги съм склонна да я подкрепя финансово в някакъв срок (напр. ако услугата се задържи 6 месеца, то ще имам 6 кутии, но ако качеството не мърда или пада, ще приключа с "меценатството" си). 25 лв не е голяма сума и определено месечно давам 25 лв за абсолютни глупости, които въобще не ми трябват и на всичкото отгоре не са в мострен размер и поне 2-3 месеца само ми заемат място в тоалетката - само като пример, че посоча, че по неясни за мен причини за последните даже 2 седмици се сдобих с някаква лудория за коса на Хималая, която надали ще наклепам на главата си повече за 10 лв, както и околоочен крем на същата фирма за същата сума, като съм напълно наясно, че няма да заличи кръговете под очите ми. Дадох и 25 лв за фдт на Инглот, който от ден на ден се убеждавам, че е страхотен боклук. Дадох шанс и на козметиката на БАН (крем и маска) с бургаска луга (ако някой е любопитен, ще поясня) - комплектът беше пак към 10 лв и е малко смотан, ама пусто любопитство какво са сътворили в БАН.  Laughing

Бих добавила също, че са много отзивчиви и приятни за комуникация. Желая им искрен успех и да достигнат нивото на колегите си в чужбина.  Simple Smile

Графиньо, кой е твоят блог? Много ми харесват постовете ти в темата за предизвикателства в гримирането и бих се радвала, ако мога да те чета накуп?  Embarassed Пиши на лични, ако не е позволено да се рекламира.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 573
Има го в подписа ми като цъкнеш иконката с "www"   bouquet
Аз също разсъждавам донякъде като теб, а и от чисто любопитство бих си купувала още кутии, защото обичам да се запознавам с нови марки, които не съм се сещала да си купувам от магазина. Не държа на скъпи продукти в пълен размер, бих се зарадвала и на по-голямо количество мостри (не по 5 от един продукт, а различни)  Laughing  Все пак обаче не съм благотворително дружество и рано или късно ще ми дойде на акъла, че тези 25лв, макар и да не са много, винаги могат да бъдат обърнати в една торба шоколад  Laughing

# 6
  • София
  • Мнения: 1 210
Jonzac за жалост беше за първите абонирали се, така че не го пробвах.
Аз не съм навита да давам 25 лв. на месец, за да си развие някой бизнеса. Чета и преценявам какво да си купя, не хвърлям пари за случайни неща.  Мостри получавам от магазините винаги, когато си поискам нещо. Лосион за акне на какъв % от жените е необходим? Не ми се видя удачен избора на продукти.
Предполагам, че принципът на кутиите е маркетинг на фирмите - като ще се почва бизнес се работи в тази насока. Верно е, че в България и това не е лесно, но и затова си има начини.

# 7
  • Мнения: 2 838
Днес попаднах на страницата им във Фейсбук и с голямо желание прочетох мненията на момичетата,които вече са си взели мартенската кутия.И според мен продуктите в първата кутия не струват 25 лева ... от любопитство ми се ще да пробвам и аз,но все още се чудя .... С коя куриерска фирма ги доставят и около коя дата??

# 8
  • Мнения: 372
С коя куриерска фирма ги доставят и около коя дата??

С Еконт. Между 8-14 април щели да пращат кутиите.


Аз съм на мнение, че когато човек прохожда в бизнес, трябва да му се дава шанс, и без това живеем в държава, която мачка малкия и среден бизнес.

Така разсъждавам и аз. Поради тази причина им се доверих с Априлската кутия. Подобно на вашите мнения обаче, няма да потретя, ако пропилеят и втория си шанс.    Peace

Виждам доста от ружчетата в размените. Нормално. И моят сигурно ще замине там. Не смятам, че  клони дори към универсален, както бяха писали, че ще подбират продуктите.

Лосиончето на Скинетика бива. Приятно е. Моята кожа е проблемна от едно известно време.

Кремчето за ръце също е готино.

Балсамът е много хубав. Имала съм го, но с друг аромат. Адски полезен е за нон-стоп разпукващите ми се устни.

Инглотската база, освен, че е в смешен(да не кажа подигравателен) размер, изобщо не ми допадна. Матираща била, не знам какво си...
Лъсвам след час с нея. Няма да я купя!    Naughty

Другото - матираща база и лосион за проблемна кожа в "универсална" кутия?!    newsm78
За моята кожа е ок, но не и за момичетата с друг тип кожа.

Последна редакция: ср, 27 мар 2013, 12:47 от Feeling

# 9
  • Мнения: 2 838
И аз мисля да пробвам с априлската кутия.Парите ми се виждат много за мостри,но писаха че в априлската щяло да има 2 продукта в реален размер .... да видим Simple Smile Аз съм останала с впчеталението,че в другите държави има кутии с различни цени ... или съм в грешка?

# 10
  • Мнения: 220
Да се включа и аз Simple Smile Давам им втори шанс, след като изрично им написах какво мисля - отговориха ми напълно адекватно, очаквам по-хубава изненада този месец. Съгласна съм, че с първата кутия сгрешиха, но не всяко начало е лесно, да угодиш на зверски капризна аудитория е трудно, а и началният капитал наистина едва ли е бил висок... Но при всички случаи, ако тази кутия не ми хареса - баста Simple Smile

# 11
  • Мнения: 2 838
Аз ги питах колко продукта в реален размер ще има,отговориха ми 2 ... а в страницата им във фейсбук са сложили ето тази снимка с текст "200 мл любов"
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=426054740822415&set=a … ype=1&theater
Силно се надявам да остана доволна от кутията Simple Smile харесва ми идеята,че всичко е изненада Simple Smile

# 12
  • Мнения: 434
Напълно разочарована съм от първата кутия и не мисля изобщо да рискувам с втората. Naughty
Просто не ми се дават по 25 лв за мостри.  Crossing Arms

# 13
  • София
  • Мнения: 5 657
Предлагам авторката да пусне анкета.

# 14
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 030
Много се разминаха очакванията с реалността при първата кутия.Всичко очакваха нещо като Глосибокс с Опи-та, Герлени и т.н. , а получихме нещо доста дребно.Много хора си помислиха, че първата кутия ще е бум, за да ги грабне.Аз обаче мисля обратното... ще станат качествени, ако успеят да се задържат и създателите им успеят да наберат рекламодатели.По-скоро кутиите трябва да се спонсорират от брандовете, а не от потребителите.Не случайно продуктите в Глоситата надвишават цената на кутията... някой трябва да покрие разликата все пак  Peace Аз затова ще гледам развитието ...

Общи условия

Активация на акаунт