PrettyBox & Pinks Beauty Box

  • 44 664
  • 761
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 805
Мисля да пропусна априлската.

Последна редакция: чт, 28 мар 2013, 18:33 от Самсара

# 16
  • Мнения: 2 161
Аз съм ужасно разочарована от първата кутия. Не мисля да ги спонсорирам постоянно, за да развият бизнеса си. Несериозно е да започваш бизнес без капитал. Ами да подготвя на целия форум по една кутия с продуктите на Бочко за април, а пък вие ме подпомогнете в бизнеса с 25 лв.

# 17
  • Мнения: 252
Аз съм ужасно разочарована от първата кутия. Не мисля да ги спонсорирам постоянно, за да развият бизнеса си. Несериозно е да започваш бизнес без капитал. Ами да подготвя на целия форум по една кутия с продуктите на Бочко за април, а пък вие ме подпомогнете в бизнеса с 25 лв.
Подкрепям мнението ти. Изумих се на положителните коментари, които прочетох във фб. Трябва да имаш или много нереална представа, или много занижени критерии, за да останеш "очарован" от кутията.  Shocked ooooh!

# 18
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 029
Аз съм ужасно разочарована от първата кутия. Не мисля да ги спонсорирам постоянно, за да развият бизнеса си. Несериозно е да започваш бизнес без капитал. Ами да подготвя на целия форум по една кутия с продуктите на Бочко за април, а пък вие ме подпомогнете в бизнеса с 25 лв.
Подкрепям мнението ти. Изумих се на положителните коментари, които прочетох във фб. Трябва да имаш или много нереална представа, или много занижени критерии, за да останеш "очарован" от кутията.  Shocked ooooh!

Другото, което ме подразни...Аз като виден фейсбук-маниак си поровичках и излезе, че масово хората, които хвалят са близки и приятели на дамата започнала бизнеса.Личи си и по доста неориентираните коментари. На ружа една му казват пудра, освен това доста грозно нападат тези, които не са на едно мнение с тях...

# 19
  • Мнения: 213
Ayuuri Natural Body Wash Coconut (пълен размер) по всяка вероятност ще присъства в следващата кутия.
Тези, които си чакат кутията, какво предпочитате: повече бяла или повече декоративна козметика? Аз лично хич не мога да се зарадвам на душ-гел.  Tired

# 20
  • Мнения: X
Ayuuri Natural Body Wash Coconut (пълен размер) по всяка вероятност ще присъства в следващата кутия.
Тези, които си чакат кутията, какво предпочитате: повече бяла или повече декоративна козметика? Аз лично хич не мога да се зарадвам на душ-гел.  Tired

Мда, душ гел за 10 лева, две мострички от безплатните, легендарният крем Нивея и ето ти Притибокс.

# 21
  • Мнения: 539
Аз съм ужасно разочарована от първата кутия. Не мисля да ги спонсорирам постоянно, за да развият бизнеса си. Несериозно е да започваш бизнес без капитал. Ами да подготвя на целия форум по една кутия с продуктите на Бочко за април, а пък вие ме подпомогнете в бизнеса с 25 лв.
Подкрепям мнението ти. Изумих се на положителните коментари, които прочетох във фб. Трябва да имаш или много нереална представа, или много занижени критерии, за да останеш "очарован" от кутията.  Shocked ooooh!





Другото, което ме подразни...Аз като виден фейсбук-маниак си поровичках и излезе, че масово хората, които хвалят са близки и приятели на дамата започнала бизнеса.Личи си и по доста неориентираните коментари. На ружа една му казват пудра, освен това доста грозно нападат тези, които не са на едно мнение с тях...


Много ни подцениха.
Мисля, че кутията я харесаха хора, които или никога не са поръчвали глосибокс и идея си нямат, или са приятели.

# 22
  • София/Дружба
  • Мнения: 512
Много интересно ... ПритиБокс идва от Варна, авторката на ПритиБокс е от Варна, авторката на тази тема също е от Варна ... въпросите й са едни такива ... маркетингови ... Само на мен ли ми се струва, че всичко това не е съвпадение  newsm78

Иначе и аз съм страшно разочарована от първата кутия и не мисля да поръчвам повече.
Преди за почнат да правят нещо такова трябваше да се привлекат рекламодателите (по-точно продуктодателите  Laughing ). Има български производители, които пуснаха нови продукти, можеха да се включат с някакви мостри, или мини опаковки. Другата глупост беше за онзи крем за първите 20 поръчали - с това още повече ме отблъснаха ...

# 23
  • Мнения: X
Много интересно ... ПритиБокс идва от Варна, авторката на ПритиБокс е от Варна, авторката на тази тема също е от Варна ... въпросите й са едни такива ... маркетингови ... Само на мен ли ми се струва, че всичко това не е съвпадение  newsm78

Ако това ще разсее конспирацията ти, и аз съм от Варна.  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 539
аз много се разочаровах и се отказах. Не съм поръчвала за Април.

# 25
  • София/Дружба
  • Мнения: 512
Много интересно ... ПритиБокс идва от Варна, авторката на ПритиБокс е от Варна, авторката на тази тема също е от Варна ... въпросите й са едни такива ... маркетингови ... Само на мен ли ми се струва, че всичко това не е съвпадение  newsm78

Ако това ще разсее конспирацията ти, и аз съм от Варна.  Mr. Green

 Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green

# 26
  • София
  • Мнения: 1 573
Не нам има ли конспирация или не, но аз да си кажа - предпочитам декоративна козметика, лакове. Бялата си козметика за лице сменям много трудно, а и е още по-трудно да получа нещо, което да е точно за моя тип кожа. Лосиони за тяло обичам и ползвам много, такова нещо би ме зарадвало, продукти за коса също...

# 27
  • Мнения: 213
И аз предпочитам декоративна козметика, ама нямам очаквания дори за 1 продукт с тая био тематика...  Rolling Eyes

П.С. в готварския подфорум съм рекламен агент на Маги, в този - на ПритиБокс. Жалко само, че те не знаят и не се отблагодаряват подобаващо.  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 35 961
с много ентусиазъм поръчах първата кутия - с още по-голям ентусиазъм написах отрицателните си отзиви във фейсбук
втори шанс с втората кутия няма да им дам - бизнесдама е избрала да вложи парите си в това начинание, аз съм избрала за не се възползвам от него след първата кутия докато не видя поне една кутия, която да удовлетвори представата ми за добра изненада

# 29
  • София
  • Мнения: 1 573
Какво пречи да има декоративни био продукти? Terre d'Oc, Lavera... това са марки, които правят декоративна козметика, която е 100% органична. Сенки, червила, спирали, пудри. Имам каял на Terre d'Oc и е много хубав. Даже след малко точно се канех да му пускам ревю  Peace

Общи условия

Активация на акаунт