PrettyBox & Pinks Beauty Box

  • 44 666
  • 761
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
Някой има ли идея коя е фирмата?

# 31
  • Мнения: 213
Впрочем някой има ли представа кой стои зад ПритиБокс? Да е чел интервю или нещо такова?  

# 32
  • Мнения: 213
Не че няма фирми, които произвеждат био декоративна козметика, но продуктите им са твърде скъпи, според мен, за да попаднат в ПритиБокс. А Лавера е фирма, на която бих изхвърлила продуктите автоматично още само с прочитането на заглавието.  Stop

# 33
  • София
  • Мнения: 1 573
Какво ще рече твърде скъпи? За Глосибокс Есте Лаудер, Клиник и Герлен не са твърде скъпи, а за нас Лавера са?  Laughing

# 34
  • Мнения: 539
Какво ще рече твърде скъпи? За Глосибокс Есте Лаудер, Клиник и Герлен не са твърде скъпи, а за нас Лавера са?  Laughing

 Peace

# 35
  • Мнения: 35 961
хм, напомням само, че подозренията за нерегламентирана и/или скрита реклама на редовите потребители са едно, а подозренията на модераторите - съвсем друго  Simple Smile

# 36
  • Мнения: 213
Казвам не че са твърди скъпи по принцип, а са твърде скъпи, за да се включат в кутията без да са изградени необходимите контакти (вероятно те сами си поръчват някакви бройки мостри, докато Глосибокс вероятно се налага да отсяват от предложения и то на изброените от теб фирми). Понякога си мисля, че ниските ми очаквания са причината рядко да се разочаровам.  Laughing

# 37
  • USA
  • Мнения: 7 297
Глосибокс е черешката на тортата.Трудно някой би ги догонил(визирам тук всички международни кутии,не конкретно българската),а и хората са инвестирали солидна пачка в бизнеса си.Притибокс едва сега тръгват,няма как да извадят кутии с козметика на Иламаска,червила на Бърбъри,сапуни на Булгари и от този клас.Разбирам обаче издразнението на момичетата,кутията не си заслужаваше нито цената,нито инвестираните емоции и очаквания.

Честно казано,от всички 15-на кутии на Глоси за Щатите,1-2 са ме разочаровани донякъде. Винаги имаме по минимум 1 продукт пълен размер,много често по 2,които вече надвишават цената на самата кутия.В мартенската например,имахме 4 такива в пълен размер и сега,като се замисля,втората по успех кутия(според моите критерии) от прохождането им.

Ако трябва да избирам какви продукти предпочитам да получавам - всякакви за баня и вана - сапуни,масла,соли за вана,гуш гелове,кремове за тяло...Предпочитам да не получавам грим.

# 38
  • Мнения: 213
хм, напомням само, че подозренията за нерегламентирана и/или скрита реклама на редовите потребители са едно, а подозренията на модераторите - съвсем друго  Simple Smile
Искрено любопитно ми е какво значи това. 

Мислех си и нещо друго - тук, в България, винаги ще се слагат неща, за които има шанс да се купят в последствие в пълен размер. Мисля си, че това е основният замисъл на кутиите. Не са много онези, които биха си купили пълноразмерни продукти на изброените по-горе фирми, дори да са им харесали страшно много. Един вид, покупателната способност на българката не е за подценяване. Щото като вляза в новите козметични похождения, през пост някой е изкупил щандовете на Клиник, а сега чета в друга тема  в друг подфорум как хората едва връзват семейния си бюджет. Изводите - всеки сам.  Outta Joint

# 39
  • София
  • Мнения: 1 210
Дори и да е вярно това за покупателната способност, не следва ли, че и цената на кутията следва да е доста по-ниска Wink

# 40
  • Мнения: 35 961
В прав текст означава да не прекалявате с подпитвания, предложения и т. н.
Ако все още не разбирате, пишете ми лс, за да Ви обясня каквото не Ви е ясно.

# 41
  • София
  • Мнения: 1 573
Дори и да е вярно това за покупателната способност, не следва ли, че и цената на кутията следва да е доста по-ниска Wink

 Peace Тук съм съгласна. Глосибокс е на същата цена в левове, а съдържанието е различно.
А за да има човек 25лв на месец за мостри, то не виждам какво му пречи да има и 100 за крем или 50 за спирала. Тези, които нямат покупателна способност едва ли ще поръчват Притибокс, а ще предпочетат да дадат 25лв за нещо, което със сигурност ще им влезе в употреба.

# 42
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 029
Успокоих се, че мен никой не ме заподозря, че съм от Варна  Mr. Green
На въпроса кой стои зад кутиите ще кажа, че не е фирма, а физическо лице.Казвам го на база разписката от Еконт при получаване на кутията.Ако много държите ще напиша и име.
При получаване на подобни пратки обикновено пише името на фирмата, в други случаи.
Колкото до скъпите продукти - лично аз не ползвам много такива, но има случай до толкова да ми хареса мостра,че съм готова да дам повече пари за по-добро качество.
Не мисля, че и всички които поръчват Глосита ползват само продукти от класа на Герлен, Есте и т.н. но какво пречи човек да опита  Peace

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 691
   Не поръчах първата кутия , но въпреки това ми стана криво за провалените очаквания на повечето, които я бяха поръчали. Приех го като подигравка. Предполагам наистина е трудно да се организира и да се добият контакти с най-големите марки , но се надявам идеята са сработи .

# 44
  • Мнения: X
На въпроса кой стои зад кутиите ще кажа, че не е фирма, а физическо лице.Казвам го на база разписката от Еконт при получаване на кутията.Ако много държите ще напиша и име.

Наистина ли? Физическо лице не може да извършва търговска дейност. Явно и фактура е нямало, за касова бележка да не говорим.

Общи условия

Активация на акаунт