Къде да намеря количка под наем в БГ?

  • 5 223
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
http://bebenaem.com/index.php?route=common/home  по-горе е даден този линк, там има всички подробности.

# 16
  • Мнения: 593
Коя е тази компания дето разрешава до 2 години? Аз съм пътувала с количка, а детето беше на 3 години, ходихме да празнуваме рождения и ден в България.

Твоята количка ако е от тези, дето се сгъват и стават като куфар, много ясно че винаги и навсякъде ще те пуснат с нея.  Laughing

bqlo_kokiche, аз имам една идея - питай в отчетната тема на града, в който отиваш.
Там има майки и на по-големи деца.
Със сигурност има и такива, които се чудят какво да правят с количките си.
Може някоя бг-мама да ти помогне - срещу минимално заплащане или дори безвъзмездно.
Нали знаеш - форумът е сила.  Grinning

# 17
  • Мнения: 6
cybercat, благодаря за идеята, но мисля, че след като има такава услуга в БГ с бебешките неща под наем, то не си заслужава да търся, да разпитвам и да притеснявам други хора. Ние останахме много доволни миналата година от количката под наем. Тази година пак ще пътуваме и смятаме отново да ги ползваме. Този път ще вземем самар за планина  Simple Smile За количка се чудим още, че вече сме големи  Simple Smile

Извинявам се, че толкова късно отговарям, но отдавна не съм се логвала във форума и не съм видяла.

# 18
  • Мнения: 29
Ние наскоро наехме количка за няколко дни от тази фирма: babyrental.bg ! Оказа се много по- удобно, отколкото да търся от някой познат и да го притеснявам.

Общи условия

Активация на акаунт