Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 36

  • 50 558
  • 724
  •   1
Отговори
# 210
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 451
защото участието е на олимпийския принцип, а и утре може да гледаш с други очи на снимката  Blush

аз преди малко смених заглавните снимки (размислих), то и преди доста се колебах, но .... вече съм с нов поглед  Blush за първи път така сменям, но има и такива моменти  Heart Eyes

# 211
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 732

Иве, ти последно от кои червила от новите на Ейвън остана доволна? Сега в следващия каталог ще са намалени и ще си взема още Pink Wink и се чудя между Coy Copper, Red Embrace и Caressing Coral?  newsm78

Скрит текст:
Вчера ми пристигна Pink Wink - страхотно е. Heart Eyes
И аз от следващия каталог ще взема още - едното мисля да е Make Out Red (само първо да видя ще се харесам ли - на Jassye и стоеше чудно, тя впрочем къде изчезна newsm78), за друго се чудя - взех мостри на Racy Red, Red Embrace, Lacy Mauve, Pucker up Pink и Chic Nude сега. Ще пробвам следващите дни, та да видя ще избера ли друго. Вчера видях мостричката на Caressing Coral (Мисля, че Лепи си беше взела него, ако чете да се включи с отзиви. Grinning), една съфорумка ми беше поръчала - хубаво е, само не знам как е като плътност понеже го видях само така от опаковката. Заприлича ми на Kiss me Pink, което беше идея по-непокривно от червените.
Впечатленията са ми, че най-плътни са тъмните цветове, останалите искат 3 пъти да се мине с гилзата, за да е ок.

Иначе до сега само имам 2 - Smitten Red (много е хубаво) и това Pink Wink.
Ти май си се ориентирала към кораловата и кафявата гама? Rolling Eyes

# 212
  • Мнения: 432
Относно издържливостта при мен работи варианта: база за очи, телесни сенки,/предполагам и с пудра може/ и след това нанасям грим. Peace Така направо бетонирам единичните сенки на Max Factor.

Последна редакция: сб, 30 мар 2013, 22:17 от LOSHKA

# 213
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 451
а каква ти е базата?  newsm78

# 214
  • Мнения: 3 248
Мерси за изчерпателния отговор. Ориентирала съм се към нещо по-различно от тези, които имам, а именно Kiss Me Pink, Racy Red, Make Out Red, Berry Smooch и Chic Nude. Определено поръчвам тогава и Pink Wink! Make Out Red е много готино, хем е червено, хем е много свежо.

Айде, че да не ни се карат...  Mr. Green

# 215
  • Мнения: 432
a.l.e.n.a ползвам минералната база на Artdeco. Peace С мазен клепач съм.Имам и една мини база на UD, но не съм я пробвала още.На моя клепач например UD Smoked не се задържат много, но не съм пробвала с базата им.

# 216
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 732
Мерси за изчерпателния отговор. Ориентирала съм се към нещо по-различно от тези, които имам, а именно Kiss Me Pink, Racy Red, Make Out Red, Berry Smooch и Chic Nude. Определено поръчвам тогава и Pink Wink! Make Out Red е много готино, хем е червено, хем е много свежо.

Айде, че да не ни се карат...  Mr. Green


Скрит текст:
Berry Smooch го пробвах от самото червило, но на мен ми стоеше потресаващо. Blush
Мангалките от Столипиново ряпа да ядат. Mr. Green
Другите ще ги показвам идните дни.
Kiss me Pink не е толкова розово, колкото Pink Wink по мои наблюдения. Peace
Айде спирам, че не сме за тук.. Laughing

Карен, Hug

# 217
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 451
a.l.e.n.a ползвам минералната база на Artdeco. Peace С мазен клепач съм.Имам и една мини база на UD, но не съм я пробвала още.На моя клепач например UD Smoked не се задържат много, но не съм пробвала с базата им.
и аз имам доста бази, но не ми е експериментаторско в момента, а и някак за работа - гледам да заложа на сигурното  Blush

имам и на UD базата и на NYX - 4 бази, и други  Blush а ми се иска да пробвам и един пейт пот - перлен, но кога ли ще е  Blush

още ми е в главата идеята на Валея - за тъмнята линия, която излиза от сгъвката на клепача и върви паралелно на очната линия  Blush това просто трябва да го пробвам, но на работа - не мога да отида така, освен да помисля за петък  Blush

# 218
  • Мнения: 0
разбрах те много добре  Blush а гледах и във фото урока - как се вижда  Blush

другата седмица и аз ще направя един бял грим  Blush а отдавна не съм ползвала и глитърите на ГР, после може и нещо по-искрящо  Heart Eyes

а я кажи за белите мигли Rolling Eyes

Белите мигли, в моя случай, много нерви и акрилна боя.
Бях ги правила за един Менсън грим, ама още не съм стигнала до него, та ми дойдоха добре за този.
Иначе съм виждала, че си се продават и бели, и всякакви мигли из интернет. Из нашите ширини не съм попадала, ама аз и не обикалям много много.

# 219
  • Мнения: 432
Днешния ми грим, леко доукрасен, за да не е съвсем "бос" за снимка.

# 220
  • Мнения: 242
LOSHKA , гримът ти ми харесва. Горе-долу такъв е и моя ежедневен. Само леко сменям цветовете Simple Smile
Валея, много си артистична. Искрено ти се радвам Hug Аз се чудя чии са очите, дето се показват на банерите на бг дамма, а то.... Heart Eyes
Ивче, ти на два стана ли тъчеш Laughing Ту във ФБ, ту тук Hug Та да ти кажа, че със снежанкиния грим много те харесвам. Heart Eyes

Ми..и аз пуснах снимки за предизвикателството. Лошото е, че преди това ви показах три от идеите ми, та сега за самото предизвикателство хич не съм идейна Rolling Eyes Абе... цветове да има. Аз пролетно време на това се радвам Grinning

От ден на ден все повече и повече се зарибявам да си купя някоя цветна мат палитра, че само ме дразните с тези снимки, които публикувате Mr. Green

# 221
# 222
  • Мнения: 242

Китайска му работа Laughing И аз преди няколко дни попаднах на такова нещо и установих, че изобщо не съм в крак с модата Laughing

# 223
  • Мнения: 4 428
И аз вчера по нощите снимах моя грим за Предизвикателството. Бях на концерт вечерта и реших да съчетая нещата. Не станаха както исках естествено  Rolling Eyes Ако ми остане време, ще се пробвам и друг варинт на грима, да видим дали ще се получи  Thinking

# 224

Общи условия

Активация на акаунт