Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 36

  • 50 548
  • 724
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 0
Всички за които ме пита са от палитрата със 120 цвята сенки  Laughing
Нямам друг бял мат и ползвам тях, но излиза такова бяло само и единствено благодарение на бялата основа (т.е. бяло джъмбо). Същото е и с жълтото, но то изглежда още по-пигментирано и наситено, защото е поставено до черни сенки и има хубав контраст.  Heart Eyes

# 196
  • Мнения: 3 675
да се възползвам да питам, коя бяла сянка си ползвала в тези два грима:
Предполагам, че това е моливът на NYX.
NYX имат и такава сянка - аз я имам, но така и не я ползвам и не мога да и намеря приложение - не знам защо въобще съм си я купила и какво съм искала да правя с нея Rolling Eyes

# 197
  • Пловдив
  • Мнения: 360
Всички за които ме пита са от палитрата със 120 цвята сенки  Laughing
Нямам друг бял мат и ползвам тях, но излиза такова бяло само и единствено благодарение на бялата основа (т.е. бяло джъмбо). Същото е и с жълтото, но то изглежда още по-пигментирано и наситено, защото е поставено до черни сенки и има хубав контраст.  Heart Eyes
Би ли показала коя е палитрата и от къде е  Hug

# 198
  • Sofia
  • Мнения: 7 051
joy, много свежо гримче. Heart Eyes

Аз преди малко се гримирах с вчера получените моливи Супершок - страхотни са. Heart Eyes
Скрит текст:
Ноеми, жива и здрава да си - добре, че те послушах и взех Aqua pop. Heart Eyes
Да благодаря и на Аленка, че показа Vermillion червилото, а след това и на УоманБери - запалихте ме по него, взех мостра и сега ще си го поръчам. Party

http://media.snimka.bg/s1/1899/030042421-big.jpg
http://media.snimka.bg/s1/1899/030042418-big.jpg
http://media.snimka.bg/s1/1899/030042419-big.jpg

На долния клепач съм със Силвър, а в основата с Флаш. Синия е ясно къде е. Laughing

Много искрящо и свежо се е получило, като една Снежанка си!

Аз си взех матово ярко син молив на Импала, доста прилича на този от пролетната колекция на ЕЛ.
Не можах да го 'опуша', не очаквах че изсъхва и е устойчив като блекбърито.  Laughing

# 199
  • Пловдив
  • Мнения: 3
Ледената кралица, ако приемаш един съвет от човек също с паднал клепач - вдигай тъмния цвят малко по-високо. Не до веждата, но 5мм нагоре по костта. Така окото няма да изглежда хлътнало, а костта така изпъкнала  Peace
Веждите са ти екстра.

Ледената кралица, веждите ти са добре според мен.
Дали би приела съвет?
Розовото много е опасно  (не че не може да се ползва) за тип око "нависнал клепач" По принцип за такова око се иска по специален грим, надявам се момичетата да се включат и да помогнат със съвети (няма само да  ахаме) от това което мога да ти дам като инфо, всичко е на руски, ако разбираш казвай ще ти хвърля някой линк.
P.S  Писали сме с графинята по едно и също време Peace
Мерси, момичета!  bouquet Ще го имам предвид занапред - и аз инстинктивно усещах, че като че ли тъмното трябва да се вигне още малко, един вид да се показва 2-3 мм. над сгъвката. г-жа Стихийно бедствие, в този грим няма розово Blush - трябва да са три нюанса на кафяво, ама на снимките цветовете все едно са други Rolling Eyes Crazy ooooh!. Иначе за руския език - разбирам го, така че ще бъда благодарна за линковете Hug

Да попитам нещо за ползващите сенките за опушен ефект на Максфактор - ето тези:


Опитах да ги ползвам и без база, и с база (на АртДеко), но и при двата варианта само след 10 мин. сенките се събират в клепача Crossing Arms Някакви идеи за пълноценно използване на сенките?

# 200
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Никаква. Аз ги имам в други цветове, и са просто отвратителни Tired. Това по-заостреното го нанасям като молив, и се задържа малко по-дълго, да речем два-три часа.

# 201
  • София
  • Мнения: 1 594
Пробвали ли сте да ги запечатате с прахообразни сенки отгоре?

# 202
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Аз лично не съм , понеже нямам подходящи за целта цветове.

# 203
  • Мнения: 0
Всички за които ме пита са от палитрата със 120 цвята сенки  Laughing
Нямам друг бял мат и ползвам тях, но излиза такова бяло само и единствено благодарение на бялата основа (т.е. бяло джъмбо). Същото е и с жълтото, но то изглежда още по-пигментирано и наситено, защото е поставено до черни сенки и има хубав контраст.  Heart Eyes
Би ли показала коя е палитрата и от къде е  Hug

палитрата е най-обикновена китайска кифлотийка, можеш да я намериш и в продавалник, и в ибей.., но цените варират.

моята преди време я взех от аукро и ми излезе към 60лв, а сега може да се намери много по-евтино.  Flutter

# 204
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 448
valeia, така и предположих, такава наситеност и разнообразие от цветове - "само' там има  Blush ей така  Hug да си погледнеш и избереш точно нюанс - да има и контрастно-ярки и пастелни  bowuu

белия молив на дебел пласт бяло ли го оставяш или по-оскъдно  newsm78

аз, като го слагам белее, но като го размажа с пръст - става "доста телесно"  Blush не го оставям на дебел бял слой, ти така ли правиш  Rolling Eyes

# 205
  • Пловдив
  • Мнения: 3
Пробвали ли сте да ги запечатате с прахообразни сенки отгоре?
Не съм - още при самото нанасяне белият цвят седи някак си на петна, неравномерно по клепача... Черното (заострения цвят) е с по-добра консистенция и го ползвам като молив, но също не е много издръжливо и след 2-3 часа направо попива в клепача Crazy

Утре ще пробвам варианта със запечатване с прахообразни сенки да видим какво ще се получи Hug

# 206
  • Мнения: 36 174
Пробвали ли сте да ги запечатате с прахообразни сенки отгоре?

не, не става по никакъв начин
неуспешен продукт за мен

# 207
  • Мнения: 0
valeia, така и предположих, такава наситеност и разнообразие от цветове - "само' там има  Blush ей така  Hug да си погледнеш и избереш точно нюанс - да има и контрастно-ярки и пастелни  bowuu

белия молив на дебел пласт бяло ли го оставяш или по-оскъдно  newsm78

аз, като го слагам белее, но като го размажа с пръст - става "доста телесно"  Blush не го оставям на дебел бял слой, ти така ли правиш  Rolling Eyes

Е, не са върха на сладоледа сенките, но определено са си прилично пигментирани.  Mr. Green

За белия молив.. средно положение, нито прекалено напластено (че тогава може и да предизвика събиране на сенките), нито пък съвсем тъничко. Гледам да го нанеса така че да го виждам, че е бяло, но да е прелято. Ама и аз как го обясних  Joy

# 208
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 448
разбрах те много добре  Blush а гледах и във фото урока - как се вижда  Blush

другата седмица и аз ще направя един бял грим  Blush а отдавна не съм ползвала и глитърите на ГР, после може и нещо по-искрящо  Heart Eyes

а я кажи за белите мигли Rolling Eyes

# 209
  • Мнения: 3 248
Тези на Макс Фактор и аз ги купих много отдавна, хареса ми идеята, но след няколко проби по всякакви начини и все с разочароващи резулатати, сега си седят. Определено разочароваща покупка.

Аз пуснах снимка за предизвикателството. Обаче не съм доволна, нещо не ми се получи много оригинално в цветово отношение...  Tired Не съм доволна хич, а и много набързо го правих. Абе въобще трагедия, не знам защо и я пуснах даже.  Sick

Иве, ти последно от кои червила от новите на Ейвън остана доволна? Сега в следващия каталог ще са намалени и ще си взема още Pink Wink и се чудя между Coy Copper, Red Embrace и Caressing Coral?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт