Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 36

  • 50 525
  • 724
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 36 088
белия шоколод на буржоа?

# 256
  • Мнения: 4 428
Това не се ли водеше хайлайт  newsm78 Така и не го разбрах този продукт  Laughing Нито какъв ефект дава на кожата, нито какво се води последно  Crazy
А и си мисля, че той ще ми дойде прекалено белозникав и може да си личи  Rolling Eyes Май ще е по-добре нещо от стандартните пудри, при които все пак да си избирам цвета.

# 257
  • Мнения: 331
Веси, аз озаряваща пудра не мога да препоръчам, защото не използвам, но исках да те попитам дали използваш онази розово-златиста пудра на Пупа, която и двете си взехме? И Ел да се вклщючи с идеи, моля!  Praynig
Аз до сега нито 1 път не съм я сложила и то защото не знам къде, как и като какъв продукт? Като руж може би? За хайлатър според мен ще е прекалено цветна?  newsm78 Толкова е красива, а не знам какво да я правя  Crazy

# 258
  • Мнения: 36 088
Това не се ли водеше хайлайт  newsm78 Така и не го разбрах този продукт  Laughing Нито какъв ефект дава на кожата, нито какво се води последно  Crazy
А и си мисля, че той ще ми дойде прекалено белозникав и може да си личи  Rolling Eyes Май ще е по-добре нещо от стандартните пудри, при които все пак да си избирам цвета.

може би аз не правя разлика между хайлайт и озаряваща пудра  Blush
но си права, за теб вероятно ще бъде белезникав
за мен е много по-дискретен от здрачовата пудра например /нямам предвид цвета, а блясъка само/ и го ползвам за цялото лице

# 259
  • Мнения: 4 428
Веси, аз озаряваща пудра не мога да препоръчам, защото не използвам, но исках да те попитам дали използваш онази розово-златиста пудра на Пупа, която и двете си взехме? И Ел да се вклщючи с идеи, моля!  Praynig
Аз до сега нито 1 път не съм я сложила и то защото не знам къде, как и като какъв продукт? Като руж може би? За хайлатър според мен ще е прекалено цветна?  newsm78 Толкова е красива, а не знам какво да я правя  Crazy

На снимките от Предизвикателството съм с нея  Grinning
Стои страшно красиво, влюбена съм в ефекта, който дава  Heart Eyes Аз я ползвам за руж, но отдолу слагам друг за цвят. Нейния цвят не е много силен. За това отдолу слагам по малко от режовете на Катрис. После нанасям от Пупата, но с леко влажна четка, че иначе много се разпрашават частиците. Прави кожата страхотно полирана  Heart Eyes

# 260
  • София
  • Мнения: 1 790
В събота си купих ей този двоен руж на Флормар и ми е новата любов  Mr. Green  Heart Eyes.
Скрит текст:
Седи стра-хот-ноооо!!! Напоследък бях зациклила само с кремообразните на Катрис от Сибириън кол, които също са жестоки но почна да ме хваща страх да не вземат да ми свършат  Joy. Така че ги оставям малко да починат, защото Флормара ме изненада повече от приятно  Heart Eyes. Цената му пък още повече  Mr. Green.

# 261
  • София
  • Мнения: 986

veselina_s_p Беннаиската пудра
днес за първи път ползвах пигмента ванила като хайлайтър на скулите- убиец е !

# 262
  • Мнения: 4 428

veselina_s_p Беннаиската пудра

Коя по-точно  Rolling Eyes Аз имам малко от прозрачната, но тя е прахообразна и не е озаряваща. Всъщност не съм обръщала внимание дали БенНай имат компактни пудри  newsm78
В обедната минах през ДМ, но не видях нищо подходящо по стелажите там  Rolling Eyes Имам спомен, че Есенс имаха някаква озаряваща, но не я намерих.

# 263
  • София
  • Мнения: 986
Весе не съм видяла ,че искаш компактна - нали съм блонди  Blush

# 264
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382

veselina_s_p Беннаиската пудра

Коя по-точно  Rolling Eyes Аз имам малко от прозрачната, но тя е прахообразна и не е озаряваща. Всъщност не съм обръщала внимание дали БенНай имат компактни пудри  newsm78
В обедната минах през ДМ, но не видях нищо подходящо по стелажите там  Rolling Eyes Имам спомен, че Есенс имаха някаква озаряваща, но не я намерих.

Веси, сега се сещам, че преди време бях чела едно ревю на такава пудра на Алверде (но не е компактна) Пишеше, че е много подходяща да са слага под очите, защото е много нежна, фино смляна. Има лек озаряващ ефект. В едно малко бурканче, със зелена капачка...Изобщо не знам, дали сега се предлага този продукт  newsm78

P.S. Казва се Alverde camouflage powder, специално предназначена за подочната зона ;ето: https://www.google.bg/search?q=alverde+camouflage+puder&hl=e … =1366&bih=547

Последна редакция: пн, 01 апр 2013, 14:09 от SilvaZone

# 265
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Невероятни гримове по предизвикателството, както обикновено Heart Eyes
Фокси, отдавна се каня да ти кажа, че имаш невероятни очи, и знаеш как да подчертаеш най-доброто в тях Simple Smile

# 266
  • Мнения: 112
Много хубави гримчета момичета Simple Smile Бихте ли ми препоръчали добър коректор - имам тъмни сенки, а като сложа обикновен и ми личи всяка бръчица Sad

# 267
  • Мнения: 4 428
Много хубави гримчета момичета Simple Smile Бихте ли ми препоръчали добър коректор - имам тъмни сенки, а като сложа обикновен и ми личи всяка бръчица Sad

Ето за това използвам компактната пудра  Wink Като мина с тампончето с потупващи движения върху коректора и го "блендирам", така че изглажда всичко, което се е събрало в гънките  Peace

# 268
  • Мнения: 83
Прекрасни пролетни гримове, много се радвам, че има повече участници в предизвикателството този път.


Ето за това използвам компактната пудра  Wink Като мина с тампончето с потупващи движения върху коректора и го "блендирам", така че изглажда всичко, което се е събрало в гънките  Peace

Отново научих нещо полезно.И аз съм в издирване на пудра.

# 269
  • Мнения: 112
Благодаря за съвета - ще опитам. Кожата ми е комбинирана към леко мазна и незнам каква пудра да си купя - като сложа и след 2 часа лъсвам дето се казва "Като тиган на месечина". И да добавя още нещо - преди време в някоя тема някой беше писал за безцветен молив за устни. Сещате ли се?

Последна редакция: пн, 01 апр 2013, 16:22 от Beborana

Общи условия

Активация на акаунт