Знаете ли кого видях? - тема 23

  • 106 416
  • 727
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 931
точно това си помислих и аз  Grinning Асдис се взела за световно известна звезда пътуваща с нискобюджетна самолетна компания - смях на парцали. През целия полет седеше с големи черни слънчеви очила да не би някой да я разпознае . Laughing

# 46
  • Мнения: 87
Аз пък видях преди... 2-3 седмици една певица от фолк бранша-Цветелина Янева - разхождаше се с приятелка... май една беше... и охрана на 2-3 метра зад нея по Иван Асен.

Беше като кукла красива, евала и правя, кожа като ... бебешко дупе дето се казва... толкова нежна и свежа и с малко грим, че да не повярваш, че е фолк певица. Със семпли дрехи и без токчета 62см. Рядко съм виждала толкова красива жена!

# 47
  • Мнения: 1 754
Цвети Янева е много хубавка наистина, а освен това не е типичната чалгарка, облича се стилно и никога не се разголва, ама то смее ли при този мъж, който има  Grinning

# 48
  • Мнения: 1 409
Цвети Янева е много хубавка наистина, а освен това не е типичната чалгарка, облича се стилно и никога не се разголва, ама то смее ли при този мъж, който има  Grinning

а кой е мъжа и?

# 49
  • София
  • Мнения: 265
Делян Пеевски

# 50
  • София
  • Мнения: 749
Как е с косата Танас? Joy Последно ми се видя малко плешив по ТВ- то.

За кого говорите, бе хора?

# 51
  • София
  • Мнения: 4 312
За Наско Михайлов. Simple Smile

# 52
  • Мнения: 11 578
За Наско Сираков. Mr. Green

# 53
  • София
  • Мнения: 4 312
Така е когато кафето още не те е събудило. Hug

# 54
  • Мнения: 87



Е, как да не се влюби човек  Rolling Eyes, никой не може да ме убеди, че ако не е "влиятелен и заможен" би му дала телефона си изобщо  Peace

# 55
  • Мнения: 1 409
Дори не го бях чувала. След като му написахте името го метнах на гугъл.
fuck American dream, lets live Bulgarian dream.

# 56
  • Мнения: 6 717
То няма и нужда от убеждаване.... Rolling Eyes Важното е , че Пеевски е „финансово красив„  Mr. Green. Нищо ново под чалгарското слънце....... Rolling Eyes

# 57
  • Мнения: 1 754
е, много ясно, че парите играят, то да не е само в чалгата, айде

# 58
  • София
  • Мнения: 749
Така е когато кафето още не те е събудило. Hug

Да кажем, че това беше вместо гол запис Simple Smile  Hug

Иначе....срам, срам  Embarassed

# 59
  • Cyprus, Пловдив
  • Мнения: 771
За Цветелина Янева знам, че я охраняват 6-има човека, като се въртят по 3-има на смяна... Ужасно е ревнив нейния, но както се казва всяко удоволствие се плаща  Wink И други неща знам, но жълтурите това си чакат  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт