БРОДИРАНА КРАСОТА - ТЕМА 108

  • 58 189
  • 716
  •   1
Отговори
# 690
  • В страната на мечтите
  • Мнения: 749
Момичета вижте на какво попаднах...

http://www.designsponge.com/2011/04/sewing-101-embroidered-eggs.html

Дело са на някаква украинка, Forostyuk Inna, дали е същата, дето бродира върху метал...?

# 691
  • sf
  • Мнения: 12 741
Момичета вижте на какво попаднах...

http://www.designsponge.com/2011/04/sewing-101-embroidered-eggs.html

Дело са на някаква украинка, Forostyuk Inna, дали е същата, дето бродира върху метал...?


 Thinking  не съм впечатлена особено , не са достатъчно шарени за моя вкус  Joy

# 692
  • Мнения: 219
Да му дойде времето, ще ги натъкмя очите Simple Smile)

Показвам завършен тигъра Simple Smile Останаха само камъните, тревата, бамбука... т.е. 50% от гоблена Simple Smile

# 693
  • Пловдив
  • Мнения: 1 678
Можете ли да ми помогнете със схема на малко цвете с диаметър около 3 см. готово.Уших една пеперудка,но ми се иска и цветенце към нея,но нямам време да търся,че моя малчо напоследък е много кисел,а бързам да ушия нещо за именния ден на сестра ми.Ще съм много благодарна на отзовалите се.

# 694
  • Мнения: 265
SINEICKA виж тези дали ще са ти по вкуса. Теменужка, минзухарче и розичка на следващата снимка.
http://didida74.snimka.bg/tapestries/shema.648450.0.big
celuFka голям красавец Peace. А относно питането ти - и аз мискя, че е контурен бод това в очите на мадамата.
Албенка кубченцето е много оригинално Peace
zori_man целувката е прекрасна Heart Eyes. С нетърпение ще очаквам да видя и другите Grinning
И да честитя на всички празнуващи - половинката на Носферата  Wink и всички с имена на цветя  Wink със закъснение Blush. Пожелавам здраве, късмет и само положителни емоции  Hug

Последна редакция: пн, 29 апр 2013, 11:59 от didida

# 695
  • Троян
  • Мнения: 141
Диди ти направо ми четеш мислите  Laughingс тези схемички,мислех да ги пусна тези цветенца,но нета ми цял ден тръгва и спира  ooooh!

# 696
  • Мнения: 0
Момичета, искам да пусна и тук тези дребосъци. Мисля, че всеки ще си хареса по нещичко. Я за ключодържателче, я за мини картичка.../Дано не ги повтарям/

# 697
  • Мнения: 7 803
Nikol58, много са готини  Peace точно такива ми трябваха
а някакви лесни книгоразделите да се намират на някой, с малко цветове?

# 698
  • Пловдив
  • Мнения: 1 678
Nikol58 благодаря за предложенията ти,харесах си не само цветенце,но и други неща...Опасно съм зарибена...Ужас !

# 699
  • Мнения: 228
Nikol58, много са готини  Peace точно такива ми трябваха
а някакви лесни книгоразделите да се намират на някой, с малко цветове?
Тези двата са ми любими:
http://dox.bg/files/dw?a=ec4251c27c
http://dox.bg/files/dw?a=97a776a69e

# 700
  • Стара Загора
  • Мнения: 3
 newsm78 Чудом се чудя, да шия ли през Страстната седмица или да не шия newsm78?!?! Това е въпросът! Като гледам тук няма голяма активност напоследък. А това ме кара да мисля, че една от причините, освен разкапващото топло време и наличието на много кърска работа, която и мен ме погълна през уикенда, е това, че не шиете! Пък нали това ни е хоби, не ни е работа. Да маам с мотиката и да да садя домати под зоркия поглед на баща ми може, пък да шия не! А-а-а-а-а, ами не съм съгласна пък!

# 701
  • Балчик
  • Мнения: 9 312
newsm78 Чудом се чудя, да шия ли през Страстната седмица или да не шия newsm78?!?! Това е въпросът! Като гледам тук няма голяма активност напоследък. А това ме кара да мисля, че една от причините, освен разкапващото топло време и наличието на много кърска работа, която и мен ме погълна през уикенда, е това, че не шиете! Пък нали това ни е хоби, не ни е работа. Да маам с мотиката и да да садя домати под зоркия поглед на баща ми може, пък да шия не! А-а-а-а-а, ами не съм съгласна пък!

Аз ще се въздържа от шиене през тази седмица, то и миналата нищо не ших де, че нямах време. Но пък си намерих още едно хоби и сега се занимавам с него.

Да си покажа накипрените яйца:
Скрит текст:

Последна редакция: пн, 29 апр 2013, 23:03 от Джемма

# 702
  • Мнения: 863
Ето я и моята Целувка на Климт:
http://letka.snimka.bg/tapestries/broderii.738975.30303466

# 703
  • Стара Загора
  • Мнения: 3

Чудна, точно върху тази започнах да се трудя, но ще продължа май след празниците!

# 704
  • Мнения: 265
Много са хубави тези целувки на Климт значи  Whistling. Ще се шият, то е ясно  Laughing
Джеммааааа Hug страхотна клонка Shocked
Аз ще шия през тази седмица. Шия и на всчки други празници. Ми то като почивам ако не шия, през останалото време - като успея да открадна вечер час/два.... ooooh! не вървят нещата бързо. Не, че бързам  Wink. Приемам шиенето като удоволствие - и то за мен си е такова, не е работа. Двор нямам, но да простра дрехи, да измия чиния, да изгладя... - ей това е работа Laughing, но трябва да я свърша. Така, че през почивната седмица и работа и удоволствие, ноооо ще наблегна повечко на удоволствието Flutter

Общи условия

Активация на акаунт