С шкембе си е най - добре - 12

  • 85 836
  • 328
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 410
Весе страхотна е тази бонбонка пу-пу-пу  Heart Eyes Аз съм наредена на опашката за снахичка отдавна  Simple Smile
И аз тъкмо вчера преглеждах набързо дали пък някой няма да се отчете а две чертички  Blush
И аз си мислих за трета бременност, но още ми държи влага от двете бременности, а на ММ още повече  Mr. Green Нооо да сме живи и здрави има време ще му мислим като дойде времето  Simple Smile
Прегръдки на всички мами от мен и Ицката и тайничко се надявам скоро някоя мама да се похвали с две чертички  Hug Heart Eyes
И разбира се да не изостана да си покажа моето гардже  Mr. Green
Скрит текст:

# 271
  • Мнения: 1 266
Леле, дами и джентълмени малки, направо са страхотни! Heart
Мила е сууууупер благо бебе, само се хили и закача. Ще ви я покажа после Simple Smile Весели предстоящи празници на всички Simple Smile

# 272
  • Варна
  • Мнения: 2 678
Здравейте  Hug
Момичета, просълзявам се... да са ни живички и здравички дечицата, прекрасни са.

Дани почна ясла от 2 месеца насам, постоянно е болна, аз от 6 месеца съм на работа и така... минава и заминава времето. Имам си мечти за още едно детенце, но ме е страх.
Много целувки и прегръдки от нас  Heart Eyes  Hug

Ето ни и нас Simple Smile

# 273
  • Варна
  • Мнения: 1 149
Хайде и ние сме тук. Видях много хубави дечица, пу-пу да са живи и здрави.
Светле кураж, пожелавам ти една нова бременност, безпроблемна и да ни се похвалиш.
Иначе ние се гледаме, растем, все повече сме навън. Ето я и моята госпожица:
Скрит текст:

# 274
  • Мнения: 1 574
Нагледах се на прелестни дечица ,да са ни живи и здрави ммами. Heart Eyes Mr. Green
Аз пък да ви се похваля от 7 май вече ще съм работеща мама ,стига 4 години у дома  ,ще готвя на дечицата ,в детска градина .От година се боря за това място и най накрая ще стане ,исках да съм на Държавна работа и това е ,имам две малки деца и не мога друго да работя.

# 275
  • Мнения: 7 110
Прекрасни дечица!  Heart Eyes

# 276
  • Мнения: 3 166
Както ми беше едно напрегнато и нервно... снимките на тези малки прелестни, слънчеви човечета ме накараха да се почувствам в пъти по-добре! Целувам ги всичкииииииииии! Heart Eyes

# 277
  • Мнения: 646
Ех...........разкошни сте всички  Hug Grinning Heart Eyes

П.С. Няма ме ли вече някой с шкембенце? а?а?а?
   Praynig Mr. Green
 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 278
  • У вас,че да видиш хубуу ли е!
  • Мнения: 285
Да.Още малко остана  Shocked

# 279
  • Мнения: 646
Да.Още малко остана  Shocked

 Simple Smile Simple Smile Simple Smile Стискам палчета да мине по най-добрия начин  Hug

# 280
  • Мнения: 1 266
Зола, и аз! И да се похвалиш!

# 281
  • Мнения: 410
Стиснати палчета и от мен и чакаме най-хубавата новина  Praynig Hug
Хайде мами вече някоя от вас да се престраши да повтори или потрети много ми се иска някоя пак да се запише с коремче  Blush Липсва ми времето когато Ицката беше в корема ми, всичко беше толкова....спокойно  Mr. Green Не че се хваля но имам уникално хлапе, всеки ден е с нови щуротии  Laughing
Целувки и прегръдки на всички  Heart Eyes

# 282
  • У вас,че да видиш хубуу ли е!
  • Мнения: 285
Влизам да се похваля.Вчера станах леля на малката госпожица Ивет (голям рев му ударих) Crazy А в петък да ми стиснете палцуни,тогава ще е операцията(маааалко ме е стегнала шапката)  Hug

# 283
  • Мнения: 1 266
Ей, Zolla, не остана  Hug Hug Hug
А братовчед/к/ите ще растат като близнац/ч/ки Simple Smile

# 284
  • Мнения: 56
Здравейте момичета, стискам палци на всички, които чакат щастливото събитие да си гушнат бебоците.
Ние засега отново се втурнахме в опити и мечти, да се надяваме , че този път нещата ще се подредят от към щастливата версия.
А иначе да ви се похваля- купих на големия един ортопедичен матрак от Мебели Узунов. Много съм доволна от избора си. Ето за какво говоря http://uzunovauto.com/%D0%BC%D0%B0%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%BA-%D0%B … 0%B5%D0%BD%D0%B0/. Там имат голям избор и доста се затрудних докато се реша какво точно да е.
Стискам палци на всички ви.

Общи условия

Активация на акаунт