С шкембе си е най - добре - 12

  • 85 848
  • 328
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 646
Марго стискам палчета   Praynig и аз искам вече да  е август  Wink (още мъъъничко)
 
Аз също лежа вкъщи,имам  безболезнени контракции и ме тъпчат с хапове,кокалите ме болят ,особено в областа на таза,а съм качила досега само 5кг. Изнервих се тотално,имам чувството ,че съм бременна от 100г  Laughing ,но това е положението.Оплаках си ви се  ooooh!

Коте
....стискай зъби,да изнервящо е,защото "минахме през ада"....няма начин миличка,ще успеем  Hug

Гушкииии...  Hug

# 61
  • Мнения: 991
Палчета за всички момичета!
Сигурна съм, че ще си дочакате чаканото!  Hug

# 62
  • Варна
  • Мнения: 1 149
Светле при  Ковачев ходя и при Цветкова по здравна каса. Почнах вече 29-та седмица. Иначе само лежа и ям, чета си книги и съм и на курс по френски, та минава времето.
Весе успех и на теб. Аз съм с 4 вида хапове, имам чувството, че или пия някакво лекарство или ям. Важното е бебчетата да са добре, ние ще търпим.

# 63
  • Мнения: 7 111
Я да ви изпонашпионирам каква я вършите всички, че ви изтървах края.
Явно всички, минали оттук имат или са имали една и съща мечта - дълбок безпаметен сън и поне едно домашно ултразвукче за шпионаж.
Коте, много приятна и очаквана изненада е твоето включване в редиците! Всичко ще бъде наред, знам го и го вярвам!  Praynig  Hug
Марго, Весе, кураж и на вас времето да лети, за да дойде по-скоро най-щастливият ден.  Hug Heart Eyes

# 64
  • Мнения: 1 266
Господи, аз знам, че съм бременна от няма и 5 седмици и вече имам чувството, че е крайно време да се ражда. Дълбока кома му е майката.

Марго, Весе, вие сте супер!

# 65
  • Мнения: 646
Котката Марта ,"няма кома"  Laughing,наслаждавай се отново на бременноста си, ще се поуспокоиш малко след като усетиш  и видиш малкото човече ,как расте и ритка  Heart Eyes  Hug

Момичета днес бях на третата ФМ ,всичко си ни е наред(плацента,мерки,води и т.н.) по-думите на доц. Димитрова ,тежим около 1.100кг. ,но си оставям рискова бременност ,заради предишната(отлепване на плацента).Имам няколко снимки и вече прилича на човече малката бонбонка,разплаках се от щастие ,като я видях каква бузанка е Grinning - Щастилива съм  Laughing

# 66
  • Мнения: 1 266
Бе аз съм малко по-особен случай, защото съм професионално деформирана и просто не мога да се абстрахирам от опита и знанията си.
Но все се надявам, че ще избутаме някак.

Успех до края, и нищо рисково да няма този път!   bouquet

# 67
  • Варна
  • Мнения: 1 149
Да се отчета и аз след вчерашния преглед. Порастнали сме, вече сме 1.400, плацентата ще се окаже проблемна май заради положението,в което е застанала бебка. Ще си продължавам  с лежането.  Hug

# 68
  • Мнения: 3 166
Марго, какво е положението на бебка, че е проблем за плацентата?

# 69
  • Варна
  • Мнения: 1 149
Застанала е бебка ниско и се е навряла в плацентата и според докторката като се движи много удря по плацентата с главата и оттам според нея съм прокървила и можело пак да стане, но тя и бебка може да се завърти, че сега си е напреки на корема още. Това само като предположения.

# 70
  • Мнения: 106
Хей, момичета, здравейте!
Вие сте най-силните жени, които познавам и затова всяка от вас скоро ще гушне рожбата си!

Не съм се мяркала скоро и имате пълно право да ми се накарате. Но времето с едно малко бонбонче лети. Паднало ми се е най-кроткото бебе на земята.  Hug В петък моят син Калоян става на 3 месеца (Боже, кога минаха?!) и за тези три месеца имам всичко на всичко 2  нощи, в които не съм спала и те бяха през първият му месец.
Кико е изцяло на кърма. Към днешна дата съм много щастлива, че бях толкова упорита в началото и не се отказах от кърменето, когато беше най-трудното. Детето се храни, спи и наддава нормално. Вече съм го научила и на вечерен режим. След банята, гимнастиката и вечерята, най-късно в 9 си е в леглото и ако не е заспал, си се занимава с нещо и не плаче, защото знае, че това е времето на мама и на тати. Simple Smile

Прегръщам ви всички и чакам хубави новини!  Grinning

# 71
  • Мнения: 410
Сонче и аз ги чакам и ги дебна всяка една от тях  Mr. Green Толкова се вълнувам все едно аз ще раждам. Между другото много благородно ти завиждам за спокойните вечери...на нас на пръсти ни се броят. Моят Ицко през деня е поспалив и като дойде вечер 7-8 и като ококори тези големи очи и умира да се забавлява с нас....С тати почти не може да се видим да си кажем две приказки и не само  Blush Какви ли не режими опитвах...е не става  Rolling Eyes Ама все се надявам и това да мине  Simple Smile
Момичета не спирате да сте ми в мислите и да стискам палци на всяка една от вас, защото знам какво ви е на душичките в момента....Ама от мен да знаете всичко минава и отминава и като видите онази беззъба усмивка тогава ще знаете че си е струвало чакането  Hug На всички много целувки от мен и моя шишко  Heart Eyes

# 72
  • Мнения: 991
Ох, не мога да ви се нарадвам!  Heart Eyes
Сега и другите ще ми напълнят душичката и всичко ще е наред!

# 73
  • Мнения: 3 166
Нещо няма редовен отчет от тумбачетата! Я бързо да се разпишат, че ги мисля, а като гледам - не само аз! Heart Eyes

# 74
  • Мнения: 646
Здравейте момичета  Hug
 .
Аз до онзи ден бях отново в болница Sad ,имах контракции и си изкарах акъла,защото се върна кошмара от предишната ми бременност,когато бях отново в 32г.с.Слава Богу нямах разкритие,всички изследвания са ми перфектни(кръв,урина,микробиология и т.н.),но по-думите на доки имам изкл.чувситвелна матка(каквото и да значи това)  Thinking . Беба е добре ,ритка ли ритка,малко са ми намалели околоплодните води и сега пия повече течности.Доки иска да я вади 2-3 седмици по-рано от термин,което малко ме поуплаши,защото не е едро бебе а напротив . Стискайте палци да устискам поне още един месец. Praynig та да си отдъхна,най-накрая  Crazy

Прегръщам ви силно и благодаря ,че Ви има  Hug Heart Eyes Hug

Общи условия

Активация на акаунт