Организация за шкафове, гардероби, дрешници - тема №4

  • 179 053
  • 737
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 286
Тук си споделяме практични решения за организиране на гардеробите, килерите и въобще на всичко в дома.
Къде държите кухненските си прибори? Кое, според вас е най-рационалното място.
Как е организиран гардероба ви? Ползвате ли меки етажерки или кутии? Друг тип организационни трикчета?

         




# 1
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 723
  bouquetза темичката

# 2
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 651
Записвам се в темата да следя, че скоро ми предстои да правя разпределение на гардероб и скрин с чекмеджета. Много хубави идеи намирам тук.

# 3
# 4
# 5
  • Мнения: 1 616
Благодаря!!

# 6
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 070
Аз да не съм без нищо да се похваля как си зазимих почти целия летен гардероб само в една кутия от плат.
Скрит текст:
която пъхнах в единия рафт на гардероба.
Скрит текст:

# 7
# 8
  • Мнения: 539
Doret, впечатлена съм!
Браво!   bouquet

Последна редакция: вт, 02 апр 2013, 16:40 от Az i ti

# 9
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 070
Doret впечатлена съм!
Браво!   bouquet
Аз и чекмеджетата си подредих така и толкова място се отвори.

# 10
  • Варна.
  • Мнения: 1 101
В отпуска съм и би било хубаво да вкарам малко подредба Wink, благодаря за новата тема!

# 11
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Любима тема  Heart Eyes В началото на темата видях нещо, което си купих скоро- "държача за гъби и веро"  Laughing Не и много красива вещ, но пък е страшно практична и удобна! В едното гнездо съм си сложила шишето с течния сапун.

# 12
  • Мнения: 57
Благодаря за темата!

# 13
  • София
  • Мнения: 9
Ние сега ще се местим в ново жилище, ще трябва да изчета всички теми до сега, защото има невероятни идеи!

И за да не ми е празен записа, за хората с котки:
Не съм сигурна, до колко котето ще е навито да влиза в тъмен шкаф, за да си върши работата, но... знам ли Simple Smile



# 14
  • у дома
  • Мнения: 1 581
по повод онези органайзери за чанти, преди две седмици си взех от Джъмбо за 4 или 5лв, води се органайзер за грим, но върши страхотна работа (квадратен е и не е много голям, но си е супер).
погледнах и за органайзерите за обувки и чанти, които коментирахме, бяха намалени на 6лв.

а тези съм взимала мисля, че пак от Джъмбо, може да се подредят както ви скимне, може да се ползват в кухнята (както аз), в гардероба или скрина.

Общи условия

Активация на акаунт