Организация за шкафове, гардероби, дрешници - тема №4

  • 179 173
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 3 191
foxy-the infant prodigy, би ли споделила контакт с този мебелист? Ще ми трябва скоро и предпочитам някой изпитан:) Разбира се, ако за София става дума...

и на мен щи ми трябва, скъпо ли взима?

А прочете ли какво съм написала?  ooooh!

# 691
  • Мнения: 11
Мацки, препоръчайте стойка за подправки. Иска ми се нещо хем да готино (да не пластмаса), хем да събира доста, и ако може да не е 100лв. Не намерих в темата нищо препоръчано Simple Smile

Аз имам ето това и съм много доволна, бях го взела на добра цена около 50лв. http://www.ornament.bg/eshop/kitchen/kitchen-cooking?product_id=205

Първоначално мислех да дам 50лв. за такова нещо, после като гледах в ebay, реших да поръчам от там едно подобно за 8 долара. С малко чакане (17-18 дена) дойде и предизвика семеен скандал. 3 от бурканчета не излизаха от стойката. Не знам как ги бяха вкарали, но по никакъв начин не излизаха. Аз се примирих да си стоят там Simple Smile Но мъжа ми реши да ги извади и счупи две от тях... След няколко дни, като се прибрах го заварих пак да се опитва да извади третото. Не успя, само изпусна цялата стойка. Събра я в един плик и повече не я видях.

Та поръчах тази дето Vanina Va ми препоръча, макар че papi6 малко ме беше стреснала, че не била доволна.

# 692
  • Мнения: 11
Тази галерия някой разгледа ли я? Не смятате ли, че тези "произведения" рушат всякакви норми на дизайн, ергономия, пропорции и елементарен вкус. Нямам нищо против, човека дето ги е изработил, както стана ясно - той прави това, дето му поръчат. Но резултата е трагичен. Живеейки в такава среда с нарушена пропорционалност и ритмика в интериорното пространство - не би ти дошла и една хубава мисъл Simple Smile

# 693
  • Мнения: 576
Здравейте!Много хубава е тази тема,а аз чак сега я открих!Може ли някой който има опит с вакуумиращите пликове да каже защо не се вакуумират повторно.Пролетта си прибрах зимните якета без проблем и когато ги извадих и реших да прибера летните дрехи не стана.Аз ли не правя нещо както трябва или са си за еднократна употреба?

# 694
  • Мнения: 46 641
За подправките - не са ли ви малки тези със стойките? Аз имах някакво такова, ама то иска непрекъснато пълнене, отделно че червен пипер, примерно, никога не могат да го поберат и трябва да съхранявам отделно и отворен пакет.
Моите съм ги показала някъде, но не помня в тази тема ли беше  newsm78
Тези са ми оптимални като размер. От Euroland съм ги купувала, беше към левче бройката. Учудващо качествени се оказаха.
А канела, бакпулвер и подобни си седят в пакетите, подредени в кутии за чай, които поради липса на място минават и за декорация  Mr. Green

Здравейте!Много хубава е тази тема,а аз чак сега я открих!Може ли някой който има опит с вакуумиращите пликове да каже защо не се вакуумират повторно.Пролетта си прибрах зимните якета без проблем и когато ги извадих и реших да прибера летните дрехи не стана.Аз ли не правя нещо както трябва или са си за еднократна употреба?

Май са си за еднократна, за съжаление. И от други хора съм го чувала.

# 695
  • Мнения: 23 410
И аз имам лош опит с вакумиращите торби.

Моите подправки ги държа в буркани от Нутела.Много са удобни,достатъчно големи/имам малки и големи/ и са леко сплеснати,така че не заемат много място.Останалата част от подправките са си в пликчетата,защипани с клипс/от Икеа/.

# 696
  • София
  • Мнения: 6 375
Не се сърди, човече,

много са приятни твоите снимки, само се чудя - как се опазвате от прах? чинии и кърпи на открито - това у нас гарантирано ще се покрива с прах. бурканчетата ти за подправки са идеален размер.

колкото до вакуумиращите торби, аз съм ползвала успешно такива по няколко пъти. не мога да кажа марка, купувани са основно от Карфур и Бриколаж.

# 697
  • Cambridge, UK
  • Мнения: 429
Тази галерия някой разгледа ли я? Не смятате ли, че тези "произведения" рушат всякакви норми на дизайн, ергономия, пропорции и елементарен вкус. Нямам нищо против, човека дето ги е изработил, както стана ясно - той прави това, дето му поръчат. Но резултата е трагичен. Живеейки в такава среда с нарушена пропорционалност и ритмика в интериорното пространство - не би ти дошла и една хубава мисъл Simple Smile

поста ти е толкова не на място, че дори не заслужава внимание

# 698
  • Мнения: 46 641
...как се опазвате от прах?...

Трудно, но го разбрах след време Mr. Green  Това е снимка точно като направихме етажерката. Сега на долния ред всичко е с такива кафяви платнени кутии като тази на 2 ред в дясно.
Чиниите, гювечетата и миксера отидоха в шкаф, защото ми писна чистенето. Гювечеът е лесен, едно забърсване, а кърпите ползваме голямо количество и не успяват да прашасат...

Скрит текст:
Много харесвам отворения стил от този тип:
http://www.kitchenbuilding.com/wp-content/uploads/2009/07/englis … style-kitchen.jpg
http://www.shelterness.com/pictures/open-shelves-on-kitchen-11.jpg
Даже исках да махна горните ни кухненски шкафове и да сложа такива етажерки. Мноооого съм благодарна на мъжа ми, че ме разубеди  Mr. Green

# 699
  • Мнения: 11
Тази галерия някой разгледа ли я? Не смятате ли, че тези "произведения" рушат всякакви норми на дизайн, ергономия, пропорции и елементарен вкус. Нямам нищо против, човека дето ги е изработил, както стана ясно - той прави това, дето му поръчат. Но резултата е трагичен. Живеейки в такава среда с нарушена пропорционалност и ритмика в интериорното пространство - не би ти дошла и една хубава мисъл Simple Smile

поста ти е толкова не на място, че дори не заслужава внимание

Благодаря за вниманието Simple Smile

# 700
  • София
  • Мнения: 1 428
Здравейте!Много хубава е тази тема,а аз чак сега я открих!Може ли някой който има опит с вакуумиращите пликове да каже защо не се вакуумират повторно.Пролетта си прибрах зимните якета без проблем и когато ги извадих и реших да прибера летните дрехи не стана.Аз ли не правя нещо както трябва или са си за еднократна употреба?
Ползвам вече няколко сезона икейските и съм много доволна  Peace
http://www.ikea.bg/small-storage/Storage-boxes-and-baskets/Cloth … oxes/51260/76390/
http://www.ikea.bg/small-storage/Storage-boxes-and-baskets/Cloth … oxes/53070/78200/

# 701
  • Мнения: 576
Здравейте!Много хубава е тази тема,а аз чак сега я открих!Може ли някой който има опит с вакуумиращите пликове да каже защо не се вакуумират повторно.Пролетта си прибрах зимните якета без проблем и когато ги извадих и реших да прибера летните дрехи не стана.Аз ли не правя нещо както трябва или са си за еднократна употреба?
Ползвам вече няколко сезона икейските и съм много доволна  Peace
http://www.ikea.bg/small-storage/Storage-boxes-and-baskets/Cloth … oxes/51260/76390/
http://www.ikea.bg/small-storage/Storage-boxes-and-baskets/Cloth … oxes/53070/78200/
Моите са от Карфур.Освен да пробвам и тези,може пък да са по-качествени.

# 702
  • Cambridge, UK
  • Мнения: 429
според мен проблема е в дрехите
зимните са дебели и има въздух който да се изсмуче с прахосмукачката

# 703
  • Мнения: 250
Моят скромен опит с вакуумните торби сочи, че торбите се пукат от ципове, копчета и други по-твърди елементи по дрехите. И бавно се пълнят пак с въздух. Трябва дрехите да се сгънат добре, така че само меките части да с лице към найлона.  Wink

# 704
  • Мнения: 23 410
На моите торби им изпуска краят,който се затваря.От Джъмбо са.

Общи условия

Активация на акаунт