Мед.център "Репромед" Плевен-2

  • 65 714
  • 468
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 293
В петък съм на инсеминация. При д-р Пенков съм.

Успешна процедура Фога  Peace Hug Hug Hug
[/quote]

Мерси, днес съм била там като си говорила с него. Laughing А на каква рехабилитация е ходил док?

# 16
  • Мнения: 6 002
Доколкото разбрах за респираторно заболяване  Rolling Eyes
Да оздравява,че ще ни е нужен  Peace
Моето ходене до клиниката се отложи,каза да си пусна едни изследвания тук във Варна и като излязат резултатите да му се обадя .

# 17
  • Мнения: 65
Девора стискам палци!Ние също се надяваме ако неизлезе нещо непредвидено май месец да стартираме процедурата.Желая успех на всички и много,много бебета! newsm53

# 18
  • Мнения: 182
Док имаше пневмония. Един ден беше дошъл с 39 градуса.  Tired
petunia11 , благодаря за пожеланията, успех и на теб!  Hug Praynig Peace Записала съм какво съм платила, но не съм вкъщи в момента. Все пак, нещо такова е: 3 пъти по 3 хормона (Е2, ЛХ, Прогестерон) - 3Х45 лв.; 4 пъти УЗИ Х 10 лв.; Прегнил 5000 - ок. 32 лв. мисля; пункция с упойка - 400 лв.; оплождане ИКСИ - 400 лв., ЕТ - 350 лв. Предварителните изследвания за двамата са си отделно, разните му медикаменти по време на процедурата и след това пак са си отделно. Док може да реши леко да стимулира - това пак са допълнителни разходи. Път, хотел (напр. преди пункция) и т. н. са ясни... Надявам се да съм била полезна.
Фогата , за петък:  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
lakobra, безпроблемна и успешна процедура!  Hug Praynig Peace

Последна редакция: ср, 03 апр 2013, 19:43 от Девора

# 19
  • Мнения: 293
Добро утро! Благодаря за пожеланията. Изобщо не съм разбрала, че доктора е бил болен. Всеки път е в добро настроение и може би това ме е заблудило. Даже последните два пъти все ме пита да не би да съм му сърдита, че нищо не казвам, докато ме преглежда Crazy

Успешен ден.

# 20
  • Мнения: 139
Здравейте,
Имали момичета,който са при доц.Стойков ?
И какво решение сте взели относно смяна на клиниката?
Предварително благодаря за отговори Simple Smile

# 21
  • Мнения: 182
Здравейте аз също съм при доцента!Немога да разбера той няма да се занимава с инвитро ли?Ще преглежда ли в клиниката?

# 22
  • Мнения: 6 002
Момичета ,обадете се в клиниката и попитайте как стоят нещата с доцента  Peace

Здравейте аз също съм при доцента!Немога да разбера той няма да се занимава с инвитро ли?Ще преглежда ли в клиниката?

Попитай го лично по телефона ,след като си негова пациентка трябва да ти разясни как ще процедирате по нататък  Thinking

Девора,чакам новини  Mr. Green Hug

# 23
  • Варна
  • Мнения: 55
Девора благодаря за инфото. Стискам палци за днес  EFP

# 24
  • Мнения: 182
Момичета, нищо се не знае още. Стойността ми е много ниска - 9,1. Sad Засега няма да спирам лекарствата, ще повторим теста (ако не ми дойде М, разбира се), пък каквото покаже...
Благодаря ви, че сте ме мислили!  Hug Hug Hug

# 25
  • Мнения: 6 002
Девора  Praynig Praynig Praynig Hug Hug Hug
Само няма да се отчайваш  Peace
Док какво каза,да не се съмнява ,че е от Прегнила?
Дано  на другия тест чхг-то да се утроило  Praynig Hug Hug Hug Hug

# 26
  • Мнения: 182
Не, не е възможно да е от Прегнила, аз изрично попитах.
Не се отчайвам, въпреки че от това, което съм чела за ЧХГ, такава стойност говори най-вероятно за биохимична бременност.
Ако доживея до понеделник  Mr. Green, ще стане съвсем ясно какво се случва.

# 27
  • Мнения: 780
Момичета, нищо се не знае още. Стойността ми е много ниска - 9,1. Sad Засега няма да спирам лекарствата, ще повторим теста (ако не ми дойде М, разбира се), пък каквото покаже...
Благодаря ви, че сте ме мислили!  Hug Hug Hug

Аз имах при един от опитите, който приключи с биохимична бременност още по-нисък резултат, който обаче се удвояваше в следващата седмица. Започнах от 4.98, след 2 дни беше 11, след това беше 30, след това 72 и след това падна. Тогава много четох и се оказа, че има успешно развили се бременностти с такива ниски резултати, така че не губи надежда!!  Hug

На кой ден е този резултат?

# 28
  • Мнения: 182
Miho_She, благодаря ти!  Hug Тази ти стойност 4,98 на кой ден от ЕТ беше? Днес ми е ден 16 от ЕТ на едно свежо ембрионче, върнато ми на трети ден - на спонтанен/естествен цикъл. Ако съм в пета г.с., то съм извън всякакви класации... чета аз.
Докторът смята, че има някаква надеждица все пак, имал е всякакви случаи. Така че, доверявам се и продължавам.

# 29
  • Мнения: 780
Miho_She, благодаря ти!  Hug Тази ти стойност 4,98 на кой ден от ЕТ беше?

Не помня много добре, но не беше 16 ден. 12 ден или 10 даже може би  Rolling Eyes

А прегнил имаше ли след трансфера?

Общи условия

Активация на акаунт