Re: Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 67~

  • 32 308
  • 749
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 727
Marvela-

Скрит текст:
Знаеш ли какво мога да кажа,имам две момчета и ще бъда свекърва,но съм дъщеря и зная вече и от двете гледни точки какво и как го възприемат родителите

Попитай защо?...се е случило без твое знание,не си ли важна за него,защо не е споделил този важен миг от живота си с вас-с теб...от какво се притеснява
Защо бърза?.....съвместния живот особено сега в нашето съвремие е нормално да е и без брак
и трето не драматизирай дори да ти горчи сега....приеми че детето ти,което сега е мъж е влюбен и е щастлив бъди и ти...то да си майка означава да си до него....винаги,ако живота му го е завъртял така ти да си до него до тях...приеми момичето...сближете се,но не допускай това да развали вашата близост Peace

# 721
  • Мнения: 2 787
Здравейте всички! Малко късно ви поздравявам, но не мога без това.
А и като усетя дискусия за ПЕ, не мога да се стърпя въобще  Mr. Green
Понеже постовете са много, няма да влизам в диалог засега, но отдавна исках да ви пусна /ако вече съм го правила извинете, но ще го припомня тогава/ туита на Аху/Айсун, при спирането на ПЕ. Съкратих го малко, щото пише за екипа, а и турският ми е леле-мале. Но основната идея се очертава. Та и във връзка с ПЕ-то, Аху нито го споменава, нито споменава Гизем, лично за мен в това няма нищо чудно.... Mr. Green
Ето го и туитът:
На всички повторно благодаря.
Сбогом АФК, сбогом Айсун, сбогом на хубавия екип. Ще има ново начало въпреки сбогуването.
Опитах се да вдъхна душа на героинята Айсун. Надявам се, че в живота ми ще има още много героини . Дано Господ ме срещне с вас в нови проекти.
 На тези, които ни гледаха, дори и да ни обичаха или да не ни обичаха – винаги ще благодаря. Много обичам всички, с които сме заедно от първия ден  - и тези, които се разделиха с нас, и тези които са още с нас.
Дори тези, които казваха „да свърши4 го правеха от любов и аз уважавам това. Този проект беше много специален и неговите зрители са много специални. Обичаха, подкрепяха, сърдиха се, бунтуваха се....
Всеки актьор или екип, ако му е отредено от съдбата, ще спечели много успехи. За това трябва да благодарим на Господ. Ние се опитахме да ви покажем една магия, която да украсим още повече с нашето изпълнение/пърформанс/.
........
Преди известно време започнахме едно приключение. В това приключение главни герои бяха двама млади актьори – Хазал и Чаатай. Неописуема, страхотна хармония
...

Здравейтемомичета,
Благодаря за прекрасните клипчета, почерпки -взех си от всичко, песнички, мнения и прекрасните мигове с вас.
nevi1968nikol ,
Мерси много за поста , аз го виждам за първии път и колкото неприятна ми беше Айсун, толково многооо ми харесаха думите и по-горе.
ФЕмир е една приказка, която няма как да се забрави и струва ми се, сценаристите и най-вече онзи ..Аксой решиха да се изгаврят със зрителите. Замислих се защо повечето турски сериали завършват трагично, те имат афинитет към трагедиите, може би подчинени на нещастливият живот, който водят поради резлични причини - религия, традиции, техните ценности.
Марги, много ми е интересно твоето виждане, че ти харесва такъв финал, лично на мен ми се искаше след толково много страдания и мъка, да ги видя щастливи заедно.
Хубава вечер,

# 722
  • Мнения: 727


наздравеееееееееее

# 723
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Неви, Hug  bouquet

Марвела, добре дошла! Hug

Тази вечер пак ме обзе едно кофти настроение, та слушам едни тъжни ФЕмирски клипчета... Cry

# 724
  • Мнения: 21 201
marvela,
Скрит текст:
живот и здраве като му дойде времето и аз, ще съм свекърва, все още съм доста далеч от този предстоящ момент, но каквато и стъпка да предприемеш я прави в името на щастието на детето ти. Добре, че не си постъпила, като Юнал и гледай, и занапред да не постъпваш по този начин отблъсквайки сина си. Ние сме родители, майки и е редно щом децата ни са щастливи, харесва ли ни половинката им или не, то и ние да сме радостни заради това, че децата ни са щастливи, дори и с цената на собствената си приглушена болка и сподавените си сълзи.
Привет и на появилите се скоро.
Неви, мерси, че ми припомни изказването на Аху. Даже май  newsm78и още ласкави думи беше казала за двойката Хазал и Чаатай пресъздаващи ФЕмир.
Звездиииииичке, не бъди тъжна. spoko
От времето ли е що ли, но и мен от няколко дни ме е хванал шокера и не ме пуска. ooooh!

# 725
  • Мнения: 22
Звезде  Hug
Истината е, че аз силно се надявах на щастливия финал /те ни го обещаха/.Така, че си права, вкусът май от АФК често нагарча. Но и често успявам да се абстрахирам от финала...Утешавам се с мисълта за задкулисен щастлив финал, в крайна сметка - съдба - нищо не се знае Mr. Green

# 726
  • Мнения: 727
Илде недей така душице   Hug

Неви благодаря за написаното от Аху  Hug

# 727
  • Мнения: 21 201
Емко спи и аз се отправям към леглото.
Лека Ви нощ. Hug





Прилики няма, открийте разликите. Joy

# 728
  • Мнения: 11 820
хиляди пъти 2  Peace

# 729
  • Мнения: 22
Jane2013, разчувства ме Аху, спор няма, но не мога да забравя двуличното й поведение и изцепката й като каза:"Хазал вече не е тука, оставете ни на мира".
Наде,привет  wavey
Иве, наздраве   bouquet

# 730
  • Мнения: 727
Наде мила лека Hug

# 731
  • Мнения: 727
новите гащиииии ОПИ  Joy....кво не му харесваш на едно...висок с голям нос Whistling

# 732
  • Мнения: 16 938
Не разбах Аху какво е приказвала и къде.

# 733
  • Мнения: 2
Лека, Наде  Hug

Лека и от мен!  smile3507 newsm46

Поздрав за сладки сънища! С моя любима песен с ФЕМИР





# 734
  • Мнения: 11 820
новите гащиииии ОПИ  Joy....кво не му харесваш на едно...висок с голям нос Whistling
поне за тея гащи няа се счепкваме  Joy маниго аз не го харесвам номер 1  Joy не ми е по вкуса

Общи условия

Активация на акаунт