Re: Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 67~

  • 32 303
  • 749
  •   1
Отговори
# 705
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

ild7210  сори ако съм била груба в изказа си  Hug

  love001 Проблемът е в мен.  Peace Аз реагирам остро, когато се спомене ПЕ... Rolling Eyes Извинявайте, ако съм обидила някого... Embarassed

# 706
  • Мнения: 141
Госпожо Нервакова,
Поздравления! Чудесно сте се справили с тадзи тема.

# 707
  • Някъде там
  • Мнения: 886
relax благодаря много
Скрит текст:
Моля давайте съвет!!!
Преди няколко месеца загледах филма по БТВ, основно заради приликата на Емир със сина ми. Заинтригува ме много, когато започнах да го гледам от първи до 67-ми епизод. В този момент детето ми живееше живот , какъвто Емир живееше преди да срещне Ферия. Приключила 3 годишна връзка, активен нощен живот, такива като Руя - ежедневно. Деня му минаваше в университета, 5-6 часа фитнес, сън, излизане към 1 след полунощ, прибиране сутрин - не сам. Това го приемах като нещо нормално, виках си нека поживее детето. ??? А тя каква стана - онзи ден ми заявява по телефона, че е предложил брак на някаква девойка - пръстен, всичко по правилата, но само дето аз не очаквах от него ,че ще ме уведоми по този начин, разочаровах се , но замълчах, честитих му, но не ги поканих в къщи /бях в шок , не за нещо друго, просто не можех да асимилирам/. Мъжа ми каза, че е нормално, да не се филмирам, голяма работа - предложил брак. А аз, стискам зъби само и само да не съм като Айсун, нищо не питам, нищо не казвам, но върхът беше вчера, когато ми сервера, че купува апартамент в нейната кооперация, е това вече ми дойде в повече. Откачи ли това дете ?????????  В момента ченето ме е заболяло от стискане на зъби, и в главата ми само едно "АБДАЛ".  Не ме разбирайте грешно, нямам нищо против брака - напротив, но смятам, когато си отдал живота си за благото на децата, когато си им осигурил начин на живот, какъвто има по филмите, е не ............., поне можеше да дойде и да поговори, поне да ни запознае преди да предприеме такова действие......... НЕЗНАМ КАК ДА СЕ ДЪРЖА  Много съм обидена, а той е на седмото небе от щастие.

В момента сериала ми оказва ограмно влияние, ако не го бях гледала, сигурна съм , че щях като Юнал да го изхвърля от всякъде, но сега?????? НЕЗНАМ , Мисля!

Извинявайте, че ви занимавам с моите проблеми! ПРиятна вечер


Марвела  wavey
Скрит текст:
В доста трудна ситуация си, но недей да сравняваш всичко което е във филма със реалния живот, т.е. мисълта ми  е не си мисли че при всяка твоята постъпка да се сравняваш с Айсун. Майката най-добре знае кое е добро за детето му и кое не , НО за съжаление трябва да приемеш факта, че сина ти е щастлив. Ако си мислиш, че не е подходяща за него в момента и да му го казваш според мен най-много да го отдалечиш от себе си. Не във всички семейства новите членове се приемат. Сега както описваш колко е влюбен по-добре ти преглътни факта иначе наистина ще го отблъскаш  Peace

# 708
  • София
  • Мнения: 379
Добър вечер на всички  Hug Hug Hug Чак сега успявам да седна и да ви видя какви ги вършите  Mr. Green
Точ Чаги няма поделяне, борбата е страшна, със зъби и нокти  Mr. Green Някой беше постнал и снимки  Crazy Crazy Crazy Crazy ако някой с по-слабо сърце ги види не ми се мисли  Crazy
да знайте и аз не се отказвам лесно, гоня си интересите до дупка  Imp  Naughty

Клипчетата, снимчиците абе всичко, всичко отново е прекрасно  Hug

Айде и аз да ви кажа наздраве с по едно ягодово дайкири  Mr. Green много обичам  Mr. Green


По-късно пак съм на линия  Mr. Green  Hug Hug Hug Hug Внимавайте с Чаги  Naughty

# 709
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Абе, момичета, имало някаква перхидролена сред нас - верно ли е, не е ли. Ако е, да се обади, че имам поръчение да изпълнявам....
Ирка и ти, ако си се скрила нейде, покажи се  Laughing

 На дзак изскачам веднага Киарче Hug превеждам си и затова ме няма,ама за перхидролена нищо не знам newsm78

Ирка Hug, ако искаш помощ за превод, редене, само кажи, че аз нямам и скучая  Hug
перхидролена има, следваме се в туитър Simple Smile
 Зверчето не ти ли даде нещо,аз съм на края на 35,и после не знам коя ще се прави,а Елито ги нареди вече,остава да и пратя и малкото останала част и е готов,като засека Зверчето по късно ще я питам,и ще ти пиша,аз да я преведа,а ти да я редиш която ще почнем Hug

# 710
  • Мнения: 1 130
relax благодаря много
Скрит текст:
Моля давайте съвет!!!
Преди няколко месеца загледах филма по БТВ, основно заради приликата на Емир със сина ми. Заинтригува ме много, когато започнах да го гледам от първи до 67-ми епизод. В този момент детето ми живееше живот , какъвто Емир живееше преди да срещне Ферия. Приключила 3 годишна връзка, активен нощен живот, такива като Руя - ежедневно. Деня му минаваше в университета, 5-6 часа фитнес, сън, излизане към 1 след полунощ, прибиране сутрин - не сам. Това го приемах като нещо нормално, виках си нека поживее детето. ??? А тя каква стана - онзи ден ми заявява по телефона, че е предложил брак на някаква девойка - пръстен, всичко по правилата, но само дето аз не очаквах от него ,че ще ме уведоми по този начин, разочаровах се , но замълчах, честитих му, но не ги поканих в къщи /бях в шок , не за нещо друго, просто не можех да асимилирам/. Мъжа ми каза, че е нормално, да не се филмирам, голяма работа - предложил брак. А аз, стискам зъби само и само да не съм като Айсун, нищо не питам, нищо не казвам, но върхът беше вчера, когато ми сервера, че купува апартамент в нейната кооперация, е това вече ми дойде в повече. Откачи ли това дете ?????????  В момента ченето ме е заболяло от стискане на зъби, и в главата ми само едно "АБДАЛ".  Не ме разбирайте грешно, нямам нищо против брака - напротив, но смятам, когато си отдал живота си за благото на децата, когато си им осигурил начин на живот, какъвто има по филмите, е не ............., поне можеше да дойде и да поговори, поне да ни запознае преди да предприеме такова действие......... НЕЗНАМ КАК ДА СЕ ДЪРЖА  Много съм обидена, а той е на седмото небе от щастие.

В момента сериала ми оказва ограмно влияние, ако не го бях гледала, сигурна съм , че щях като Юнал да го изхвърля от всякъде, но сега?????? НЕЗНАМ , Мисля!

Извинявайте, че ви занимавам с моите проблеми! ПРиятна вечер


Марвела  wavey
Скрит текст:
В доста трудна ситуация си, но недей да сравняваш всичко което е във филма със реалния живот, т.е. мисълта ми  е не си мисли че при всяка твоята постъпка да се сравняваш с Айсун. Майката най-добре знае кое е добро за детето му и кое не , НО за съжаление трябва да приемеш факта, че сина ти е щастлив. Ако си мислиш, че не е подходяща за него в момента и да му го казваш според мен най-много да го отдалечиш от себе си. Не във всички семейства новите членове се приемат. Сега както описваш колко е влюбен по-добре ти преглътни факта иначе наистина ще го отблъскаш  Peace

Благодаря за подкрепата!
Скрит текст:
Няма да отблъсквам никой, но ми и мъчно обидена съм.
Но благодарение на този форум гледам по-друг начин.
Между другото сега малко се засмях, сетих се ,че като споделих с моя приятелка, която има момиче, тя ми каза : "За пореден път се уверих, че вие свекървите сте големи гадове"

# 711
  • Мнения: 141
Не всички турски филми са с лош край. Освен Малки тайни си спомням 1001 нощи, Дйждовно време, Любов извън закона, Каква е вината на Фатмагюл, Златната клетка. Може да има и други, но в момента не се сещам.

# 712
  • на вълнолома
  • Мнения: 165
Ирка, ще чакам да ми пишеш ако има нещо за помагане, а с Дзверо нещо в скаип се разминаваме
Толкова издържах Embarassed, полягвам аз че яйцата трябва да се бият за палачинки утре Mr. Green, лека и мноого приятна вечер Hug

# 713
  • Мнения: 1 786
Момичета, не знам коя е перхидролената. Ренате ме помоли да ги издиря с Ирка, заради преводите на епизодите, а тя не може да влезе в темата в момента.  Peace

Ирка,
Скрит текст:
ако не можеш да влезеш в скайп, деинсталирай и си го свали отново.  Peace
[/b]

# 714
  • Мнения: 141
Марвела,
Първо се успокойте, защота когато човек не е в настроение, допуска грешки. Най-добре е  да си поговорите с момчето, за да ви се изясни защо се е наложило да постъпи по този начин. Сигурно е имало някаква причина. И аз не намирам това поведение за съвсем нормално, но най-важното е да се изясните, за да не изчезне доверието помежду ви. Има ли го взаимното доверие, проблемите се разрешават много по-лесно.
Не мисля,че е било редно приятелката ви да направи подобно изказване, освен ако не се е пошегувала.

# 715
  • Мнения: 22
Здравейте всички! Малко късно ви поздравявам, но не мога без това.
А и като усетя дискусия за ПЕ, не мога да се стърпя въобще  Mr. Green
Понеже постовете са много, няма да влизам в диалог засега, но отдавна исках да ви пусна /ако вече съм го правила извинете, но ще го припомня тогава/ туита на Аху/Айсун, при спирането на ПЕ. Съкратих го малко, щото пише за екипа, а и турският ми е леле-мале. Но основната идея се очертава. Та и във връзка с ПЕ-то, Аху нито го споменава, нито споменава Гизем, лично за мен в това няма нищо чудно.... Mr. Green
Ето го и туитът:
На всички повторно благодаря.
Сбогом АФК, сбогом Айсун, сбогом на хубавия екип. Ще има ново начало въпреки сбогуването.
Опитах се да вдъхна душа на героинята Айсун. Надявам се, че в живота ми ще има още много героини . Дано Господ ме срещне с вас в нови проекти.
 На тези, които ни гледаха, дори и да ни обичаха или да не ни обичаха – винаги ще благодаря. Много обичам всички, с които сме заедно от първия ден  - и тези, които се разделиха с нас, и тези които са още с нас.
Дори тези, които казваха „да свърши4 го правеха от любов и аз уважавам това. Този проект беше много специален и неговите зрители са много специални. Обичаха, подкрепяха, сърдиха се, бунтуваха се....
Всеки актьор или екип, ако му е отредено от съдбата, ще спечели много успехи. За това трябва да благодарим на Господ. Ние се опитахме да ви покажем една магия, която да украсим още повече с нашето изпълнение/пърформанс/.
........
Преди известно време започнахме едно приключение. В това приключение главни герои бяха двама млади актьори – Хазал и Чаатай. Неописуема, страхотна хармония
...

# 716
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Момичета, не знам коя е перхидролената. Ренате ме помоли да ги издиря с Ирка, заради преводите на епизодите, а тя не може да влезе в темата в момента.  Peace

Ирка,
Скрит текст:
ако не можеш да влезеш в скайп, деинсталирай и си го свали отново.  Peace
[/b]
Това и направих,иначе не стана,разбрахме се Peace

# 717
  • Мнения: 22
Марвела, зравей. Свекърва ще бъда и аз, но няма да е скоро....синът ми е малък още. Но имам и дъщеря, така, че внимавам много. Не познавам твоето дете, ти най-добре знаеш - трябва ли да приемеш и да се довериш на неговия избор или трябва да се опиташ да се намесиш като майка със съвет или друго.
Само едно преди това - може би трябва да опознаеш момичето, да ги поканиш поне, знам ли....
Дано не се засягаш от думите ми.

# 718
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
http://www.onlineradyo.gen.tr/  ако искате да сте в час със техните хитове Peace

# 719
  • Мнения: 2
Марвела,  Hug добре дошла  wavey

Благодаря за питиетата, Фемирските клипчета   bouquet

Ани, стихът на Алгафари ми е един от любимите - благодаря!   bouquet

Неви,  Hug благодаря ти за туита на Аху/Айсун.
Въпреки че ми беше противна във филма, очароваха ме думите й за АФК и за героите!

Последна редакция: чт, 04 апр 2013, 23:37 от skakalinka

Общи условия

Активация на акаунт