Re: Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 67~

  • 32 311
  • 749
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 298
Манка, не винаги по време на преводите в ефир сцените бяха пълни, друг път липсваха, в случая го написах по спомен, както ми се е запечатил диалога в съзнанието, но става ясно в каква посока е разговора им.


Ооооооо, сигурна съм в това. Но понеже вече я има серията, а в думите им имаше закачка, която не се усети, затова го добавих.

Лично аз съм ти много благодарна за всички диалози, които публикуваш. Каквато съм нетърпелива, те ми изясниха някои неща докато излязат преведените серии, за което благодаря.  Hug

# 691
  • на вълнолома
  • Мнения: 165
ммм замириса на узо Crazy

# 692
  • Мнения: 6 105
Еййй какви конспирации въртите вие там.  Rolling Eyes  Laughing

Киара  Hug

# 693
  • Мнения: 5 138
нова тема
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=713415.0

Невраче Hugотносно ПЕ,ние знаехме че няма да има финал и е спрян,и имахме избор дали ще гледаме недовършен филм,па макар и с Емир,а за останалите е нямало този избор,едва ли ако знаеха повечето биха го гледали Peace
оооо това го пропуснах като факт  Hug
ild7210   сори ако съм била груба в изказа си  Hug

# 694
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Абе, момичета, имало някаква перхидролена сред нас - верно ли е, не е ли. Ако е, да се обади, че имам поръчение да изпълнявам....
Ирка и ти, ако си се скрила нейде, покажи се  Laughing

 На дзак изскачам веднага Киарче Hug превеждам си и затова ме няма,ама за перхидролена нищо не знам newsm78
Ренате те призовава в скайп да се уговаряте за преводите  Wink
Скапан,скапан скайп,не ме пуска,пише вие сте вписан пробвайте като се отпишете,а не съм вписана аааааа #2gunfire #2gunfire

# 695
  • на вълнолома
  • Мнения: 165
Абе, момичета, имало някаква перхидролена сред нас - верно ли е, не е ли. Ако е, да се обади, че имам поръчение да изпълнявам....
Ирка и ти, ако си се скрила нейде, покажи се  Laughing

 На дзак изскачам веднага Киарче Hug превеждам си и затова ме няма,ама за перхидролена нищо не знам newsm78

Ирка Hug, ако искаш помощ за превод, редене, само кажи, че аз нямам и скучая  Hug
перхидролена има, следваме се в туитър Simple Smile

# 696
  • Мнения: 141
Здравейте момичета,
Първо искам да почерпя гладните.

# 697
  • Мнения: 2 116
Невраче Hugотносно ПЕ,ние знаехме че няма да има финал и е спрян,и имахме избор дали ще гледаме недовършен филм,па макар и с Емир,а за останалите е нямало този избор,едва ли ако знаеха повечето биха го гледали Peace

Ирка, аз гледах ПЕ с голямо желание и удоволствие. Peace
Когато загледах АФК, сериалът беше с финал на 2-ри сезон, но аз не знаех какъв е...
после дълго се чудих, ако знаех дали бих го гледала?
Нямам и досега отговор, ама сериала още го гледам... Peace
Имах наистина непримиримо отношение към сериалите с финали-смърт... Mr. Green
Но АФК промени тази ми нагласа.
В крайна сметка всичко е до нагласа за гледане, а АФК и ПЕ разшириха моите. Peace

А що се отнася до избора...винаги има такъв според мен...
харесва ти-гледаш, не ти харесва-не гледаш. Peace

Последна редакция: чт, 04 апр 2013, 22:33 от margita9

# 698
  • Мнения: 1 130
relax благодаря много
Скрит текст:
Моля давайте съвет!!!
Преди няколко месеца загледах филма по БТВ, основно заради приликата на Емир със сина ми. Заинтригува ме много, когато започнах да го гледам от първи до 67-ми епизод. В този момент детето ми живееше живот , какъвто Емир живееше преди да срещне Ферия. Приключила 3 годишна връзка, активен нощен живот, такива като Руя - ежедневно. Деня му минаваше в университета, 5-6 часа фитнес, сън, излизане към 1 след полунощ, прибиране сутрин - не сам. Това го приемах като нещо нормално, виках си нека поживее детето. ??? А тя каква стана - онзи ден ми заявява по телефона, че е предложил брак на някаква девойка - пръстен, всичко по правилата, но само дето аз не очаквах от него ,че ще ме уведоми по този начин, разочаровах се , но замълчах, честитих му, но не ги поканих в къщи /бях в шок , не за нещо друго, просто не можех да асимилирам/. Мъжа ми каза, че е нормално, да не се филмирам, голяма работа - предложил брак. А аз, стискам зъби само и само да не съм като Айсун, нищо не питам, нищо не казвам, но върхът беше вчера, когато ми сервера, че купува апартамент в нейната кооперация, е това вече ми дойде в повече. Откачи ли това дете ?????????  В момента ченето ме е заболяло от стискане на зъби, и в главата ми само едно "АБДАЛ".  Не ме разбирайте грешно, нямам нищо против брака - напротив, но смятам, когато си отдал живота си за благото на децата, когато си им осигурил начин на живот, какъвто има по филмите, е не ............., поне можеше да дойде и да поговори, поне да ни запознае преди да предприеме такова действие......... НЕЗНАМ КАК ДА СЕ ДЪРЖА  Много съм обидена, а той е на седмото небе от щастие.

В момента сериала ми оказва ограмно влияние, ако не го бях гледала, сигурна съм , че щях като Юнал да го изхвърля от всякъде, но сега?????? НЕЗНАМ , Мисля!

Извинявайте, че ви занимавам с моите проблеми! ПРиятна вечер

# 699
  • Мнения: 5 138
Здравейте момичета,
Първо искам да почерпя гладните.
ooooh! иде ми да се гръмна  Tired

# 700
  • Мнения: 141
  А сега да му ударим по едно питие.

# 701
  • Мнения: 16 938
Извинявам се че не се включвах ама си правих спагети.

# 702
  • на вълнолома
  • Мнения: 165


е това спретнах за вечеря- шишчета на мойте мъжлета, ама ще си опитам и от вашите

# 703
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Деинсталирам го и тегля пак на ново,че ме вбесява #2gunfire

# 704
  • Мнения: 16 938
Аз пък гледам Малки Тайни и се сетих че съм го гледала когато го даваха само този сериял не е с трагичен край ако не се лъжа имам спомен някакъв.Не мога да разбера какво им харесватова да правят такива трагедии направо не знам.

Общи условия

Активация на акаунт