Re: Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 67~

  • 32 299
  • 749
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 22
Галя, не го е казала, ами го пусна в туитър като прекратиха сериала

# 736
  • Мнения: 10
Здравейте всички! Малко късно ви поздравявам, но не мога без това.
А и като усетя дискусия за ПЕ, не мога да се стърпя въобще  Mr. Green
Понеже постовете са много, няма да влизам в диалог засега, но отдавна исках да ви пусна /ако вече съм го правила извинете, но ще го припомня тогава/ туита на Аху/Айсун, при спирането на ПЕ. Съкратих го малко, щото пише за екипа, а и турският ми е леле-мале. Но основната идея се очертава. Та и във връзка с ПЕ-то, Аху нито го споменава, нито споменава Гизем, лично за мен в това няма нищо чудно.... Mr. Green
Ето го и туитът:
На всички повторно благодаря.
Сбогом АФК, сбогом Айсун, сбогом на хубавия екип. Ще има ново начало въпреки сбогуването.
Опитах се да вдъхна душа на героинята Айсун. Надявам се, че в живота ми ще има още много героини . Дано Господ ме срещне с вас в нови проекти.
 На тези, които ни гледаха, дори и да ни обичаха или да не ни обичаха – винаги ще благодаря. Много обичам всички, с които сме заедно от първия ден  - и тези, които се разделиха с нас, и тези които са още с нас.
Дори тези, които казваха „да свърши4 го правеха от любов и аз уважавам това. Този проект беше много специален и неговите зрители са много специални. Обичаха, подкрепяха, сърдиха се, бунтуваха се....
Всеки актьор или екип, ако му е отредено от съдбата, ще спечели много успехи. За това трябва да благодарим на Господ. Ние се опитахме да ви покажем една магия, която да украсим още повече с нашето изпълнение/пърформанс/.
........
Преди известно време започнахме едно приключение. В това приключение главни герои бяха двама млади актьори – Хазал и Чаатай. Неописуема, страхотна хармония
...


Ейй...Невиии ,страхотна си!!!   love001 Насълзиха ми се очите... smile3508

# 737
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Наде, Кали, лека! Hug

Иве, Hug

Неви, Hug и аз не мога да забравя изказването на Аху за Хазал, тя всъщност си беше решила, че ще пожънат успех с ПЕ, но нещо не им се получи и запя друга песен... Rolling Eyes

# 738
  • Мнения: 2 787
Jane2013, разчувства ме Аху, спор няма, но не мога да забравя двуличното й поведение и изцепката й като каза:"Хазал вече не е тука, оставете ни на мира".
Наде,привет  wavey
Иве, наздраве   bouquet
nevi1968nikol,
понеже следя филма откакто почна по BTV и след това в нета, много неща около него не ги знам, хареса ми този пост ot twitter, на това което казваш,че е казала за Хазал - не го приемам въобще, като че ли имаше някаква групичка от актьорите, която не харесваше Хазал (моята любимка), но се видя резултата без нея.
Лека нощ,

# 739
  • Мнения: 22
Ама моля ви се, Аху каза, че заради ПЕ е отказала роля в Интикам/Отмъщението с Берен Саат, направо много са си вярвали явно, направо не знам да се смея ли, да плача ли

# 740
  • Мнения: 10
[bХайде да местим...[/b]

# 741
  • Мнения: 22
Снежиии, ко праиш, вече си "професор" по колажите, браво  newsm10

# 742
  • Мнения: 5 591
Наде,лека. Hug


Неви,благодаря за превода  на написаното от Аху.

skakalinka,лека.Благодаря за поздрава. Hug
И аз ще лягам. smile3524

# 743
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 516
Ама моля ви се, Аху каза, че заради ПЕ е отказала роля в Интикам/Отмъщението с Берен Саат, направо много са си вярвали явно, направо не знам да се смея ли, да плача ли
Защото видяха АФК,какъв успех имаше,и мислят че и ПЕ ще го последва,е да ама не,Хазал си е Хазал,нямаше да има успех и ако Чаатай го нямаше,а Хазал е там,това е кажат ли единия,веднага в мисълта ти   се сещаш и за другия ,просто Фемир Heart Eyes

# 744
  • Мнения: 22
Лека на всички, дето си лягат !

# 745
  • Мнения: 141
Момичета,
Прегледах набързо всичко, което бях пропуснала. Всички колажи,гифчета,снимки,клипчета, шегички са прекрасни.  bouquet  bouquet  bouquet
Благодаря на Неви за преведеното и предоставено ни писмо от фен да Чаатай Улусой.  bouquet  bouquet  bouquet
Би било чудесно и Чаги лично да го прочете.
Могото ми харесва, че преведените от Надето Фемирски и други диалози вече са съпроводени със снимков материал.  bouquet  bouquet  bouquet
Вицовете на Ирка искрено ме разсмяха.  bouquet  bouquet  bouquet
Специално отразявам НадуФка за японското ми име Петлова. Много хубаво звучи. smile3525
Не си спомням кое от момичетата пита за twitter на Баръш Кълъч. Има истински, виждала съм го и мисля, че няма да е много трудно да се намери.
Ако twitter на Чагито ни е необходим да научаваме за работата му по новите проекти и обществените му изяви, а не с коя абла или мумия прекарва свободното си време, то, според мен, е по-добре вместо  да губим хиляди часове в безсмислено търсене, някои от момичетата, които говорят турски добре да се срещнат с Чаги на снимачната площадка, да му разкажат за феновете му в България, да му обяснят какво представлява BG-Mamma и да го убедят, че целта ни е да получаваме за него и изявите му достоверна информация от сигурен източник, а не да търсим услугите на жълтите издания, които често са недобронамерени както към хората на изкуството, така и към читателите. Сигурна съм, че нашето момче ще се отзове и ще получаваме за него много повече сведения, отколкото очакваме.

# 746
  • Мнения: 141
Неви,
Благодаря и за превода от twitter на Айсун.  smile3525Точно този tweet не ми беше известен.  bouquet
Иначе злословията на Аху Сунгур и Айшегюл Чадъмлъ срещу Хазал са ми известни.
Тази вечер, около дискусиите за ПЕ си спомних,че преди да се запозная добре със сериала четох, че някаква пишман актриса от ПЕ не признавала Хазал, изръсила някаква простотия на сета и Чаатай Улусой като чул, скочил. Предполагам, че става дума за Дзурлял. (нещо такова, не запомних как се пише правилно)

# 747
  • Мнения: 2 116




ЗА ДВЕ РЪЦЕ

За две ръце протегнати насреща,
земята бих до края извървял.
За две очи, като звезди горещи,
за цялата си топлина бих дал.

За две слова, от мене вдъхновени,
най-хубавите думи бих редил.
За две сълзи, изплакани за мене,
аз всички океани бих изпил.

Как малко исках аз - по зрънце само,
по капка от далечен, чакан дъжд.
А ти дойде наистина голяма
и всичко ми донесе изведнъж.

Донесе ми от ветрове заръка,
пожари звездни, за да не тъжа,
от мъка - песен, а от песен - мъка
и аз не зная как ще издържа.

ЕВТИМ ЕВТИМОВ




Източник: http://www.slovo.bg/old/evtimov/za2ryce.htm



Извървяха и своят път и Фериха и Емир...
 един до друг...и до любовта си!
Two Hearts



И нашият път с тях продължава, с обич и с малко тъка, с усмивката и с топлината която остави у нас любовта им!  Two Hearts

Моля, заповядайте в следващата тема 68-ма! Hug
С любезното съдействие на Ани! newsm51


Последна редакция: пт, 05 апр 2013, 19:22 от margita9

# 748
  • Мнения: 141
Марги, поздравления за финала, който слагаш на темите напоследък. Нека това стане хубава традиция.

# 749
  • Мнения: 0
Моля подскажете как мога да гледам преведените серии на Огледален свят след 40 -ти епизод

Благодаря предварително


Общи условия

Активация на акаунт