Re: Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 67~

  • 32 315
  • 749
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 786
Абе, момичета, имало някаква перхидролена сред нас - верно ли е, не е ли. Ако е, да се обади, че имам поръчение да изпълнявам....
Ирка и ти, ако си се скрила нейде, покажи се  Laughing

# 676
  • Мнения: 11 820
Здравейте  момичета, редовно ви чета с огромно удоволствие. След като съм минала през темата все едно, че съм била на СПА, така релаксиращо ми действате.
Филма го загледах случайно, впечатли ме приликата между Емир и синът ми, не само визуално, а физичеки, походка, действия, мислене, възраст. Замисъла /без 3 сезон/ - прекрасен, актьорите - нямам думи , но:
В момента съм в шок, този сериал навлезе в живота ми като ураган.

Ако ми кажете как скривате текста, ще споделя с вас, не искам да ви занимавам с лични неща.


като дадеш да пишеш коментар отгоре 8-мото на първиябред натискаш го и пишеш вътре в скобите то като се доближиш до тях пише кое за какво е

# 677
  • Мнения: 21 201
Форума ме изнерви, от 10 минути не можех да публикувам, а исках да пускам ФЕмирски гифчета с диалози, но се отказах.
Направо мамата ми разказа игрите, едва сега успях да публикувам.
Благодаря Ви за постовете, за клипчетата, за стихчетата, за хубавите питиета, за ФЕмирските клипчета, Киара за хорцето.
marvela, добре дошла.

# 678
  • Мнения: 11 820
Наде,много е изнервящ последно време форума  Rolling Eyes

# 679
  • Мнения: 21 201
Наде,много е изнервящ последно време форума  Rolling Eyes
Много, тъкмо намерих ФЕмирски гифчета разкошотия, имах и диалозите към тях, и не биваше, и накрая се отказах. Crossing Arms

# 680
  • Мнения: 21 201
Абе, момичета, имало някаква перхидролена сред нас - верно ли е, не е ли. Ако е, да се обади, че имам поръчение да изпълнявам....
Ирка и ти, ако си се скрила нейде, покажи се  Laughing

Киара, как така перхидролена, мамата ми изпи акъла и не вдявам за какво иде реч, би ли ми разяснила що, ще рече?!?

# 681
  • Мнения: 298
Здравейте, момичета,

Малко късничко се включвам днес, не знам как ще ви смогна, все още съм на постовете от 10:00 сутринта.

Имам един страничен въпрос. Моля, който може да ми отговори

Скрит текст:
Мисля да си купувам телефон. Харесах си Samsung Galaxy S Duos. Моля, ако някоя от вас го ползва или има впечатление, да си даде мнението за него.

Манка Hug
Скрит текст:
брат ми е управител на глобул тук от доста време и има някакви наблюдения за разните телефони, като се върне тази вечер ще го питам дали си струва, ако не ти е спешно, утре ще ти кажа за този модел, на нас лично ни препоръчва нокиа ,ще се радвам ако мога да ти помогна с нещо


Благодаря ти. ще чакам мнението ти. Може и на лични, за да не го изтърва  Hug

# 682
  • Мнения: 2

Като чета коментарите ви  се радвам, че не продължиха това безумие наречено ПЕ, защото кой знае още какви щуротии щяха да сътворят ... ooooh!
Ееее, Звездичкеееее, аз пък съжалявам, че не го продължиха и не го финишираха независимо с какъв край щеше да е, защото не обичам незавършените неща, още повече след като бяха обещали финал. Но това е бай Аксой, вече видя ли, че някой филмов продукт е негов, ще бягам, както дявол от тамян. Joy

Скрит текст:


Чаги готви КИФТАЦИ. Joy
аз също мноого съм разочарована , исках финал исках Емир щастлив независимо с коя, заслужаваше го, защото той умее да обича с цялото си сърце и душа и такива хора заслужават шанса да раздават от тази си любов и да получават същото
А за тези които не го гледат ПЕ е много лесно няма да го пускате и гледате, имате избор , а нас почитателите му ни оставиха немили недраги  Tired
Ани,  Hug и аз мисля като теб  smile3521
Все пак животът продължава, той трябваше да се изправи и да продължи, независимо с коя, въпреки че не е Фериа и нямаше да я обича по същи начин.
Има различни любови. Едни протичат буйно, изпепеляващо, стихийно, а други - са тихи, като пристан за разбито сърце.
В случая, любовта на Емир нямаше да е същата, както беше любовта му с Фериха. С нея имаше искри, огън, изпепеляваха се, унищожаваха се. Бяха противоположности, като ин и ян, но се обичаха до полуда, изпитваха нужда един от друг, даже когато бяха разделени.
Затова си мисля, че новата му любов щеше да е съвсем различна от изгарящата и изпепеляваща любов с Фериха. Не мисля, че, щеше да обикне отново със същата сила, , но щеше да намери човек, с който да сподели болката си, защото споделената мъка е наполовина такава, когато е споделена.

# 683
  • Мнения: 5 591
Добър вечер,момичета!
Купона е започнал вече,имаме си ядене,пиене,музика. Simple SmileНаздраве на всички.


Време ли нямах - да те забравя?
Повод ли нямах - да те заместя?
Огън ли нямах - Да се запаля?
Или очи нямах насреща?

Сълзи ли нямах - да не изстина?
Рани ли нямах - да те не мразя?
Гордост ли нямах - да те не диря?
Или честта си да пазех?

Мисли ли нямах - да те не мисля?
Сърце ли нямах - пак да обича?
Спомен ли нямах - да ме пронизва?
Разум ли - да те отрича?

Други ли няма - по тях да тичам?
Воля ли нямам - гръб да обърна?
Нужда имам да те обичам..
Сили нямам да се не върна!

Мадлен Алгафари
Peace

marvela ,добре дошла.

Наде,много е изнервящ последно време форума  Rolling Eyes
Много, тъкмо намерих ФЕмирски гифчета разкошотия, имах и диалозите към тях, и не биваше, и накрая се отказах. Crossing Arms
И аз имам проблем с  форума тази  вечер. Rolling Eyes

# 684
  • Мнения: 10
Миленче, пийвам си и се кефя с ФЕмирските клипчета...кой от кой по-добри.Благодаря ти!!!А от мен един с нашия финал...Три дни яли,пили и се веселили,и...заживели щастливо някъде край Босфора,та така до дълбоки старини!  txtloves

# 685
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Абе, момичета, имало някаква перхидролена сред нас - верно ли е, не е ли. Ако е, да се обади, че имам поръчение да изпълнявам....
Ирка и ти, ако си се скрила нейде, покажи се  Laughing


Сред преводачките има такова име... Peace в темата да пише не съм я срещала сякаш... newsm78

Момичета, благодаря за клипчетата!  bouquet  bouquet  bouquet

# 686
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Абе, момичета, имало някаква перхидролена сред нас - верно ли е, не е ли. Ако е, да се обади, че имам поръчение да изпълнявам....
Ирка и ти, ако си се скрила нейде, покажи се  Laughing

 На дзак изскачам веднага Киарче Hug превеждам си и затова ме няма,ама за перхидролена нищо не знам newsm78

# 687
  • Мнения: 5 138
аз също мноого съм разочарована , исках финал исках Емир щастлив независимо с коя, заслужаваше го, защото той умее да обича с цялото си сърце и душа и такива хора заслужават шанса да раздават от тази си любов и да получават същото
А за тези които не го гледат ПЕ е много лесно няма да го пускате и гледате, имате избор , а нас почитателите му ни оставиха немили недраги  Tired
Ани,  Hug и аз мисля като теб  smile3521
 С нея имаше искри, огън, изпепеляваха се, унищожаваха се. Бяха противоположности, като ин и ян, но се обичаха до полуда, изпитваха нужда един от друг, даже когато бяха разделени.
[/quote]
такива любови не оцеляват в реала, заживеят ли заедно веднага започват само с острите си камъни брашно да мелят и изхода е угаснала любов и примирение или раздяла  Peace

# 688
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Невраче Hugотносно ПЕ,ние знаехме че няма да има финал и е спрян,и имахме избор дали ще гледаме недовършен филм,па макар и с Емир,а за останалите е нямало този избор,едва ли ако знаеха повечето биха го гледали Peace

# 689
  • Мнения: 1 786
Абе, момичета, имало някаква перхидролена сред нас - верно ли е, не е ли. Ако е, да се обади, че имам поръчение да изпълнявам....
Ирка и ти, ако си се скрила нейде, покажи се  Laughing

 На дзак изскачам веднага Киарче Hug превеждам си и затова ме няма,ама за перхидролена нищо не знам newsm78
Ренате те призовава в скайп да се уговаряте за преводите  Wink

Общи условия

Активация на акаунт