СЕДМИ клас - втори срок - 12 тема

  • 24 915
  • 732
  •   1
Отговори
# 345
  • my own world....
  • Мнения: 1 076
Аз орисвам да сте вътре Simple Smile С такива резултати на пробни няма начин.

Имам една молба - мамите от София - погледнете учебниците по история на децата и който има учебник на Просвета АЗБУКИ - моля да ми го даде назаем за 1 седмица....

# 346
  • Мнения: 8 567
Да затвърди оценката на същинския изпит, това е важното!

Ех... ПЧМГ, още ме е яд, че не го преместих там.

# 347
  • София
  • Мнения: 268
Аз орисвам да сте вътре Simple Smile С такива резултати на пробни няма начин.

Имам една молба - мамите от София - погледнете учебниците по история на децата и който има учебник на Просвета АЗБУКИ - моля да ми го даде назаем за 1 седмица....
Нашият учебник, но мога да ти го дам от днес до събота, за да може в неделя да поучи за следващата седмица.

# 348
  • my own world....
  • Мнения: 1 076
Благодаря, ще изчакам и други предложения  Joy Че то тази седмица почти свърши..
Айде наддавайте над предложението на прокибар
Може да успея и да се сдобия с учебник от едни приятели, но засега съм в процес на търсене...

# 349
  • София
  • Мнения: 268
имах предвид до събота вечер, но се замислих, че в неделя е на ПИ по БЕЛ, така че удължавам срока до неделя на обяд  Simple Smile

# 350
  • my own world....
  • Мнения: 1 076
Тази вечер съм до късно на работа... Ще те имам предвид за изнудване за по-нататък, ако не намеря от друг   bouquet (Научете 3 урока напред  hahaha , че на нас ни е зор да погледнем учебника за олимпиадата по история и по-точно  документите и цитатите в него + картинките...)

# 351
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Браво-резултат-мечта ( за нас ще си остане такава)
Не бъди лош пророк!

Е,"пророк"!Тя просто е реалистка,като мен! Heart Eyes
Поздравления за резултата,дано влезе в СМГ детето,там му е мястото  ! Peace

И аз с въпросче.Закупих си тазгодишния справочник на добрата школа в града ни.Но в нея баловете от последните 3 години са след 1во класиране.Някой има ли идея във всички ли справочници дават тези балове и доколко спада бала след 2ро класиране? newsm78

# 352
  • Мнения: 14 436
След 2 ро класиране пада,но много малко.В най-желаните,даже  и не мърда.

# 353
  • my own world....
  • Мнения: 1 076
Деска ето ти 2ро класиране - балове http://www.rio-varna.com/upload/MR6_2klasirane.pdf

# 354
  • Мнения: 4 936
Ganis, Русалке, заинтригувахте ме с това 'набъбване' на паралелките. То след като е минал приема ли се случва или още с приетите деца така се получава?

Нормално е след 8 клас, а ко има преместени деца от друг град от ЕГ да бъдат записани, но още в 8-ми?

Или  го пишат детето в някоя обикновена гимназия с паралелка засилено изучаване на АЕ, където се влиза с 4 от изпита и на 1 октомври го местят в ЕГ? така ли?

# 355
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Благодаря ви! Hug

Злато,не само за преместени иде реч,а и за платили.Имам пример близък  с Испанската в София.Срещу сума и си вътре. Wink

# 356
  • Варна
  • Мнения: 1 123
Днес най-после нашето РИО е публикувало план приема и за професионалните гимназии. Има увеличен прием в двете икономически гимназии - с по една паралелка Wink, в още една гимназия също видях повече паралелки спрямо миналата година.
Деска, то в нашия град почти няма разлики от първо до трето класиране, особено в МГ и ЕГ. Мисля, че се дължи на факта, че няма други гимназии със самостоятелен и отделен изпит както в София, където да отидат деца с високи балове и да освободят места Wink

# 357
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Казваш да се записваме на 1во и да си караме лятото вече. Laughing
Аз имам 2 близки деца 7молачета,които ще се явят на изпити,ще участват в 1во класиране,но няма да се запишат,защото ще учат в чужбина.Та тази година от агенция има инфо,че много голям интерес има вече към чуждите колежи за след 7ми клас ,за разлика от други години. WinkВсе някое местенце ще се освободи. Simple Smile

# 358
  • Мнения: 4 936
Благодаря ви! Hug

Злато,не само за преместени иде реч,а и за платили.Имам пример близък  с Испанската в София.Срещу сума и си вътре. Wink
е как го записват? Не разбирам? Нали уж има класиране , изпити, балове. И после, на първата РС разбираш, че децата не са 26, а 30. И никой не пита и не сигнализира от къде се появиха другите 4 и с какъв бал са така ли? Не ми се  вярва! Явно има някакъв полузаконен механизъм, по който се прави.

# 359
  • Мнения: 1 674
.

Последна редакция: чт, 11 апр 2013, 10:28 от paleto

Общи условия

Активация на акаунт