Тренировки в домашния условия: Тема 31

  • 26 240
  • 740
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 739
Според мен повечето мъже не знаят що е тва целулит и има ли то почва по дупетата на жените им  Laughing Аз съм питала моя мъж да ми посочи целулита ми  hahaha той ми сочи към двете стрии дето имам от раждането  Joy Реших да не го осветлявам, нека си седи в невидение  Laughing

Аз днес (петък) ще почивам, така че ще се включа чак в събота с отчет какво и как съм тренирала  Peace
Пак да кажа, че не губя мотивация, именно поради подкрепата тук, страхотни сте момичета и момче  Grinning

# 706
  • Мнения: 11 479
Хахахахха, много забавно. Аз моя си го виждам - имам по предната част на бедрата.
Вечерната проверка да доложи: Силвия - Sculpt dynamics - Tonique arms. Много странно й е това двд - едни такива движения, гърчещи се, не мога да им свикна още.

# 707
  • Мнения: 1 809

 Joy Joy Oх , големи образи сте!! Joy Joy
С вашия целулит тази вечер , аз пък карах детето да ме снима , че и аз голямо извиване трябва да правя пред огледалото. То ме изгледа странно и откликна на молбата ми, но след това се спука да ме бъзика Joy

brilqntina, струва ми се че малко прекаляваш с тренирвоките . Не е хубаво да е прекалява.
Иначе лично аз съм против добавки. Правилно хранене и спорт- това е моят начин.

# 708
  • Бостън
  • Мнения: 13 544
Според мен повечето мъже не знаят що е тва целулит и има ли то почва по дупетата на жените им  Laughing

Моите мъже знаят... т.е. мъжът ми и всичките ми бивши са били подробно инструктирани в тънкостите  на антицелулитните масажи от мен и редовно са били ползвани по предназначение, т.е. тормозени да ме масажират. А колко кг са свалили, когато им се е налагало да бъдат солидарни с моите диети и да не ядат пред мен вредности... а колко пъти са висели по фитнесите, вместо по кръчмите... рекордът ми е -25 кг от гадже (е, беше мъж 195см де)  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 709
  • Мнения: 5 405
Ама как ми се смеете на простотиите!  Joy Joy Joy Hug
Аз се поразходих около час и половина по улиците. Хубаво ми дойде, отдавна не бях излизала. Затворила съм се по цял ден в тая квартира..  ooooh!

Аз се изумявам на мъже, които казват, че познавали момичета, които няма грам целулит! А жена без целулит не съществува, колкото и кльощава да е тя. И не ми вярват бе  Laughing Следващия път ще им кажа да я стиснат за баджака Joy hahaha Joy

Агент! Не ги информирай толкова много...  Joy Joy Joy

# 710
  • Мнения: 8 163
Следващия път ще им кажа да я стиснат за баджака Joy hahaha Joy
Хахахахахаха! На плажа е щип-пляс, щип-пляс  Joy

Агентката, те т'ва е то лИбоФ! -25 кила...

# 711
  • Мнения: 1
Да допълня изговореното за полезните хр.режими с нещо, което като че ли остава НЕизказано.... Значи, тактиката с 5-6 (или 7) хапвания на ден (денонощие) е добра и ефективна за засилване на метаболизма (ерго: повече изгорени калории и по-малко КГ) само ако тия хапвания се правят максимално равномерно! Оптималния интервал е 2.5-3 часа между хапванията.

Още - много е важно да се прави ЗАКУСКА, възможно най-рано! Вярно, че е известен проблем за трениращите сутрин (по-полезна тренировка е на гладно), но НЕ трябва да се закусва първом чак към 10-11 ч. (дори и без тренировка сутрин!), а към 6-7.... Защо, защото като наредите през 3 часа 5 хапвания от 7 часа нататъка - стигате до 19 часа.... А после? Спите.. ама и гладувате! А това скапва цялата система! Sad

Освен това - хапванията трябва да са и приблизително равни по калории.... Т.е. НЕ да имате закуска и втора закуска по 150 ккал, а после обяд от 700, после сл.обедна закуска и вечеря пак по 150 ккал.... ами да имате по 5 хранения по 250-300 ккал или 6 по 200-250 ккал. приблизително. Дори може и 7 по 200 ккал....Така имате хапвания в 07.00, 10.00, 12.30, 15.00, 18.00 и 21.00. Така имате само 4-5 часа "жив" глад нощем, да не говорим, че може да станете среднощно и да си хапнете спокойно 1/3 кофичка кис.мляко = 150 ккал, ку сте се изцедили много на вечерната тренировка...  Laughing

Понеже тук всички тренирате много, то във всякой случай ще сте с калориен дефицит в периода на активни тренировки, щото упражненията се смятат с отрицателни калории... Peace

# 712
  • Мнения: 11 479
Маями, какъв е проблемът да не се приема храна вечер? Аз не считам себе си за много тренираща и съм свикнала организма си да вечерям до 18:30, след това не се храня. Смятам, че така е нормално и здравословно, и не само аз, де, повечето диетолози препоръчват ранна вечеря.

# 713
  • Мнения: 8 163
Маями, аз вечеря не пропускам. Я пробвай да заспиш на гладен стомах. После пробвай на стомах, пълен с шепа топъл омлет със зеленчуци. Да видим кога ще спиш по-спокойно и пълноценно. И кога ще се събудиш спокоен и свеж, а не овълчил се от глад.

# 714
  • Мнения: 561
 Днес гордо завърших първата си седмица от програмата Ние не сме желета на Руми и мисля да я направя още няколко пъти, защото много ми хареса!

И една изненада за мен от днес: тази сутрин реших да се претегля покрай препоръката на Маями да го правим преди уикенда и какво да видя - минус 1 кг. Помня, че се теглих скоро, но не помнех от кога е разликата и като проверих - ами то от понеделник насам! Направо се  Shocked То по принцип не изглежда чак толкова шашкащо, но аз сигурно половин година се мъчих с едни 3 кг (а не е като да нямам какво да смъквам, определям се като втората или в най-добрия случай - третата фигура от картинката), а сега от около месец, откакто гледам горе-долу да спазвам принципите на Зоната ,съм -2 кг. Не че преди се хранех с по-различни неща, просто сега гледам да отбягвам бързите въглехидртати, за което и вие ме мотивирате  Hug и да хапвам по-често. Ако съм по-стриктна, сигурно и по-добри резултати ще имам, но и това е нещо  Party

# 715
  • Мнения: 32
трениращи мацки , кажете ми моля хр режим за сваляне на многото кг които имам , от 1 седм и аз тренирам колкото мога , по принцип от  този понеделник дето мина  съм на 90 ДД (пазила съм я също преди 2 г със страхотен резултат , макар и не точно както са и правилата ) , но не знам защо сега сякаш не искам да е 90 дд , не искам да ям бобови храни и сладки и тестени , незнам ... посъветвайте ме, какво е вашето мнение

# 716
  • Мнения: 32
мисля си също така и за НВХ или без определена диета , а с здравословни неща (като плодове, зеленчуци, млечни,месо, яйца, ядки и т.н)  ??? newsm78 newsm78 newsm78 объркана съм нещо  Embarassed

# 717
  • Мнения: 225
sofito Моят съвет е да не се придържаш към някаква диета, а просто да се храниш балансирано,здравословно и задоволително. Сега идва сезона на плодовете и зеленчуците и можеш да си хапваш спокойно и на корем. Спри тестените изделия, газирани напитки и всякакви боклучави и ненужни храни. Ограничи сладките неща до минимум (аз например си хапвам по малко шоколад през седмица, е понякога оцапвам положението, но гледам да не прекалявам).Пий много вода - това е много важно, а най-важното СПОРТ! Резултатите няма да закъснеят и колкото повече забелязваш промяната в себе си, толкова повече ще се надъхваш Hug

# 718
  • Мнения: 571
Софито, първо трябва да си отговориш на въпроса с какви храни сваляш и с кои се чувстваш добре.
Аз лично хапна ли плодове умирам от глад след час-два, ако ще едно кило да съм изяла. Без нещо протеиново немога. Заради това и избягвам 90 дневната Simple Smile
Другото с което не мога да се справя са количествата храна. Искам от всичко по много....
За мен вариант се оказа ВМ-НВХ, за някой е Зоната (която аз препоръчвам с две ръце) за други Дюкан с известни уговорки (позволения аспартам ми лази по нервите там), ефективните диети са много, но трябва да познаваш тялото си и нуждите му.  Peace

Аз имах ужасна седмица. Минах интервю и тест за курс по английски и вече влязла, когато всички места бяха заети, ми сервираха, че са ми объркали теста и трябва да взема един по-труден, за да си запазя мястото и ако не успея да го мина ще отпадна  ooooh!
Излишно е да казвам какво четене падна и дали ми беше до тренировки...
Взех го и вече всичко е наред, но стреса беше голям...

Отчитам един 30 минутен боди пъмп с от 9 до 23 кг. тежести. Обичайно го правя с тежести наполовина  Laughing Мога да си представя каква мускулна треска ще ме подгони по някое време...
Отивам да се чудя дали да потанцувам  зумба или да си избера друго кардио...

# 719
  • Мнения: 331
Е стига се отчитахте с по 2 часа и половина тренировки дневно, де, че се депресирам и демотивирам Joy Joy Joy. Аз това посмъртно не мога да постигна. То и ЕГН си има значение, че хич не е малко при мен, ха-ха. Но важното е, че не се предавам. Аз се отчитам със скромните 36 минути от тренировка 5 от БР на Джилиан и миене на прозорци и щори  Joy(бляк). 5 и 6 вече си личат като по-натоварващи, не знам като стигна до 9-10 дали изобщо ще се справям, ако рязко се повиши трудността newsm78. Дневното ми меню беше супер, докато не изядох няколко сухара с кашкавал в 11 часа вечерта. Е това е, отчетох се.

Общи условия

Активация на акаунт