Тренировки в домашния условия: Тема 31

  • 26 218
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 225
За днес: Cardio 1 от БР + Insanity Cardio Abs
Един час след тренировката хапнах рибка с царевица и червен боб(печено на фурна), после си викам ще се опна малко на дивана да изгледам едно филмче и като съм закъртилаааааа...  smile3524спах час и половина. Ужас! Сега пия кафе и обмислям една каланетика за после.  Hug Hug Hug

# 736
  • Мнения: 5 405
MissDreamy, абе ти да не пазиш моя режим.. яли сме почти едно и също  Joy
Мойта закуска беше 200гр кисело мляко, 2с.л. чия, 1с.л. ленено семе. Сложих и една ябълка, канела.
2-3 часа след това ядох един банан.
Броколи щях да си купя, но нямаше в магазина и се отказах. Ядох пилешко филе с голяма салата маруля, домат, краставица  Laughing
Сега ще пия зелен чай + джинджифил.
Още не знам какво ще тренирам след час-два, но утре и аз почивам  Laughing

Отивам да нагласям новата тема  Hug

# 737
  • Мнения: 1 809
 Привет!

Сутринта крачих по задачи и мога да го отчета като час и половина ходене. Сега пия кафе и ще правя някое кардио от Инсенити. С храната продължавам да съм добре.
И аз съм замислила да ям броколи днес  Grinning Ще си правя кюфтета , да видим какви ще ги сътворя. Ето рецептата : http://zdravoslovnohranene.com/kuftenca-ot-brokoli-s-parmezan/

 Hug

# 738
  • Мнения: 2 309
За днес: половин час кардио
Хапване: преди тренировка две сладки с извара, след това две палачинки с извара и мед.
За обяд: печен патладжан, домати и сирене.

Сутринта отчетох един кг надолу. Без да съм се стремила към отслабване. Откакто тренирам се чувствам много енергична и дейна.

# 739
  • UK
  • Мнения: 600
Мери, хехе, Party аз пък довечера ще хапвам пиле със салата моркови! Peace
А за следобеден снак съм си приготвила едно яйчице сварено!

Принципно не съм голям фен на броколите - но това готвих за малкото и нямаше как и аз намазах Mr. Green

# 740
  • Мнения: 5 405
Салата с моркови и краставици става страхотно вкусно! Моркови и ябълки също Heart Eyes

НОВАТА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт