Звездни компромати- 169

  • 56 731
  • 742
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 11 747
И на мен ми е чудно Джесика Симпсън кога ще ражда и още по- чудно ми е, че с Кейт Мидълтън са със съвсем малка разлика в месеците, но не и в коремите.

# 31
  • София
  • Мнения: 7 830
Джесика и Кейт са с много различни структури, нормално едната да е малко коремче, а другата- не.

Ким и Кортни с еднакви рокли.



# 32
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
И на мен ми е интересно коя е мацката до Джесика....много ми е позната newsm78

# 33
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Мацката до Джесика е Jessica Simpson's best friend CaCee Cobb.

# 34
  • Мнения: 2 453
Аз нещо не схващам май, защото не разбирам какво и е на Ким К., та буди такова отношение. Освен няколко неподходящи тоалета нищо фрапиращо не виждам. Задника го оставям на страна, неин си е и тя си е избрала да си го носи.

# 35
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 030
И за мен Ким е нормално  бременна за структурата си... още повече, че жената спортува, но си зависи и от гена.Не всички качват по 10кг освен във форума, където всички са манекенки и чудни Убавици Wink
И за Дж Симпсън имаше  Sick ,но жената отслабна... за разлика от други не толкова огромни дами


Хейдин и Кличко наистина са сгодени... потвърдила е пред някакво списание...

# 36
  • Мнения: 9 680
Аз нещо не схващам май, защото не разбирам какво и е на Ким К., та буди такова отношение.

Aз я харесвам. Прилича ми на ориенталска принцеса.  Laughing Тя е една от малкото, които са едновременно сочни и секси (а по принцип за мен по-секси е слабото тяло).
От друга страна ме кефи и как печели пари и слава от нищото и от всичкото.  Twisted Evil

А относно бременността й - ами съвсем нормално си изглежда. Просто "обикновено" бременна жена.

# 37
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
И аз съм учудена на коментарите за Ким. Да, големичка си е, но не е особено по-голяма, отколкото преди. Вчера специално се разрових за нейни снимки, да видя кое е толкова фрапиращото. И не видях нищо Rolling Eyes

Райън Гослинг
Фасбендер с приятелка, отново

# 38
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Та тя сияе  4470

# 39
# 40
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Къде пък ги видяхте всички тези " Sick " коментари относно Ким ?
Сладунка е, пухкава е, готина е бременна. Лично аз коментирах това, че е невъзможно да е 63кг. при положение, че само дупето и е 10, и гърдите още толкова сигурно Simple Smile
Доста е наляла като цяло, но това не значи, че не е готина бъдеща майка, мене ме кефи.
Aма без грим и неглиже не е никак секси/бременна или не/.  Mr. Green

# 41
  • Мнения: 3 710

Много интересни снимки.  bouquet
За първи път виждам Самара без грим. Сладка е, нищо че филмовия й образ ще ме ужасява форевър. Laughing

# 42
  • София
  • Мнения: 4 019
Майката на това момче Изабел Аджани ли е? Като го гледам такова нежно и синеоко...
http://www.people.com/people/gallery/0,,20688280,00.html#21304115
Da!

# 43
# 44
  • Мнения: 40
Звезди които ни напуснаха твърде рано
Ако ви се чете, под снимките има доста интересна информация.  Simple Smile
Джеймс Дийн е загинал едва на 23 години. Изумена съм.

Общи условия

Активация на акаунт