Звездни компромати- 169

  • 56 745
  • 742
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 1 216
Много ми харесва екс съпругата на Люси - Преслава. Преди време бях я видяла в един клип и даже питах кое е това момиче.  Ето песента на Мария, и тя не е лоша с Блатечки е клипа, а Преслава е тази, която слиза от лимузината.
http://www.youtube.com/watch?v=1WWzYBxAO3w
инджой Simple Smile

# 661
  • София
  • Мнения: 1 340
Жените в живота на Люси Иларионов

Всичките са толкова хубави, само Хоанг не ми е симпатична. Да не кажа, че ми е анти..
Той нямаше ли и връзка с една туркиня /забравих й името/, която загина в катастрофа и всъщност той оттам се стресирал и напълнял  Rolling Eyes

# 662
  • Мнения: 4 864
Да, май и с нея имаше.. Пишеш,че покрай жена си се е стресирал и на пълнял..

# 663
  • БГ
  • Мнения: 1 281
преди малко от фейсбука на Венета Райкова:"снощи от ЧРД на мъжа ми!!! аууу ама това първата снимка на Андрей и Надя ли еееее?? какъв съм папарак!!"
цък

# 664
  • Мнения: 1 216
Жените в живота на Люси Иларионов

Всичките са толкова хубави, само Хоанг не ми е симпатична. Да не кажа, че ми е анти..
Той нямаше ли и връзка с една туркиня /забравих й името/, която загина в катастрофа и всъщност той оттам се стресирал и напълнял  Rolling Eyes
Е, не, не - Рейхан беше тя, едно наистина младо момиче, дете. Не мисля, че Люси е имал нещо с нея. Имаха една известна песен, той е направо неузнаваем там
http://www.youtube.com/watch?v=xkGfQzKPwAc

# 665
  • Мнения: 2
Рейхан се казваше момичето, което загина в катастрофа и не знам да е имала връзка с Люси. Тогава заедно с нея е загинал и приятелят й.

# 666
  • София
  • Мнения: 23 126
преди малко от фейсбука на Венета Райкова:"снощи от ЧРД на мъжа ми!!! аууу ама това първата снимка на Андрей и Надя ли еееее?? какъв съм папарак!!"
цък
Голям папарак е тая кифла. Аз виждам просто една жена в гръб, изключвайки Иринка на Иван.
Абе тая Венета няма ли по-смислени неща, с които да се занимава.  ooooh!

# 667
  • Мнения: 4 120
 И аз помня, че Рейхан е била с приятеля си в колата. На този клип виждам Маргарита Будинова, не бях я виждала във фолк клип Simple Smile

# 668
  • Мнения: 1 216

Представям си как се оцъклила наша Венетка и наредила на детето да заляга, че да снима

# 669
  • София
  • Мнения: 1 340
преди малко от фейсбука на Венета Райкова:"снощи от ЧРД на мъжа ми!!! аууу ама това първата снимка на Андрей и Надя ли еееее?? какъв съм папарак!!"
цък

Страхотен улов Simple Smile

За Рейхан, съм знаела, че имат нещо общо, но явно е била песен само.

# 670
  • Мнения: 4 120
 Венета все по неприятна ми става с годините. Мернах последното и предаване, прескачайки каналите, певецът Крум разказва за болестта на майка си...момчето се държи и говори спокойно, онази ревнала...

# 671
  • Мнения: 2 655
Хубава си е Николета, ама нещо напоследък взе и тя да изтрещява  Shocked Толкова черна и с това бледо червило ми е като извънземно. Зализана и черно- бледа. Не е най- добрата комбинация. Тоалетчето и е, като за плажно парти. Предишния път беше със същото, ама в син сатен  newsm78 И кърпето на главата  Shocked

Близначките са по- добре от нея.

Чудя се, как Николета с това тоалетче е стигнала до заведението ? Или се облича там ? Спомням си като беше бременна, се появи през фувруари с голи рамене и отворени обувки, а навън се пукаше дърво и камък. Все пак навън си е 10-ина градуса, не е за толкова летни ансамбълчета.

# 672
  • Мнения: 1 318
Всичките са толкова хубави, само Хоанг не ми е симпатична. Да не кажа, че ми е анти..
Аз също никак не я харесвам. Адски ми е неприятна.

# 673
# 674
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Да честитим първородния син на Едуард Нортън!
Дано е талантлив и прекрасен като тати Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт