Успешно "олежани" бебета - тема 8

  • 15 395
  • 723
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 355
Женя Ив с купени пюрета ли пробваш,защото Мартин в началото направо се отвращаваше и плюеше готовите,та се налагаше и му правих 1-2 мес, домашните ги ядеше сладко сладко,а сега си ги прояде без проблем и купените
Явни свикна с вкуса на зеленчука вече

# 46
  • Мнения: 558

Белоснежке, спирай жълтъка. Според мен е рано така или иначе за него, но ти си знаеш де  Hug

Ами, аз не бях приритала много за него,смятах глутен да почвам Embarassed, ама педката каза да почваме жълтъка, заедно с месните пюрета и да редувам през ден. Сега ще го спра за известно време, пък после пак.

# 47
  • Мнения: 4 651
Жени, ако ще те упокои, че има и по- зле- ей ни на. На 10 месеца скоро и нищо не яде. Днес е на 5-6 лъжици пюре. Кашата сутринта дори не благоволи да я опита.

# 48
  • на земята
  • Мнения: 4 094
ЖЕНИ,доста е обрано защото има нова колекция,старата почти всичко беше без пари 5 лева блузки имаше,суичъри ,много са качествени,добре че беше сестра ми да ме светне,че аз съм голяма шматка не чета и не гледам,онзи ден взех още блузки,имаше останали за по големички,има готини кърпи за глава и шапки,доста изкупих  Joy иди разгледай..))) H&M,нищо няма за нашата възраст ,ужас,а в АНГЛИЯ има много неща,защо тук отварят вериги а не ги зареждат  newsm78    Ще прояде къде ще иде,пробвай да ги правиш,с малко масълце,така ме съветва педи ако не иска ..))))Аз ще правя ,но и ще купувам,да свикне и с купените имат повече витамини,калций и др. Не се притеснявайте ще проядът  Peace много нерви ама и това ще мине момичета  Hug ще видим при нас как кще е,уж сме ящни  newsm78

# 49
  • Мнения: 965
Деси, не се занимавай с кухни, ами си карай морето. Супи има май на няколко марки, разгледай някой добре зареден магазин, има и много пюрета за над 12 месечни. А и вие сте си напред в захранването, той ще яде всичко до тогава сигурно....

Женка, споко, не си сама  :hug

Дайте и някоя идея  за мъжкарите за кръщене

Мацки в бяло на пилон  hahaha


Нашите моми ще ви доведем, няма чужди да ви танцуват!!!

Лале, голям образ малката, ще я видя после и на снимка„„

Фусти https://docs.google.com/document/pub?id=1OWAWgel8Rv_v5i9KH4GhoaW … Mhl8D6a8nbbVcUOAU

# 50
  • Стара Загора
  • Мнения: 395
Ф-Деси с купени с домашни-какво ли не пробвах, имам огромно желание аз да и ги правя,да яде полезна и хубава храна.Чета като ненормална етикетите на пюретата,търся био,без захар и т.н и какво от това всичко заминава на боклука,с домашните същата работа  ooooh!
Ей Лаленце чак ме хвана яд за това намаление  Laughing
Фиксче  Hug хич не ми олеква съжалявам че и ти преминаваш през това,не знам за теб ама мен много ме мъчи,притеснявам се как въобще ще я караме така само на кърма и малко каши от време на време
 

# 51
  • Мнения: 576
Споко, познайте кой изяде следобедната каша. Сутринта въобще нямаше, а на обяд една лъжица пюре и много рев...

# 52
  • Мнения: 1 179
Привет момичета! След като ММ изкара вируса, зарази и мен, а сега и малчо е болен. Не можах да пиша, защото тия дни беше ужас, а лошото че го удари в ушите и така пищеше милото, че сърцето ми се скъса.  Sad

# 53
  • Мнения: 513
Привет момичета! След като ММ изкара вируса, зарази и мен, а сега и малчо е болен. Не можах да пиша, защото тия дни беше ужас, а лошото че го удари в ушите и така пищеше милото, че сърцето ми се скъса.  Sad

Бързичко да се оправяте, много е гадно, знам, на мен вече два пъти успяха да ми се разболеят за 7 месеца Sad
Качих няколко снимки на девойките с новия център, засега го харесват, ще видим докога ще трае ентусиазмът  Laughing

# 54
  • Мнения: 1 270
Много са сладки Божана и Кремито  Heart Eyes  Страшно лъчезарни. Пак да те питам какъв ти е фотоапарата, много хубави снимки прави /най-вече не им стават червени очите/
Аз се отказах от детски център, ще купувам бънджи-проходилка. Той центъра за 1 месец после и проходилка ще трябва, та направо така.
Аерка съчувствам ти, брат ми така като малък страдаше от уши. Дано вече ви отминат всякакви болежки.
Женя и кърмата ли не иска? Ще стане много фина мадама какви са тези диети от сега.
f_desi и аз така ще правя 2 в 1. Исках кръщенето да е на имения му ден, но се пада четвъртък. Иначе тоалета вече съм го намислила, но явно ще го сменям  hahaha
Дори докато го приспивах си избрах и новото тоалетче   Heart Eyes http://www.christeninggowns.com/Jonathan-3-Piece-Suit-s/91.htm
Иначе ако беще по-мъничък и това ми хареса -
Скрит текст:
 
ето още едно
Скрит текст:

# 55
  • Мнения: 558
Ивче, много са хубави в новия център сладуранките. Каква марка е, изглежда много хубав и ги кефи  Hug

Фусти, ние имаме бънджи-проходилка и точно това коментирахме одеве с ММ, че сега другото бънджи повече ги кефи, защото с лекота подскачат в него, а това, което е като проходилка му се иска много сила, за да се набере детето и да подскача на него. Иначе е много стабилно и също им харесва заради панела на мотор с много ефекти и светлини
Ето, такова е:
Скрит текст:

# 56
  • Мнения: 1 270
*Белоснежка* същото поръчах и аз. И какво сега няма да скача така ли  newsm78 Да взема едно и за вратата, но много ме е страх да не се откачи и да падне.

# 57
  • Мнения: 558
Щом си го поръчала вече, сама ще прецениш, като пристигне. Rolling Eyes Но, определено не могат да подскачат като в другите. Нашето е на стойка и пак добре си скачат, а Мария на Попи скачаше в захлас в тяхното на тавана. В това, с мотора, няма как да се получи този ефект.

# 58
  • Мнения: 965
Няма да се откачи, и аз ги гледах много подозрително в началото. А Сияна не скача още, но я люлея с такава сила, че ако щеше да се откача, вече да се е пльоснала.
Проходилки и центрове с функция бънджи нямат нищо общо с бънджитата за врата/таван.

# 59
  • Мнения: 2 211
*Белоснежка* същото поръчах и аз. И какво сега няма да скача така ли  newsm78 Да взема едно и за вратата, но много ме е страх да не се откачи и да падне.

Няма страшно, те са много стегнати и стабилни. И мен ме е страх и постоянно го проверявам, но не мърда изобщо. У нас нямаше подходяща каса, където да виси, затова свекър ми направи една планка, която закачи с едни огромни анкерни болтове на тавана. Мария го обожава.

Умирам за сън, хванах само последните постове. Утре ще ви дочета   love001

Общи условия

Активация на акаунт