ИНХУА Слим капсули за отслабване мнения!

  • 118 402
  • 57
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 5
Мнее няма как да е от глад...От начало като почнах хапчетата си ядях нормално...с хляб, със всичко. Но това сърцебиене беше само първите 4 дни от както ги пия. Напоследък съм на диетата със зелева супа и го няма сърцебиенето. Странно!

# 16
  • Мнения: 0
Здравейте момичета нова съм тук, днес се регистрирах но постоянно чета някоя тема ако ми потрябва за да си отговоря на въпроса Grinning Днес си закупих капсулите и чая на инхуа слим за първи път ги чух вчера Grinning , защото когато бях в аптеката с майка ми да купуваме там някакви лекарства и я помолих (майка ми) да попита за някакви таблетки или чай за отслабване първо ми дадоха там някакъв чай който не ми хареса , после те ми предложиха капсулите инхуа слиим и бяха на супер цена която им е редовната 8 и 30 лв и ми предложиха също кафето пак от вида на хапчетата и чаят. И така с майка ми , после се прибрахме и аз започнах веднага да търся информация за тези две неща ( кафето и капсулите инхуа слиим )като почнах да търся видях много негативни мнения за това кафе и се отказах да го взимам но още се чудя Grinning и попаднах на чая защото не ми бяха предложили и чая само капсулите и за тях видях добри, положителни мнения и днес си ги закупих само чаят и капсулите. Та въпросът ми е за капсулите и чаят инхуа слиим как да ги приемам и по колко пъти на ден така и не разбрах. Днес пих само на обяд две капсули половин час преди хранене и след половин час  преди да започна да се храня изпих 1 пакетче от чая инхуа слиим и сега вечерта преди вечеря ще изпия пак само едно пакетче от чая. Така можели да си продължа да ги приемам защото не искам нещо да объркам Simple Smile Аз от днес започнах и диета от вчера се подготвях бях цял ден на вода и оцет и само вода Simple Smile и днес сам шест ще ви покажа коя диета съм започнала Simple Smile ето я и нея: http://www.zdravni.com/dieti/2031-minus-10-kg-za-7-dni.html аз мисля че е точно за мен след като я свърша ще почина два дни като ще гледам да не прекалявам с яденето и после мисля да започна ето тази диета: http://www.zdravni.com/dieti/2005-vseki-den-minus-1-kg.html#comment-1792 ако искате изкажете мнение и за нея Simple Smile а след нея не знам дали ще имам време за почивка от предната диета ще започна ето тази диета сега ще ви е покажа и нея Simple Smile http://www.moetospisanie.com/index.php?option=com_content&vi … -16&Itemid=90 кажете ако искате какво мислите и за нея  Simple Smile знам сега какво ще кажете защо искам да отслабна толкова бързо? Еми, защото  вече не се понасям а и на края на месец август ще ходим при едни родинини и не сме се виждали от години и затова искам малко да се вталя. Предполагам че ще ме питате също за ръста , колко килограма съм и колко искам да отслабна ? ето сега ще ви кажа еми значи аз сега съм 1,70см висока и тежа 78-79 кг. горе-долу и искам да стана 55 мисля че това е идеалното тегло за ръста ми . Аз тези диети и хапчетата и чаят ще ги съчетавам с малко бягане и бързо ходене и също коремни преси Simple Smile . Май стана много дълго обяснението ми Simple Smile но исках да се изкажа максимално надявам се да получа хубави отговори . Благодаря предварително за отговорите и за тези който имаха нерви и търпение да изчетът това което съм написала . Благодаря още веднъж . И лека вечер Simple Smile

# 17
  • Мнения: 1
Здравей Vanq1996  добре дошла!
Моя съвет е да приемаш капсулите преди обяд по 1к. и преди вечеря 1 к. чая го пий веднъж дневно най добре сутрин. Тази диета която си харесала само ще ти навреди, по добре започни 90 дневната диета, гарантирам ти от нея бързо се отслабва и най-вече здравословно.  След-като си висока 1,70см идеалното тегло за теб е 60кг. а не 55кг.  Почни 90 дневната и ще видиш ефекта дори и без капсулите. Успех!  Hug

# 18
  • Мнения: 0
мерси за съвета и благодаря за посрещането вече почнах 90 диета и знам какви са резултатите преди година и половина свалих 10 килограма за месец и половина свалих седем после е спрях че ми омразна и не знам как сам свалила още три кг сега е почнах 90 диета от 04.08.2013 а капсулите и чаят ги пия от 03.08.2013 не знам колко съм свалила защото не знам до колко е верен кантара Simple Smile

# 19
  • Мнения: 3
Никога не бих  пила такова нещо. Защо не пробвате просто да тренирате и да се храните здравословно?

# 20
  • Мнения: 1
Никога не бих  пила такова нещо. Защо не пробвате просто да тренирате и да се храните здравословно?

Защото не всеки има време да тренира и не на всеки е проблема в движението. За здравословното хранене съм съгласна, но не всеки разбира количеството.

# 21
  • Мнения: 0
Здравейте! Започнах да приемам капсулите преди 3 дена и мога да кажа че се чувствам чудесно. Редовно посещавам wc и мога да кажа , че имат дори пикочогонно дийствие ,което е страхотно. Имам Хашимото и малко се притеснявам тъй като взимам L-Tiroks. Нямам сърцебиене, нито гадене. Надявам се да сваля някое килце - ако не ,поне ще си пречистя организма.

# 22
  • Мнения: 0
Хапчета за отслабване - buythermacuts.bg От две седмици пия тези хапчета и за сега съм свалила 9 кг.

# 23
  • Мнения: 0
Здравейте от 2 месеца съм на здравословно хранене и фитнес 6 пъти в седмицата и засега само -12 килограма,Искам да ви попитам за някоя добавка която ще ми забърза метаболизма,че имам да свалям още 30 килограма.

# 24
  • Мнения: 0
Пробвай с Инхуа. Но комбинирай чая с таблетките. В началото аз се отнесох с огромно недоверие ,защото бях пробвала какви ли не глупости . Имам проблеми с щитовидната жлеза и качих много. Ендокриноложката ми препоръча Инхуа таблетки - имала пациентки ,които свалили по 15 - 20 килограма. Започнах да го приемам и за 1 седмица свалих 2 килограма ,което е истинско събитие - преди с глад кантара не мърдаше. Четох във форумите , че повечето жени комбинират таблетките с чая и от втората седмица започнах и аз така. Утре правя 2 седмици и ми предстои мерене и много се надявам поне на още -2 килограма. Инече се чувствам добре пречиствам се и ми е много леко - и най - важното -убива ми глада изцяло. Успех на всички!

# 25
  • Мнения: 16
Здравейте момичета  Grinning За чая и хапчетата ИНХУА мога да кажа само хубави неща, но първо те не са чудодейни не сваляш главозамайващо. Пия чая от 4 години като напоследък го заменям с хапчетата по-удобни са за прием. Винаги ги комбинирам с хранителен режим или диета. Много помагат при хора с нарушена или забавена обмяна на веществата лично при мен е така. Ако ги съчетавате с физическа дейност (не е задължително тренировки) спомагат изгарянето на мазнините. С тях съм сваляла най-много до 5 кг за 10 дена, но съчетани със 30 минути спорт и режим на хранене (режим не гладуване). Идеята ми е че подпомагат организма във всичко, но ако просто ги пиете и си седите на компютъра без режим на хранене освен да запазите кг. за друго няма да ви помогнат. Подходящи са за празничните месеци когато не ставаме от масата и не искате да натрупате излишни кг, но пак зависи от количеството което изяждате. Никога за този периодq през който съм ги пила не съм имала страничен ефект освен, че първите дни не се излиза от WCto ама аз това не го имам за страничен проблем  Laughing
Не ги пийте прекалено, защото организма привиква и няма ефект. Правете почивки както е описано. Ако имате въпроси винаги може да ме попитате. Ще се питам да помогна  Wink

# 26
  • Мнения: 5
Момичета, днес си купих Инхуа капсули и понеже не вярвам в чудеса  Mr. Green реших да спазвам и все пак някакъв режим заедно с тях. Реших да не ям след 17;00 и да пия само вода (без някакви сокове, безалкохолни и т.н) Има ли някой който иска да прави това режимче с мен? Отслабването няма да е бързо, но поне ще е качествено и без вълчи глад Simple Smile))

# 27
  • Мнения: 0
пробвала съм ги но при мен поне нямаше ефект

# 28
  • Мнения: 8
Здравейте момичета, при мен ползването на Инхуа е единствения достъпен начин да се поддържам в някаква нормална форма.Изпила съм какво ли не, при това с неимоверна упоритост, докато не разбера, че и това не става....!
С редовната употреба на този продукт, мога да кажа, че се чувствам добре и не се притеснявам, ако например си позволя някой и друг  бавен въглехидрат в менюто.
С този продукт се свалят килограми, но е необходимо да сме по-упорити - нищо не се случва сега и веднага:)!

# 29
  • Мнения: 0
Здравейте! Аз пия по 3 капсули на ден - 2 капсули преди закуска и 1 преди вечеря и мисля, че при мен има ефект! Ям си каквото ми се яде, но гледам да е малко! Вече съм на 2-рата кутия, но всякаш процеса на сваляне на килограми се забавя...при вас как върви отслабването?  Confused

Общи условия

Активация на акаунт