ИНХУА Слим капсули за отслабване мнения!

  • 130 184
  • 53
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 013
Една диета, за да има ефект трябва да съдържа дневно 1000-1200 до 1400 калории. В нета има много калкулатори на калорийна стойност - виждате какво обичате да ядете - и си изчислявате калориите, като най-разпространеното разпределение е 50% въглехидрати, 30% протеини и 20% мазнини /да не се забравя, че 1 гр. мазнини са 7 калории, другите са по 4/.

Погрешно е да се смята, че хапчетата за отслабване, каквито и да са, независимо от рекламите, изгарят мазнини, свалят кг. и т.н. Е, има и бърнъри, но те са предимно при физическа натовареност.
Най-многото, което хапчетата могат да направят е да потиснат леко апетита, а другото си е воля /и малко работа с изчисленията/.

Колкото до тези конкретни хапчета - аз ги взимам повече от 2 г. - ефектът им е точно този - леко подтискат апетита и понякога, в зависимост от поетата храна - разхлабват стомаха. Но, аз вече съм привикнала към тях и трябва да взимам по 2, за да усетя подтискането. Никога не съм имала странични симптоми /вредни за здравето/.

# 46
  • Мнения: 19
Да добавя, че и аз съм ги приемала тези хапчета преди 5 години, и ми влияеха ужасно, газове, ходене до тоалетна прекалено често и нито един свален килограм.

# 47
  • София
  • Мнения: 681
Аз преди много години съм ги пила хапчетата.
Спомням си, че първата седмица след постоянно ходене до тоалетна дрехите ми бяха доста широки. Не бях свалила килограми, но от обиколките бях се "свила" доста, а тогава имах какво да "свивам" ахаха Simple Smile
След първата една седмица си спрях на едно място, ходенето до тоалетна продължаваше но нищо не свалях или свивах и така докато не ми свърши опаковката.

# 48
  • Мнения: 1
ЗДРАВЕЙТЕ КОЕ Е ПО ДОБРО ХАПЧЕТА ИЛИ ЧАЙ? newsm78

# 49
  • Мнения: 72
Мисля да комбинирам чай с хапчета....какво ще посъветвате?

# 50
  • Мнения: 15
Здравейте,

аз от 3 дни пия чая. Има силно разхлабващ ефект при мен. Апетита ми силно намаля. Ще споделя утре дали има резултати в килограмите.

# 51
  • Мнения: 125
Какво стана дами? Имат ли ефект,че мисля да ги копувам?

# 52
  • Мнения: 1
Капсулките цели ли се пият или само вътре съдържанието

# 53
  • Мнения: 3 324
Капсулките цели ли се пият или само вътре съдържанието
Съдържанието се смесва с английска сол! 🙄

Общи условия

Активация на акаунт