АПРИЛКИ 2013 - последна от 23-те теми и после всички в "РОДЕНИ"

  • 25 779
  • 731
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 34
Дано да е послушна.Моята пък е точно обратното,аз я усетих още октомври,а доки вика:Не е възможно!Да ама сега знаеш ли как се гонят за тонове..........охоооооооо,ела да ги видиш.
А за изпитите -дупе да ти е яко...... Joy

# 676
  • Мнения: 13
И аз да се присьединя кьм неспящите. Днес с майка ми направихме разходка 2 часа и половина, след това малко поспах следобед. Много е кротьк бебко цял ден, което малко ме притеснява. А така ме болят краката от вьтрешната страна не е истина. Явно бая се претоварих с разходката, но контракции няма, 3-4 стягания без болка и това е за тази вечер.
Мила поздравления за разходката. Но не се претоварвай много, за да не си докараш болки в кръста.
Зоничке, явно всяко си е различно  Simple Smile То за това ни е интересно.  Въпреки, че не бих изживяла още една бременност. Ах как бих искала и мъжете да раждат  Joy

# 677
  • Мнения: 34
the_witch ,всичко се забравя,не бъди толкова категорична!!!Ще видиш,че ще мине време и дори няма да си спомняш.......
v3ss1 ,може тялото ти да се подготвя щом те болят отвътре краката (бедрата,нали)
Аз имам стягания от около 2часа,но без болка,само стягане и шутове........ hahaha

# 678
  • Мнения: 13
Ще видим как ще де развият нещата, но за момента не искам и да чувам за 2 -ро. Може и на лигла да приличам, но нямаше ден в който да ми и добре през тези 9 месеца.
Оф, по тези телевизии няма нищо, а не си взех компа и направо ще лудна  #Cussing out 

# 679
  • Мнения: 34
Аз предлагам да се ориентираме към леглата вече,макар да не ми се спи хич..........Но корема ми е на камък,краката пак ми отекоха и кръста леко ме наболва (вероятно от неудобният стол)........Утре ни чака нов ден,изпълнен с очакване!Пожелавам ви лека и спокойна нощ (или това,което е останало от  нея)! smile3524

# 680
  • Мнения: 13
Лека   smile3524 и дано поспите. Аз си лижа, но сън не ме хваща  Sad Дано до сутринта подремна поне малко

# 681
  • Мнения: 1 350
добро утро, мацки
Simple Smile аз май съм била втора смяна  Mr. Green
като съм се събудила в 4 и половина, сума ти работа свърших домакинска  Crazy
най-странното, че не ми се спи сега хич.
тая нощ усещах на няколко пъти стягане на корема, без болки, досега нямах такива контракции.
ето и сега пак ми се стегна коремът.
трябва някаква схема да измисля за от понеделник, че ММ заминава  ooooh!
снощи писах и указания не един лист за който ще гледа Милица докато съм в родилното, живот и здраве, направо се притеснявам, че не съм я оставяла на никого за цял ден, много се обичаме и много обичам да си я гушкам  Heart Eyes
мамите с бебоците в другата тема ли сте вече всички, понаглеждайте ни от време на време и тук Simple Smile
хубав и спокоен неделен ден на всички ни и само добри новини!

# 682
  • Мнения: 4
А как тук сме никъде не сме се местили.
Да питам и тук, вашите бебоци спят ли през нощта? моят прави 4-5 часова пауза между храненията и се чудя дали му стига яденето, като през деня яде 50мл кърма на хранене, ако реша да му дам малко повече повърне малко (явно това, което е в повече). Чудя се дали след това прехранване дето му направихме на детето, сега пък да не гладува.

# 683
  • Мнения: 356
Dandeto, според мен, щом си спи през нощта и е спокоен, значи не е гладен. Ти с шише ли го храниш?
М/у другото ти нали в Шейново трябваше да раждаш? Ние бяхме там до 10ти, трябва да сме се засекли Peace

# 684
  • Мнения: 4
Dandeto, според мен, щом си спи през нощта и е спокоен, значи не е гладен. Ти с шише ли го храниш?
М/у другото ти нали в Шейново трябваше да раждаш? Ние бяхме там до 10ти, трябва да сме се засекли Peace
ами започнах от шише, защото имах много малко кърма и го дохранвах, а той лаком и съм го прехранила, цяла нощ ми беше повръщал на фонтан, водихме го до Шейново и се оказа, че е качил 300гр за 4 дни, от тогава се цедя да видя колко реално яде и дали да дохранвам. На 8 родих на 9 ме преместиха от интензивното, на 12 ни изписаха, засекли сме се сигурно.

# 685
  • Мнения: 330
Момичета, знам, че го писахте, но тапата едно прозрачно слузесто гадно ли е?

# 686
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
dandeto, а не мислиш ли да опиташ да го сложиш на гърда? Защото колкото по-голямо става бебето, толкова по-трудно се случва това.

# 687
  • Мнения: 1 350
dandeto, то поначало първите дни бебо си суче/яде по 20-25мл на хранене и му стига, 50 сега също е ок, дори и по-малко да яде, няма нищо.
аз не съм давала на Милица от шише кърма, може би в родилното един-два пъти да е яла от шише, после съм я кърмила на поискване и повярвай ми - никога не съм знаела колко изсуква, нито на контролно мерене сме ходили. щом е здрава, пълни пампите както трябва, аки е ок, не повръща и не си гризе ръцете от глад или да плаче, бебо е добре, а щом ти прави и големи паузи, май прехранваш вече или пък е достатъчно кърмата и му стига.
и аз съм на същото мнение като KayRenn да кърмиш бебо на гърдата и да не даваш шишета.
опитай да кърмиш от едната или от двете гърди, после се доизцеди колкото да не докараш мастит, ако има нещо останало. май при теб е по-добре да се водиш по бебо кога е гладен.

mary_ такова е и може да е съвсем малко розово, кафеникаво а бе "нестандартен" цвят за секрет.

# 688
  • Мнения: 16
Здравейте мами,бъдещи и настоящи,включвам се с новината,че на 15 в понеделник в 09:20 след планово секцио се появи нашата малка и нежна принцеса Никол. Hug 3110, 49 см.Аз се възстанових още на третия ден,всичко мина като по вода.Вече сме си вкъщи и се учим да се гледаме:).Желая на всички все още не родили, всичко да бъде наред!
Сега обаче имаме известен проблем с кърменето,което за моя изненада се оказа по трудно от раждането и възстановяването,но най-голямото ми желание да се справим и да потръгнат нещата.Та:На третия ден,след като ми я донесоха в стаята,засука веднага без проблем,изключихме на момента добавката.Кърмя я на около 2-2и 30 мин., тя така си иска.Едната гърда обаче не я харесва особено и много трудно засуква на нея.Гърдите ми се пълнят изключително бързо и стават камък с буци.Предната вечер вдигнах и температура малко.Слагам топли компреси,стискам на ръка,с помпа...мажа зърната,ужас е.Едната е с добре отпушени канали,но другата общо взето само тече,пръска само от единия канал...Моля за съвет,получих най-разнообразни и се чудя кое е правилно вече!

# 689
  • Мнения: 4
dandeto, а не мислиш ли да опиташ да го сложиш на гърда? Защото колкото по-голямо става бебето, толкова по-трудно се случва това.
слагам го и суче добре като съм с изкуствени зърна иначе му е трудно, май ми е плоско зърното, а като го издърпам с помпата става много голямо и не може да го захапе. днес до сега сукаше само от мен, но сега не успя да се нахрани, а стоя 1 час и на двете, та му додадох изцедената от предното сукане.

Общи условия

Активация на акаунт