АПРИЛКИ 2013 - последна от 23-те теми и после всички в "РОДЕНИ"

  • 25 780
  • 731
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 34
О,защо се хвърляш на секцио веднага,не бързай!!!Имаш още време,за разлика от мен.Незнам какво да реша,ако утре ми кажат да решавам дали да ме режат.........така не искам.......... ooooh!
Но важното е малката само да е добре.А как издържам.......ами не издържам,плача,нервна съм,не ям,не спя........ей такива неща!!! #Crazy

# 706
  • Мнения: 26
zonichka
Запази си малко и за след раждането.
Аз като ме изписаха от болницата два дни ми беше супер криво и гадно. исках да сме си само аз бебчо и таткото. Много му се радвах на бебчо, ама въпреки тва си плачех и аз не знам от какво.
Не вярвах в следродилната депресия, не знам дали беше и това де. Сега сме си супер.  Peace

# 707
  • Мнения: 34
Да,и аз съм чувала за нея и дори съм предупредила у дома,че ако съм лоша или нервна да не ми се сърдят,просто това ще са хормоните,не аз.......
Но притеснението сега е огромно,и като ви гледам бебоците,толкова малки и сладки............как да съм равнодушна?!

# 708
  • Мнения: 13
Честито на родилите мами   bouquet
И аз съм в депресия. Даже вече май искам да ме срежат и да се приключи #Cussing out до одеве съм плакала вече не издържам  Sad
От 1 час малката не е спряло да рита и да се опъва и ми притиска всички органи и не мога да си намеря място, дано скоро мирне, за да се опитам да подремна.
 Лека нощ на всички и дано утре сутрин да има добри новини около чакащите.

# 709
  • Мнения: 34
А на който не му се спи или преспи и му стане скучно,аз съм тук.Можем да си правим компания,както винаги!!!Целувам ви и ви прегръщам всички,които чакаме своите малки съкровища!!! Hug

# 710
  • Мнения: 0
Еовин честито бебенце  baloni baloni baloni да ви е живо и здраво!Поздравления и за името-ние също ще кръстим така(впрочем той ще си е кръстен на тати Simple Smile Simple Smile Simple Smile )

# 711
  • Мнения: 0
zonichka как си миличка ?Днес те мислех дали не си родила,но сега се прибрах и включих да видя.Утре ли си на преглед?

# 712
  • Мнения: 11
записче от мен...да не решите че съм родила  Laughing

# 713
  • Мнения: 34
zonichka как си миличка ?Днес те мислех дали не си родила,но сега се прибрах и включих да видя.Утре ли си на преглед?
Тук съм и съм емоционално изтощена.Да,утре съм на преглед и от сега корема ми е на топка!!!Дано всичко да е наред!

# 714
  • Мнения: 34
записче от мен...да не решите че съм родила  Laughing
И ти си навремила.Имаш ли признаци за раждане?Къде ще раждаш?

# 715
  • Shumen, Bulgaria
  • Мнения: 2
Здравейте, да се отчета и аз- на 18.04 се роди дъщеричката ни  Данира >
Пожелавам на всички ви такава радост!

# 716
  • Мнения: 34
Здравейте, да се отчета и аз- на 18.04 се роди дъщеричката ни  Данира >
Пожелавам на всички ви такава радост!
Честито!Жива и здрава да ви е!!!  bouquet

# 717
  • Мнения: 61
Ооох, как ми е мъка като чета мамите, които все още не са родили. Стискайте зъби, колкото и да е трудно.  Sad
Аз също на моменти изпадам в много тежки състояния. Откакто се завърнахме у дома, имах няколко кризи - рев, рев, рев!  Mr. Green И съм си доста нервна от пренатоварването. Но ще отмине  Simple Smile
Поздрави на всички и да се разхождате днес ! Сигурно вече ви е доооста трудно това занимание, но давайте зор на бобоците!!!  Hug

# 718
  • Мнения: 4
Здравейте, да се отчета и аз- на 18.04 се роди дъщеричката ни  Данира >
Пожелавам на всички ви такава радост!
Честито, да сте живи и здрави  Heart Eyes
Ео и ние бяхме много сухи целите, не само на ръцете от преносването е, с повечко мазане се оправя, ние сме почти готови вече

# 719
  • Мнения: 61
А, забравих да ви кажа  #2gunfire Върнахме се от болницата с тооооолкова червено дупе, в рани  Sad Явно постоянно е стояла наакана. Сега се мием постоянно, мажем с какви ли не кремчета, пудра слагам, постоянно я проверявам да не се е наакала, за да не преседява така... до вчера нямаше никакво подобрение, но от днес вече ми се струва, че има. Препоръчвам ви крема Bepanthen - http://www.bepanthen.co.uk/about-bepanthen/about-bepanthen.htm. Единствено след него имаме подобрение. Наистина успокоява кожата. Преди това я мазах с 3-4 други, но нито един не я успокои.
Във вторник ще дойде педиатърката, може пък да ни препоръча някаква медицинска козметика или Реванол, но не искам сама да предприемам нищо.

Общи условия

Активация на акаунт