След "Иффет" Дениз Чакър, Ибрахим Челиккол, нови проекти и "Мерхамет" Тема 18

  • 37 263
  • 754
  •   1
Отговори
# 15
# 16
# 17
  • Мнения: 9 541


Снимки от 8 епизод на Мерхамет:



Последна редакция: ср, 10 апр 2013, 14:34 от lia-martin

# 18
# 19
# 20
  • Мнения: 9 541








Снимките са подредени първо от 9-ти епизод, после от 8-ми, т.е. в обратен ред Wink  Joy Joy Joy, що ли пък всичко трябва да ни е наред? newsm78

# 21
  • Мнения: 9 541
7-ми епизод:















# 22
  • Мнения: 8 444
Здравейте момичета  Hug Hug Hug
Саше Hug темата е много хубава  smile3525
Мел Hug с леко закъснение Честит Рожден Ден на твоя син!Да ти е жив и здрав и само успехи да има в живота  smile3525 newsm51 smile3525 bdbaloni baloni
Лиа Hug мерси за снимките   bouquet
Аз още старата серия не съм гледала ,а дошло вече време за новата  smile3518.Но ще си наваксам тия дни  smile3521

# 23
# 24
  • Мнения: 371
Здравейте момичета  Hug

Мел, да ти е живо и здраво момчето  Hug

Бггърл, благодаря за новата тема   bouquet

Аз минавам само да кажа, че тази вечер няма да гледам епизода, няма да мога и да превеждам. Другата седмица цялата ( ако не и по-другата) няма да мога да влизам редовно във форума, няма да мога и да превеждам... много ми се насъбра, нямам нито физическа възможност, нито психическа!

Надявам се Лили или Али поне малко да превеждат  Wink

# 25
  • Мюнхен
  • Мнения: 280
Клю миличка не се притеснявай. Дори и другите момичета да ги няма, ние ще чакаме колкото трябва. Ще видя дали и аз ще мога да съм на линия, но ще се постарая. Ти се оправяй, учи и почивай. Филма няма да избяга.
Лиа ти как си? На линия ли си вечерта? Мерси за снимките.
Мел миличка мерси, че си се сетила за мен.  Hug Hug
Ени, Ели хубаво е да ви видя тук! 
Някой ще е на линия ли довечера?

# 26
  • Мнения: 9 541
Бг-гърл Hug, смятам да съм на линия. Позволих си да пиша на лични на Лили Hug, ако е свободна, да помогне, знам, че Али  Hug не обича да превежда в ефир. Иначе, ако и ти си на линия всичко ще разберем, няма страшно hahaha hahaha hahaha, ние нали и двете с турския сме на ти, като нищо ще сътворим нов сценарии Joy Joy Joy

На Клю Hug пожелавам да си почине от всичко и от всички и като влезе в темата, да е кукуряк  bouquet

Мисля, че тази вечер тази дама ще ни изпили нервичките Mr. Green



# 27
  • Мнения: 12 828


Здравейте милички!
Тук съм Саше, Ени, Лиа , Hug Hug Hug Hugдано ми върви канала.
Клю пожелавам ти да си починеш добре

# 28
# 29

Общи условия

Активация на акаунт