Имам ли въобще нормална овулация...

  • 2 560
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 229
ами 28 на 18 ден имах овулация следена от лекаря ми след стимулиране с клостилбегит и се надявам на чудо но дали....

# 16
  • Някъде там край морето
  • Мнения: 512
Suga Mama, 4 месеца са много малко време. Нека станат поне 9 и тогава тръгвайте по лекари. Разбираемо е да се взираш толкова много щом имаш познати с репродуктивен проблем, но така не си помагаш, още по-малко пък и на партньора.
ОТ опит ти казвам, че засичането на овулацията е трудно, но не значи че я няма. Аз самата 5 месеца се опитвах да засека, но не успявах. Реших, че няма такава и посетих гинеколога си за хормонални изследвания, пък то се оказа, че бебо вече бил на път. Пожелавам и на теб скоро да видиш двете черти, а дотогава - по-спокойно Simple Smile
girlche...Wink, освен да ти кажа да си направиш тест, друго не се сещам. Стискам палци за  EFP

# 17
  • Мнения: 229
Suga Mama, 4 месеца са много малко време. Нека станат поне 9 и тогава тръгвайте по лекари. Разбираемо е да се взираш толкова много щом имаш познати с репродуктивен проблем, но така не си помагаш, още по-малко пък и на партньора.
ОТ опит ти казвам, че засичането на овулацията е трудно, но не значи че я няма. Аз самата 5 месеца се опитвах да засека, но не успявах. Реших, че няма такава и посетих гинеколога си за хормонални изследвания, пък то се оказа, че бебо вече бил на път. Пожелавам и на теб скоро да видиш двете черти, а дотогава - по-спокойно Simple Smile
girlche...Wink, освен да ти кажа да си направиш тест, друго не се сещам. Стискам палци за  EFP
благодаря ще изчакам до утре и ще си направя един  Hug

# 18
  • Мнения: 178
Sarah Lou прегръщам те и благодаря за окуражаващите думи   bouquet

# 19
  • Мнения: 218
Здравейте, момичета! Чета ви от много време, но все не успявам да пиша. Ето, че вече се регистрирах. Имам проблеми със забременяването, реших да си взема тестове за овулация. Цикълът ми е 33 дни, следователно започнах от 16 ден. В момента приемам бромокриптин поради висок пролактин. Та..вече направих няколко теста. Според вас последния положителен ли е? Благодаря много, прекрасни момичета!

Общи условия

Активация на акаунт