Аватарно - велико любовна / Тема No 25

  • 18 769
  • 716
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 16 174
Скрит текст:
Винаги в същия ден-камион бута Ема и тя умира ooooh!


Плами предложи два филма.Писах за този ,с който се представи в играта.
Другият също е силен -"Изкуплението",пак по книга Peace

# 256
  • Мнения: 796
за "Винаги на същия ден " питах, благодаря Peace

# 257
  • Мнения: 3 408
la vida loca, дай боже всекиму такива раждания!  Simple Smile
Кати, гласувах и аз! Успех на сладурката!  Peace

Аз свалих малко снимки за играта, но нямам време сега да правя комбинации. От детската градина на каката много учтиво ме помолиха да им направя картички за Великденския базар.  Wink Надявам се днес да ги свърша и утре да се захвана с играта.

# 258
  • Мнения: 16 174
КАТИ-гласувах от два фейса-за по-сигурно Wink
Плами-много хубави филми препоръчваш-дай още някой Wink

# 259
  • Мнения: 14 917
КАТИ,гласувах и аз. Peace Успех!
Прочетох всичките истории,припомних си и моите раждания-първото тежко-с форцепс,второто -секцио,защото парен,каша духа,както са казали хората. Wink
За играта имам една комбинация,защото нямам време да правя повече.
Лока-страхотна си! Точно днес и аз си свалих тези снимки и щях да ги оразмерявам. Grinning

# 260
  • Мнения: 16 174
Еха, и аз днес си правих момиченцето с цигулката на дрешка-ми отива за оптимизация Joy Joy Joy

# 261
  • Мнения: 796
Лока-страхотна си! Точно днес и аз си свалих тези снимки и щях да ги оразмерявам. Grinning

може да сме в едни групи във фейса Laughing. Аз от там я свалих Simple Smile

# 262
  • Мнения: 16 174
А,сега де-това с момиченцето и цигулката не си спомням от къде е но е поне от два месеца и му се чудя ooooh!
Скрит текст:



# 263
  • Мнения: 14 917
Лока-страхотна си! Точно днес и аз си свалих тези снимки и щях да ги оразмерявам. Grinning

може да сме в едни групи във фейса Laughing. Аз от там я свалих Simple Smile
И аз от там.  Wink

# 264
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
Благодаря ви момичета  Hug

# 265
  • Мнения: 796
А,сега де-това с момиченцето и цигулката не си спомням от къде е но е поне от два месеца и му се чудя

ето ти и едни краци, ако решиш да го слагаш

Скрит текст:
фотографът е Андрю Лукас

# 266
  • Мнения: 16 174
Лока-в твоята дрешка си стои добре това дете Heart Eyes
Прибрах крачетата ,пък ще видим по-нататък къде ще го накичим Heart Eyes

# 267
  • Мнения: 110
Ла вида Лока, чак ти завидях. И аз имам една приятелка, която много бързо ражда и двата пъти. Защо и аз не съм от избраните.
Скрит текст:
Първия път от почването на контракциите до раждането минаха 23 часа, а втория път от изтичането на водите до раждането минаха 20 часа. Е верно, че не ме болеше много през цялото време, а само последните 2-3 часа, ама и по-бързо можеше да мине.  Crossing Arms

Кати, нещо не можах да се справя с гласуването, не мога да влезна изобщо в приложенията, ще се пробвам в понеделник от офисния компютър, ако не е късно.

Креми, много ти благодаря, търсих във Флибуста, че аз от там предимно си свалям книги на руски, ама не го търсих по фамилия , а по име и то Дейвид с Е, а не с Э.  Peace

Аз още нищо не съм търсила по темата. Ще видя дали изобщо ще се включа, ако имам време утре ще потърся нещичко.

# 268
  • Мнения: 2 201
КАТИ-гласувах от два фейса-за по-сигурно Wink
Плами-много хубави филми препоръчваш-дай още някой Wink
Не съм Плами, но като стана въпрос за романтични драми... Grinning Вчера гледах Sweet November. Е, някак си се сдържах да не плача или може би не ми подейства толкова силно, но е много хубав. Peace С Чарлийз Терон и Киану Рийвс е.

# 269
  • Мнения: 16 174
Да ,хубав е -гледала съм го Peace Беше отдавна-може да си го дръпна за припомняне Wink

Общи условия

Активация на акаунт