Kuzey Güney-Север - Юг ﻉ с участието на Къванч Татлъту - 73

  • 30 755
  • 753
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 413
Кралицата Hug, грешиш, не е от злоба отношението на Зейнеп! Кузей й нанесе съкрушителен удар по време на отсъствието й през лятната пауза. Дори и намек нямаше от негова страна, че ще направи този обрат.  Това едва ли лесно се забравя от който и да било влюбен. Да не говорим, че Зейнеп си има чувства, при това силно наранени. За мен нейното поведение до момента абсолютно кореспондира с това. Напълно предвидимо и разбираемо. А и не слезе на нивото на Дж да търси помощ за да бъде с Кузей. Каквото направи до тук, си го направи сама. Не получи и никакво обяснение от Кузей за този завой. Нали е така?  Така, че за мен той в това е виноват- хранеше надеждите й и накрая се изгаври с нея. Това не е Симай! Но и Зейнеп до момента не му  мъсти директно- ей това е разумен ход! Не искам по никакъв начин Кузей да разбира, че именно Зейнеп е дала координатите му на Дж. Той не заслужава Зейнеп! Това доведе и до развитието на ВНЛ в момента. Защо да нямаше начин Зейнеп да бъде "прескочена" за тази кауза?
 Гледам този филм не от голямото желание да се случи обричащата ги на обрати любов, а защото  семейните отношения в Текиноолу са по- важни за мен. Виждам как Сами се смачква с всяка серия. И то е знаем защо- децата му не се братя. Заслуга има и друг персонаж за това. Именно негова е заслугата до  къде може да стигне противопоставянето на братята от емоционална гледна точка.
Фенче,  Hugами негативните образи винаги са ми били по- интересни от посредствените.
Извинете, мисля, че предпочитате друг тип коментари в последно време...  bouquet

# 721
  • Мнения: 2 282
Ах, ах, Кузейка! Знам си, че няма да станеш тряпка. И да целуваш бившата годеница на брат ти.

# 722
  • Мнения: 1 413

Ах, ах, Кузейка! Знам си, че няма да станеш тряпка. И да целуваш бившата годеница на брат ти.

Е защо? Нека я нацелува, пък и друго да направи, време му е... но дали няма де чувства омърсен от самия себе си?!

# 723
  • Мнения: 2 282

Ах, ах, Кузейка! Знам си, че няма да станеш тряпка. И да целуваш бившата годеница на брат ти.

Е защо? Нека я нацелува, пък и друго да направи, време му е... но дали няма де чувства омърсен от самия себе си?!
Hug Права си, права си. Нека да я нацелува. И да се изстреля в пето измерение.

# 724
  • Мнения: 432
Аз също повече се интересувам от семейните отношения у Текиноолу, както и развоя на събитията в Синанерови.  Hug Не очаквам друг тип коментари, защото никога не съм заемала позиция - нито от стана на Зейнеп, нито от страна на Джемре. За това, което се случи лятото - Кузей помоли и двете да стоят далече от него, когато го видят на улицата да не го поздравяват дори. Тогава Зейнеп, в същия този миг, каза, че заминава. Когато се върна в квартала, доколкото си спомням каза, че почти не са се чували. Това за мен не е връзка. Говоря от момента, в който убиха Али нататък, преди това много ми харесваха като двойка.  Peace Може би Кузей трябваше да й каже очи в очи, че няма смисъл от това да са заедно, трябваше да бъде честен с нея ( да не кажа, че от самото начало трябваше да бъде честен с нея, но тук грешки имат и двамата, защото той не й каза за Джемре, пък тя виждаше любовта му към Джемре, но си затваряше очите ), но сега няма смисъл който и да било да се сърди. Минало! Било каквото било! Заставам зад Зейнеп в момента, в който си дръпна ръката от тази на Джемре, аз също бих го направила. Ако, обаче, е решила да помогне на Джемре, ако най-накрая си е казала майната му, той обича нея, ще се радвам да не е само уловка.  Кога отиде да каже на Джемре къде е Кузей - след като чу песента.  Peace Ако не искаше да помага, можеше да я среже, ако щете да й откаже учтиво, така ли е? Джемре й се обади, помоли я за помощ, Зейнеп прие. Това е!  Peace

# 725
  • Мнения: 432
Sami: Hello
Kuzey: Hello dad, how's it going?
Sami: Good, you?
Kuzey: Rushing around but what can I do? What you up to? Are you all ok?
Sami: All's well, nothing's wrong. I'm not going to ask where you are, your on the road I guess.
Kuzey: Today I went & controlled some shops & then I'm heading to Cuzya
Sami: Becareful
Kuzey: Iyi vallah, iyi vallah. How's Aynur & Cihan?
Sami: There ok, they say hello & send there love
Kuzey: Hello back, how's everyone else? there all ok arent they? nothing's wrong?
Sami: Everything's ok, nothing bad's been happening. How's your work going?
Kuzey: No problems here, like I said Ive been travelling, was in Kuyse then I'm heading to Trabazon. I'll stay there a night or two & then I'm going to Samsung. Not sure how long i'll stay there.
Sami: Son are you telling me all this so I can tell Cemre?
Kuzey: No, would I?
Sami: Kuzey are you having regrets?
Kuzey: Dad, all's well. I was telling you all this because I don't get to talk to you often & thought whilst we were talking i'd tell you everything.
Sami: Ok, don't drag it on
Kuzey: I was going to ask you, contact Guney & see what Burak wants, he called me & left a message but I dont wana call him so find out what he wants & let me know please.
Sami: Ok, Ok i'll ask Guney
Kuzey: I have to get on the bus now, there making announcements. I'm getting up. Look after yourselves.
Sami: Have a safe journey.

Aynur: How is he?
Sami: His ok, he send a big hello
Aynur: Thanks
Cihan: Now youve heard Kuzey's voice your all happy arent you?
Sami: Your cheeky, go on eat your dinner.

Източник: facebook Kuzey Guney

# 726
  • Мнения: 1 413
Кралицата Hug, искаш да кажеш, че Зейнеп е долна или не?
Не мисля, че си написала и една лоша дума срещу Дж, поправи ме ако греша! Значи си Джемрейка под неутрално прикритие. Много се радваш, когато Дж и Кузей си говорят или срещат, това не е неутрално! Желанието да бъдеш неутрален личи в изказа, при теб някакси не го виждам. Сори! Peace

Да си кажа и какво очаквам от следващата серия: Джемре и Кузей интимно! Това поне искам да се случи, пък дали ще е за добро или зло- няма значение! Peace

# 727
  • Мнения: 2 282
Кралицата Hug, искаш да кажеш, че Зейнеп е долна или не?
Не мисля, че си написала и една лоша дума срещу Дж, поправи ме ако греша! Значи си Джемрейка под неутрално прикритие. Много се радваш, когато Дж и Кузей си говорят или срещат, това не е неутрално! Желанието да бъдеш неутрален личи в изказа, при теб някакси не го виждам. Сори! Peace

Да си кажа и какво очаквам от следващата серия: Джемре и Кузей интимно! Това поне искам да се случи, пък дали ще е за добро или зло- няма значение! Peace

Hug Много са ми странни някои постове, които започват с уговорките за неутралитет. Като самото съдържание на постовете изобщо не е неутрално, ами силно тенденциозно. Неутралитетът е по-трудна работа отколкото да вземеш страна. Изисква обективност и безпристрастност.
Или пък другата категория постове, и двете не ги харесваме, ама пишем само срещу едната. За да са по-интересни и да не се причисляват към лагерите. Стоят малко над нещата.  И от високо гледат на обичайните крамоли в темата.

# 728
  • Мнения: 1 413
Нали, Дафне Hug! А ябълката на раздора е една единствена- Джемре, най- извисения и хиперболизиран образ!

# 729
  • Мнения: 2 282
Нали, Дафне Hug! А ябълката на раздора е една единствена- Джемре, най- извисения и хиперболизиран образ!
HugНе знам защо обаче в живота предпочитам да си имам работа със Зейнеп, отколкото с такава лъжкиня и лигла като Джемре.  Иначе, вече съм решила да стана Гюнейка. Разбирам го това момче и не мога да го намразя. Толкова е нещастен. Не мога да ритам такъв човек.

# 730
  • Мнения: 1 413
Нали, Дафне Hug! А ябълката на раздора е една единствена- Джемре, най- извисения и хиперболизиран образ!
HugНе знам защо обаче в живота предпочитам да си имам работа със Зейнеп, отколкото с такава лъжкиня като Джемре.  Иначе, вече съм решила да стана Гюнейка. Разбирам го това момче и не мога да го намразя. Толкова е нещастен. Не мога да ритам такъв човек.

HugДа не би да дойдеш и ти на мойта... Гюней няма аналог във филма!
 А Бура е уникален- прави най- добрата си роля! Ейвала   bouquet
А за Зейнеп- ами тя е социален тип, лесно се интегрира и иска да е наясно- без лъжи и недомлъвки! На тях обаче я научи Дж! Ейвала   bouquet

Последна редакция: пт, 12 апр 2013, 19:06 от shaane

# 731
  • Мнения: 2 282
Нали, Дафне Hug! А ябълката на раздора е една единствена- Джемре, най- извисения и хиперболизиран образ!
HugНе знам защо обаче в живота предпочитам да си имам работа със Зейнеп, отколкото с такава лъжкиня като Джемре.  Иначе, вече съм решила да стана Гюнейка. Разбирам го това момче и не мога да го намразя. Толкова е нещастен. Не мога да ритам такъв човек.

HugДа не би да дойдеш и ти на мойта... Гюней няма аналог във филма!
 А Бура е уникален- прави най- добрата си роля! Ейвала   bouquet

Hug Гюнейката си го харесвам от самото начало, и лошо за него не пиша. Не съм гледала още преводите, но наистина не разбирам това озлобление срещу този герой. И това ти изостря някакво чувство за справедливост. Какво толкова направи Г.. Всеки нормален мъж ще си намери любовница пред перспективата цял живот да е с една психически неуравн.и болна жена. В р.форум са впечатлени, че Бану не реагирала толкова на любовните похождения на Г., а на сделката с имотите. Това я е вбесило. Т.е. бизнес интересите, значи и тя не е кой знае колко влюбена в Г. За мен Г. се мрази от потребителите , защото ВНЛ-то няма да се случи  точно заради Г. К.обича брат си повече от Джемре.
Сега като разбере, че Г. е убил Ф.и го е спасил. ще му умрат съвсем мераците за Дж.

# 732
  • Мнения: 2 282
Поздрав за Гюнейките.

# 733
  • Мнения: 1 413
Благодаря, Дафне Hug!Само двете го харесваме май... Grinning
И да се допълня за Гюней- убедена съм, че знае повече за Синанерови отколкото те самите. Когато се вземе в ръце- тежко и горко на фамилията им. Не виждам по- умен от него в холдинга им. Като нищо може да ги срине и доведе до просешка тояга. А мисля, че Бану се засегна от истината, че Гюней признава, че живее с болна жена. А това е неоспорим факт.Точно той обаче я върна на този свят като се ожени за нея.

Последна редакция: пт, 12 апр 2013, 19:48 от shaane

# 734
  • Мнения: 0
Дафне,   bouquet Hug Шани,  bouquet  Hug ! Чудесни разсъждения, момичета! Много ми харесаха и ви благодаря от сърце за тях!

Общи условия

Активация на акаунт