The 4400 (сериал)

  • 12 407
  • 148
  •   2
Отговори
# 15
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Изгледах първите две серии и третата до половината, че нямах време. Най ми е интересно дали младежа с птичето ще излекува братовчед си...

# 16
  • София
  • Мнения: 74
Изгледах първите две серии и третата до половината, че нямах време. Най ми е интересно дали младежа с птичето ще излекува братовчед си...

Бе гледай с търпение и не питай Mr. Green

# 17
  • Мнения: 998
 Филмът наистина е страхотен, добре че попаднах на темата и разбрах за него. Току що изгледахме и последната 12та серия от сезон2 . Този брадясалия накрая Колиър ли беше? А имате ли имате представа кога лятото излизат новите епизоди, че нямам търпение!

# 18
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Този брадясалия накрая Колиър ли беше?
Да

# 19
  • Мнения: 71
А имате ли имате представа кога лятото излизат новите епизоди, че нямам търпение!
Renewed for a 3rd season of 13 episodes. Will return Summer 2006.
01/04 - Episode 3.01: Grown-up Isabelle is in Lily and Richard's suite studying volumes of an encyclopedia. She is now reading the U-V volume, which is rather impressive since she read all previous volumes in less than a day. Shawn tells Isabelle that he is somewhat freaked out of her being grown-up all of a sudden. It seems that most people are avoiding Isabelle because they simply don't understand her and what power she may hold. Shawn tries to get answers as to how the three men died in the woods when Lily, Richard, and Isabelle, where trying to escape.

so from what we saw in the last episode and this season premier a lot of focus will be towards isabelle should be interesting

"Since the dawn of our species man has been blessed with curiousity."

# 20
  • Мнения: 377
Изгледах първи и втори сезон за 2 дни, сега с нетърпение чакам трети.  Препоръчвам го на всеки, който не го и гледал.  Peace

# 21
  • Мнения: 37
А имате ли имате представа кога лятото излизат новите епизоди, че нямам търпение!
Renewed for a 3rd season of 13 episodes. Will return Summer 2006.
01/04 - Episode 3.01: Grown-up Isabelle is in Lily and Richard's suite studying volumes of an encyclopedia. She is now reading the U-V volume, which is rather impressive since she read all previous volumes in less than a day. Shawn tells Isabelle that he is somewhat freaked out of her being grown-up all of a sudden. It seems that most people are avoiding Isabelle because they simply don't understand her and what power she may hold. Shawn tries to get answers as to how the three men died in the woods when Lily, Richard, and Isabelle, where trying to escape.

so from what we saw in the last episode and this season premier a lot of focus will be towards isabelle should be interesting

"Since the dawn of our species man has been blessed with curiousity."

Добре, че прочетох темата. Изгледах фима за 3 дена и съм супер възхитен, и след това инфо още повече. Айде да идва лятото, че да видим Изабел какво мацка е станала. Дали сега след като спряха да бият инжекциите на 4400-те силите им ще станат по- силни. Дали Мая ще може да предсказва когато иска и то по - ясно и Шон да не се измаря като лекува...

# 22
  • Мнения: 998

А имате ли имате представа кога лятото излизат новите епизоди, че нямам търпение!
Renewed for a 3rd season of 13 episodes. Will return Summer 2006.
01/04 - Episode 3.01: Grown-up Isabelle is in Lily and Richard's suite studying volumes of an encyclopedia. She is now reading the U-V volume, which is rather impressive since she read all previous volumes in less than a day. Shawn tells Isabelle that he is somewhat freaked out of her being grown-up all of a sudden. It seems that most people are avoiding Isabelle because they simply don't understand her and what power she may hold. Shawn tries to get answers as to how the three men died in the woods when Lily, Richard, and Isabelle, where trying to escape.

so from what we saw in the last episode and this season premier a lot of focus will be towards isabelle should be interesting

"Since the dawn of our species man has been blessed with curiousity."

Много благодаря !  Heart Eyes  Ще чакам с нетърпение!

# 23
  • out of space
  • Мнения: 8 573
И аз го изгледах най-накрая целия! Любим персонаж ми е Шон, много ми харесва гласът му. Единствения, който не ми допада е онзи негър, все му забравям името...таткото на Изабел.

А музиката наистина е страхотна!!!

# 24
  • Мнения: 663
На мен пък той ми е много приятен Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 377
И на мен Ричард ми харесва, страхотно си играе ролята  Peace
А иначе любимци са ми Шон и Мая, а като почне трети сезон може и Изабел да везе в списъка Mr. Green

# 26
  • Мнения: 71
а като почне трети сезон може и Изабел да везе в списъка Mr. Green
На мен ми влезе веднага от последната сцена.

# 27
  • Мнения: 377
а като почне трети сезон може и Изабел да везе в списъка Mr. Green
На мен ми влезе веднага от последната сцена.

Е аз по-голи мадами не си падам, така че ще изчакам да я видя как ще си играе ролята.  Laughing

# 28
  • Мнения: 2 180
Моля за линк към саундтрака на 4400-много ми харесва.Аз съм вече на втори сезон бай дъ уей.  Laughing

# 29

Общи условия

Активация на акаунт