The 4400 (сериал)

  • 12 434
  • 148
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 180
Благодаря!  Hug  Party

# 31
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 922
А коя от всички е песента, с която започва всяка серия newsm78

# 32
  • Мнения: 71
Amanda Azbid - A Place In Time
(The shows theme song)

# 33
  • Мнения: 5 577
Тегля го тъкмо, и го подкарвам - ще се включа после с мнения.  Peace

# 34
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 922
Amanda Azbid - A Place In Time
(The shows theme song)

Благодарности!

# 35
  • In transit
  • Мнения: 11 889
Много добро сериалче. Гледах го преди 2 месеца, сега чакам 3 сезон, че 2-ри свърши много яко  Peace

# 36
  • Мнения: 2 040
Еййй хора, зарибихте ме и мен с този сериал ... Сега ще го изтегля да видя за кво иде реч  Grinning

# 37
  • Мнения: 5 577
Гледах първия епизод, хареса ми (не колкото Призън Бреик де).

Но продължавам натам.  Peace

# 38
  • Мнения: 2 180
А не ви ли се струва, че когато започва всяка серия и дават какво се е случило в предишните епизоди, дават кадри,които не сме виждали.Дали тези 12 серии от 2-ри сезон не са последователни и има други измежду тях?  newsm78

# 39
Тькмо изгледахме и последната серия-супер е филма.Ама 3 сезон много чакане ще падне

# 40
  • Мнения: 5 577
Гледах първия епизод, хареса ми (не колкото Призън Бреик де).

Но продължавам натам.  Peace
До четвърти епизод съм ... чакам да стане по-интересно.  Rolling Eyes

# 41
  • Мнения: 1 410
Аз започнах да го гледам, но нещо се разминават сериите от различните сайтове.  От къде мога да си сваля 2 сезон 2 еп., че от nine.cult.bg/tt не ми се отваряфайла. От датата свалям много бавно торентите.

# 42
  • Spain
  • Мнения: 3 750
http://ts.searching.com/search.asp?h=&query=4400&submit. … 6&submit.y=15 - пробваи тук тези

 а сега като заговорихме за музиката - някои може ли да ми каже нещо пове4е за тази Ivy (приспивната песен )Worry about you -  дали знаете някакъв албум , поне име ,или страница интернет или нещо ..от близо половин година (разбира се не ден и нощ )  Simple Smile търся накаква инфомация за тези изпълнители ..също и за Аманда  (изпълнителката на централната тема )
ама най ме разтапят HOObastang -  с the reason - но поне на тях албума им изтеглих Simple Smile
 и изобщо евала на този дето е подбирал песните в сериала .. 4есно казано много успешно е залепена  всяка

# 43
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 922
А не ви ли се струва, че когато започва всяка серия и дават какво се е случило в предишните епизоди, дават кадри,които не сме виждали.Дали тези 12 серии от 2-ри сезон не са последователни и има други измежду тях?  newsm78
Тази вечер започнах 2-ри сезон и в началото на първи епизод даваха кадри от 1-ви, които аз не съм гледала?
Дори си помислих, че 1-ви сезон е бил повече от 5 серии и това е причината, но явно не е така newsm78

Например къде в 1-ви сезон я има онази сцена при която Колиър пипа корема на Лили и му прилошава, после казва, че бебето му принадлеждало или нещо подобно...

# 44
  • Мнения: 37
Колиър пипа корема на Лили, точно преди Лили да избяга от лагера на 4400-те с мъжа си, защото разбира, че Колиър иска детето им. Така свършва 5-ти епизод. Аз не съм забелязал да има моменти, които не са давали преди това.

Общи условия

Активация на акаунт