Cashback сайтове: Extrabux, Mr.Rebates,Ebates и други. Пазарувайте с отстъпки!

  • 159 538
  • 923
  •   1
Отговори
# 60
  • Казанлък
  • Мнения: 903
Здравейте!
И аз да питам нещо...
Мога ли да пазарувам през акаунта на мъжа ми (в extrabux),но с моя акаунт в Алито?

Да,можеш.  Peace Няма никакво значение с какъв е-мейл влизаш към сайтове. Важното е да го правиш чрез кашбек сайт. Парите ще бъдат начислени на съответният акаунт в Extrabux. Но за по-сигурно,бих ползвала друг компютър все пак.  newsm78

# 61
  • Мнения: 170
Благодаря, valpan!
Да, друг компютър ще ползвам.

# 62
  • София
  • Мнения: 53
Здравейте, искам да попитам има ли сайт за Cashback от BuyInCoins?

# 63
  • Мнения: 17
Здравейте, видях реклама на topcashback  - покани приятел и спечели 12,50? Някой ползвал ли го е? Ако знаете подробности. Също така да ви питам ако се пазарува от ебаъ, дали има такъв сайт, за кредити? Благодаря ви предварително.  Hug

# 64
  • Казанлък
  • Мнения: 903
Здравейте, искам да попитам има ли сайт за Cashback от BuyInCoins?

За съжаление,няма такъв засега...  Cry

Също така да ви питам ако се пазарува от ебаъ, дали има такъв сайт, за кредити? Благодаря ви предварително.  Hug

Мисля,че ebay си има своя система за връщане и затова престана да връща проценти чрез кашбек сайтове.

# 65
  • Мнения: 1 285
някой има ли регистрация във този сайт http://www.topcashback.co.uk/ ?
ако има,моля за покана  Praynig  Hug

# 66
  • Ямбол
  • Мнения: 1 604
snow22 аз имам,но не знам как да пратя покана,не откривам линк.

# 67
  • София
  • Мнения: 6 094
Пазарувах през Топкешбек и вече имам малък кешбек. В момента е със статус Payable. Има ли някакъв срок, в който трябва да избера начина на плащане? Мога да изчакам да се натрупа по-голяма сума и тогава да поискам ваучър за Амазон?

# 68
  • Мнения: 182
Няма минимум натрупана сума за да генерирате ваучер за Амазон от Топкешбек. Може да отидете на Account Pay-outs от там да изтеглите цялата сума която е Payable или да изберете Split your pay-out by merchant откъдето може да си изтеглите част от сумата натрупана от които желате търговци. Може да се чака да се натрупа по-голяма сума и тогава да се изтегли. Към натрупаната сума ще ви добавят определен % бонус в зависимост от типа на акаунта ви при генериране на ваучера за Амазон. Вече генерираните ваучери се появяват в акаунта ви за около 24 часа и са валидни за 1 година. Може да се ползват от всеки акаунт ( може да се подаряват и ползват от всеки един акаунт регистриран в английския Амазон).

# 69
  • видин
  • Мнения: 358
Здравейте, моля някой знаещ да разясни каква е процедурата при пазаруване от Iherb.
Нещо не схванах защо трябва да се прави нов акаунт.
Благодаря

# 70
  • Бургас
  • Мнения: 366
Все още нямам постъпления в ПП акаунта от extrabux.com , някакъв минимум ли трябваше да има нещо явно пропускам  newsm78



Последна редакция: нд, 11 авг 2013, 17:06 от Мун

# 71
  • Ямбол
  • Мнения: 1 604
misi77 да,МИН. 10$

# 72
  • Бургас
  • Мнения: 366
Ясно, благодаря много, сега ще се понапъна още малко да напазарувам  Mr. Green

Последна редакция: нд, 11 авг 2013, 17:07 от Мун

# 73
  • Ямбол
  • Мнения: 1 604
misi77 хаха,то не е точно както си го представяш.
10$ натрупани и активни трябва да имаш,не чакащи,тоест ще мине доста време,да поръчаш,да си получиш пратките,да отбележиш получена доставка,да потвърдят,да преведат в баланса,чак тогава може да се теглят.

Последна редакция: нд, 11 авг 2013, 17:07 от Мун

# 74
  • София
  • Мнения: 561
И в тази връзка да попитам: получих няколко поръчки от Алито, потвърдих получаването им, но статуса в Extrabux си е все още Pending  and unconfirmed? Не би ли трябвало да стане само Pending?
И да текат след това тези 90 дни мисля че бяха, ако не бъркам. Да не би да трябва да направя нещо и в самия Extrabux?

Благодаря!   bouquet

Последна редакция: нд, 11 авг 2013, 17:07 от Мун

Общи условия

Активация на акаунт