Cashback сайтове: Extrabux, Mr.Rebates,Ebates и други. Пазарувайте с отстъпки!

  • 159 734
  • 923
  •   1
Отговори
# 690
  • Варна
  • Мнения: 283
Алибонус превеждат пари по банкови карти само в Русия и Украйна. Разглдайте хелпа, там всичко е описано, вкл. и удържаните такси при преводи по банкови карти. И новото, което виждам в хелпа се отнася до Пейпал, но не е активирана услугат
https://alibonus.com/help/sposoby_vyvodaа.

Услугата за пейпал вече е активирана. Можете да си превеждате пари освен в уебмани и в пейпал.

# 691
  • Мнения: 2
Здравейте! За aliexpress.com кой сайт е най-изгоден? Утре мисля да правя поръчки. До сега използвах extrabux.com, но искам да изпробвам нещо ново. Намерих този сайт http://www.cashbackholic.com/cashback-rebates-aliexpress.com.html и според него simplybestcoupons.com дават най-добър процент, пък и има бонус 5$. Другия сайт, за който се замислям е mrrebates.com, защото и те дават 5$ бонус и по-бързо ще достигна заветните 10$ за да мога да ги ползвам. Някой, ако знае нещо за тези сайтове или има опит с други, нека сподели?

# 692
  • Мнения: 272
Alibonus дават 10% кешбек. За повече информация, може да ми пишеш на лично съобщение. Ще Ви обясня как точно работи.
 

# 693
  • Мнения: 897
Здравейте! За aliexpress.com кой сайт е най-изгоден? Утре мисля да правя поръчки. До сега използвах extrabux.com, но искам да изпробвам нещо ново. Намерих този сайт http://www.cashbackholic.com/cashback-rebates-aliexpress.com.html и според него simplybestcoupons.com дават най-добър процент, пък и има бонус 5$. Другия сайт, за който се замислям е mrrebates.com, защото и те дават 5$ бонус и по-бързо ще достигна заветните 10$ за да мога да ги ползвам. Някой, ако знае нещо за тези сайтове или има опит с други, нека сподели?

Много пъти тук съм го хвалила: cashback.epn
Имам профили в най-големите кешбек сайтове, но този сайт отговаря най-точно на очакванията ми в тази област Peace

# 694
  • Мнения: 1 465
аз ползвам givingassistant - за алито дават 6% кешбак, без значение какъв оборот си направил, плащат всеки понеделник в Пейпал след като мине периода на изчакване /стандартно май е 60 дни след поръчката/, дават и $5 бонус ако се регистрираш през реферален линк

# 695
  • Мнения: 897
аз ползвам givingassistant - за алито дават 6% кешбак, без значение какъв оборот си направил, плащат всеки понеделник в Пейпал след като мине периода на изчакване /стандартно май е 60 дни след поръчката/, дават и $5 бонус ако се регистрираш през реферален линк

Всеки понеделник изплащат натрупаните ти пари, независимо колко си събрал и няма дадена сума, над която изплащат? Правилно ли съм разбрала

# 696
  • Мнения: 897
И да ви попитам ако прехвърля парите си в Web Money, от там мога ли да ги прехвърля в Master Card?

# 697
  • Мнения: 2
Аз се регистрирах чрез рефералния линк на колегата и получих $5 бонус. Изплащат седмично, ако имаш $5.99 (това е минимума). Направих поръчка, за която ще получа над долар от нея и така надхвърлям минимума и ще съм готов за изплащане. Изплащат с чек или чрез пейпал (за нас) - други варианти няма.

# 698
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
може ли линк за пазарувай.бг ? има ли такъв сайт за кеш бек ?

# 699
  • Бургас
  • Мнения: 2 080
При всички кешбек сайтове ли не може да се съчетава кешбека с друга отстътка/ваучер от самия сайт?

# 700
  • Мнения: 277
От няколко дни не ми отчита Кешбек нито в Топкешбек,нито в Куидко каква може да  е причината?С какъв адрес сте се регистрирали

# 701
  • Мнения: 1 465
При всички кешбек сайтове ли не може да се съчетава кешбека с друга отстътка/ваучер от самия сайт?

сайтът, който аз ползвам няма такова ограничение, даже в него за всеки онлайн магазин /gearbest,aliexpress и  т.н./ си има страница с кодове, които може да се ползват. Не знам при другите cashback как е. Съотвътно получавам кешбак на крайната ст-ст, намалена със съответния код за отстъпка.

# 702
  • Мнения: 272
Някой може ли да обясни как точно се тегли/използва кешбек, натрупан от Alibonus?
Гледам имат опция за PayPal, но не съм наясно как точно става и какви такси удържат. Кой е най-добрия вариант, че не искам да си давам директно данните от картата?

# 703
  • Варна
  • Мнения: 283
Някой може ли да обясни как точно се тегли/използва кешбек, натрупан от Alibonus?
Гледам имат опция за PayPal, но не съм наясно как точно става и какви такси удържат. Кой е най-добрия вариант, че не искам да си давам директно данните от картата?



От 35$ преведени в paypal сметка, влязоха 32,88. В webmoney от 50 влязоха 50, но после от WM не си спомням колко ми удържаха при плащане в Али.

# 704
  • София
  • Мнения: 564
Здравейте, по активно пазаруващите, дали знаят, когато се пазарува през мобилното приложение на Алиекспрес, където цените понякога са малко по-евтини, дали може да се ползва Алибонус за кешбак?

Защото когато е от сайта на компютъра изписва за кешбака, но през телефона на мобилното приложение не изписва кешбака от Алибонус?

Мерси предварително!

Общи условия

Активация на акаунт