"Японското чудо" - тема 23

  • 55 030
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 55
Групата отчита стабилни минуси! smile3501
След 4-ти ден още -0,200, общо 2,7кг.Ама снощи на вечеря прегреших с печени картофи на фурна.Днес си продължавам с менюто за 5-ти ден:З-кафе,О/ще бъде късен/-скумрия на скара+доман,В- спорт Mr. Green
paola2 , аз гриза зеленчука суров без никакви подправки.
Ice lady , това е задържана вода заради МЦ.Не се притеснявай, няма всеки ден да смъкваш по толкова LaughingЯбълката не я мисли, не е като мен картофки по никое време.Главоболието може да е по няколко причини:глад, ако не пиеш достатъчно вода, МЦ,липсата на сол в дневното меню.Увеличи водата и ако продължи главоболието си сложи малко сол в салатата.

# 46
  • Мнения: 522
И аз вчера бях с главоболие и като си помисля мина след като се навечерях. Явно е от диетата, защото аз по принцип рядко страдам от главоболие.

# 47
  • Мнения: 490
Да,най-вероятно е от диетата.Ще пия хапче,че едва ли ще издържа да мине от само себе си.Мен ме боли ниско отзад.Може и кръвното да ми е паднало.

# 48
  • Мнения: 14
Да се отчета след 2 ден - 2,200кг  newsm44 Снощи хапнах 100гр пражка шунка с половин домат, половин краставица и чаша кисело млеко .Да ви попитам, нали салатите не трябва да са овкусени, т.е. без сол, олио и оцет?
поздравления първо за добрия резултат, а за салатите някъде пише.че по желание може с лимон да се подправят,но аз лично освен първия ден не съм слагала през другото време.По време на диетата е забранена консумацията на сол.захар.безалкохолни напитки и алкохол. Успех от мен.

# 49
  • Мнения: 55
Добро утро, момичета!
След 5-ти ден общо -3кг.План-графикът е изпълнен 100%.С това приключвам чудото и продължавам с разделно хранене за задържане на теглото.
Успех на отслабващите Hug

# 50
  • Мнения: 1 855
Добро утро, момичета!
След 5-ти ден общо -3кг.План-графикът е изпълнен 100%.С това приключвам чудото и продължавам с разделно хранене за задържане на теглото.
Успех на отслабващите Hug
А ти от какви кг тръгна и само 3кг ли имаше да сваляш,че и аз се боря все с едни 3кг Rolling Eyes

# 51
  • Мнения: 55
Добро утро, момичета!
След 5-ти ден общо -3кг.План-графикът е изпълнен 100%.С това приключвам чудото и продължавам с разделно хранене за задържане на теглото.
Успех на отслабващите Hug
А ти от какви кг тръгна и само 3кг ли имаше да сваляш,че и аз се боря все с едни 3кг Rolling Eyes
От 61кг, ръст 166-167.През зимата поддържах 59-60кг.Повече не искам да отслабвам.

# 52
  • Мнения: 490
Аз пък се отказвам от диетата.Просто не мога да издържа.Два дена беше добре.Днес ми е третия.Сутринта както винаги се събудих с ужасно главоболие.Трябваше да ходим с детето до Мол-а.Седнахме в кафето и изведнъж ми стана адски зле,почнаха да ми треперят ръцете,сърцето ми се разтупа,направо щеше да изскочи,започнаха да ми се появяват черни кръгове пред очите,направо ужас.Бях с една приятелка и тя още като ме видя и ми вика ,че съм изглеждала супер зле ,с много изморен вид и с торбички под очите.Викам си: дотук с диетата,отидох до Била и си купих един черен шоколад,изядох половината и ми стана по-добре,спря да ми се вие свят и да ми тупти сърцето.Не знам,може би ми пада много кръвното или пък това не е моята диета.Спирам до тук,защото не искам да си представя ако се чувствам така през оставащите дни.Успех на всички които продължават.Ще търся друг начин да сваля омразните 5 килограма.

# 53
  • Мнения: 0
Значи мога ли вместо месо да ям сирене? Щото съм вегетарианка а много искам да я пробвам тази диета. А ако не може сирене, със какво мога да заместя месото?

# 54
  • Мнения: 899
Значи мога ли вместо месо да ям сирене? Щото съм вегетарианка а много искам да я пробвам тази диета. А ако не може сирене, със какво мога да заместя месото?
Мисля, че сиренето не замества напълно месото като състав, няма толкова белтъци, които не бива да липсват в никакъв случай в храната. А тази диета по принцип ми изглежда вариант на белтъчна - набляга се на яйца и месо = белтъчини. Но чак такъв компетент не съм да те посъветвам с каква белтъчна вегетарианска храна да го заместиш. Може би по-големи количества салата? Чувала съм, че соята е много белтъчна, но как да се приготвя не се сещам.

За себе си да кажа - 7-ми ден, 3 кг. Много съм доволна, защото тръгнах от 56 кг със стремеж към идеалните ми 50. Смятам да прекъсна за 2-3 седмици и после пак. Има още какво да се желае като погледна огледалото. Между другото и аз имах една сутрин с главоболие, отпадналост и повръщане, но и преди ми се е случвало, та не го свързах с диетата.
И пак да кажа - много лесна ми се видя. Глад не ме е тормозил почти, само втори и трети ден усетих, после свикнах с намалените количества храна. По-сложно ми беше да устоявам на вкусотиите наоколо.
Успех на всички, не се предавайте. Достатъчно кратко е "чудото", за да се издържи.

# 55
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 261
Привет на всички азиатки. Crazy
Имам 3 излишни килограма,които спешно трябва да сваля с японското чудо.Правила съм го преди много години и имаше добър ефект-успях да сваля,колкото ми трябваше.Най-трудно ще ми е да се лиша от биричката,която толкова обичам.. Blush Проблем с глада нямам,понеже съм на постоянен режим от няколко години насам и съм желязна в това отношение.Стартирам на 59кг. и мисля да карам до другия понеделник вкл. Въпросите ми са:
Никъде,никаква сол ли не е позволена? Каква шунка купувате/за конкретна марка питам/? Последно на 4-ти ден без 2-те яйца за вечеря ли се пази,че аз не си спомням вече какво е било тогава? Thinking

П.П. Ще давам всекидневен отчет. Peace

Последна редакция: нд, 21 апр 2013, 16:55 от Pupitka

# 56
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета. Имам въпрос- как се отразява диетата на кожата ? От кожен лекар знам,че прекомерната употреба на яйца може да доведе до появата на пъпки и други раздразнения, особено на по-мазни кожи. Благодаря ви предварително. Хубава седмица на всички  Hug

Последна редакция: пн, 22 апр 2013, 11:41 от babaveska

# 57
  • Мнения: 15
Здравейте на всички отслабващи,иаз се присъединявам към вас но от утре ,защото вече закусих една ябълка  Simple Smile
Диетата ми се вижда добре,като изключим деня в който се прескача вечерята  Rolling Eyes

# 58
  • Мнения: 603
Здравейте, записвам се и аз при вас, тежа 73 кг., 162 см.

# 59
  • Мнения: 15
Започвам от днес,тежа 70,5кг Simple Smile ,някой с мен от днес?

Общи условия

Активация на акаунт