"Японското чудо" - тема 23

  • 55 029
  • 740
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 14
paola2 да си призная не съм се теглила от неделя.тогава бях свалила 4.5 кг. не ме удовлетвори резултата след като не цях свалила нищо за 3 дни.но да си призная разликата е доста видима.Лицето ми направо се смъкна.изчезна досадната гуша.с корема и краката се боря.но и там съм смъкнала.по дрехите си личи доста.Дори днес да се похваля сложих една пола.която не бях обличала две години и която да подчертая не можех и през първата сед мица от диетата да облека.Какъв подробен отчет дадох само Simple Smile според мен диетата си струва.за пореден път да кажа.Момичета пийте много вода.като казвам много имам в предвид наистина много.аз пиех първите дни над три литра.помага в борбата с глада а и внимавайте да не се обезводните.Незнам колко от вас гледаха днес гала и др.Емилова.но жената каза нещо мн важно за захранването.макар и не за лечебен глад при нас важи също.не яжте солени неща.започтете в мин количества да вкл храните.тя каза.че ако 4 седмици се спазва това няма да се върнат кирограмити.Rosa 70 е мн права.че трябва мн да се внимава.Успех ви желая на всички и дано да сте удовлетворени и добре чувсващи се и изглеждащи след диетата.

# 31
  • Мнения: 55
Японски поздрав от мен!
След 3-ти ден още -0,500 общо 2,5кг.Предоволна съм!От план-графика остана половин килце, ама с подранилия вчера МЦ ще бъде трудно Laughing
Мисля да включа за закуска малка ябълка или портокал и суров зеленчук към обяда-домат, морков или краставица.Аз по време на цикъл винаги задържам килограми, поне да не съм толкова гладна Mr. Green
Хайде, момичета,на отчет!Още сте на диетата, нали?

# 32
  • Мнения: 522
Здравейте! Днес 2 ден съм -900гр. Мисля, че е супер, а и не почувствах никакъв глад през целия ден, което е по-важно за мен. Днес по план за вечеря - шунка, но дали мога да я сменя с пушено месо? Сутринта не хапнах сухар. Не мога да закусвам и това е...

# 33
  • Мнения: 55
Здравейте! Днес 2 ден съм -900гр. Мисля, че е супер, а и не почувствах никакъв глад през целия ден, което е по-важно за мен. Днес по план за вечеря - шунка, но дали мога да я сменя с пушено месо? Сутринта не хапнах сухар. Не мога да закусвам и това е...
Резултатът ти е супер!Пушеното месо мисля , че е солено.Виж съдържанието на сол на опаковката.То и шунката си е доста солена, така че ти си прецени.Аз днес вместо шунка ще ям извара.

# 34
  • Мнения: 490
Здравейте,стартирам и аз от днес.Сутринта като станах се претеглих.59.600 #Cussing out #Cussing out #Cussing outБожеее,колко съм дебела ,ужас.Надявам се да смъкна до 55кг.Засега не чувставам глад,макар че сутрин съм свикнала да закусвам.Може би е от нагласата.За обяд съм си приготвила 2 варени яйца.Стискайте ми палци.

# 35
  • Мнения: 522
Здравейте! Днес 2 ден съм -900гр. Мисля, че е супер, а и не почувствах никакъв глад през целия ден, което е по-важно за мен. Днес по план за вечеря - шунка, но дали мога да я сменя с пушено месо? Сутринта не хапнах сухар. Не мога да закусвам и това е...
Резултатът ти е супер!Пушеното месо мисля , че е солено.Виж съдържанието на сол на опаковката.То и шунката си е доста солена, така че ти си прецени.Аз днес вместо шунка ще ям извара.
Точно това си мислих. То едва ли има шунка или пушено месо без сол, а нали смисъла на диетата е да се намали употребата на сол до минимум  newsm78 Изварата не е вариант за мен- не обичам. Ще чета  опаковките и ще видим на какво ще се спра.

# 36
  • Мнения: 14
Здравейте! Днес 2 ден съм -900гр. Мисля, че е супер, а и не почувствах никакъв глад през целия ден, което е по-важно за мен. Днес по план за вечеря - шунка, но дали мога да я сменя с пушено месо? Сутринта не хапнах сухар. Не мога да закусвам и това е...
Резултатът ти е супер!Пушеното месо мисля , че е солено.Виж съдържанието на сол на опаковката.То и шунката си е доста солена, така че ти си прецени.Аз днес вместо шунка ще ям извара.
Точно това си мислих. То едва ли има шунка или пушено месо без сол, а нали смисъла на диетата е да се намали употребата на сол до минимум  newsm78 Изварата не е вариант за мен- не обичам. Ще чета  опаковките и ще видим на какво ще се спра.
Здравейте! Днес 2 ден съм -900гр. Мисля, че е супер, а и не почувствах никакъв глад през целия ден, което е по-важно за мен. Днес по план за вечеря - шунка, но дали мога да я сменя с пушено месо? Сутринта не хапнах сухар. Не мога да закусвам и това е...
Резултатът ти е супер!Пушеното месо мисля , че е солено.Виж съдържанието на сол на опаковката.То и шунката си е доста солена, така че ти си прецени.Аз днес вместо шунка ще ям извара.
Точно това си мислих. То едва ли има шунка или пушено месо без сол, а нали смисъла на диетата е да се намали употребата на сол до минимум  newsm78 Изварата не е вариант за мен- не обичам. Ще чета  опаковките и ще видим на какво ще се спра.
paola2  АКо можеш най-добре според мен е да хапваш чисто пилешко месо печено.Аз пробвах с пушено пуешко.но беше мн солено и ми ставаше след това зле на стомаха.

# 37
  • Мнения: 14
ето го и отчета от мен 14 ден -5кг. очаквах малко повече тъй като и повече имам за сваляне.но това е резултата в крайна сметка.Борбата с килограмите продължава.Успех момичета   bouquet

# 38
  • Мнения: 21
Притесняват ме голямото количество яйца в диетата. Има ли възможност там където са яйца да ги заменя с парче месо- пилешко ,риба със салата ?

# 39
  • Мнения: 55
markizzz , 5кг за 2 седмици е много добър резултат.Не си ги качила за толкова кратко време, нали LaughingВажно е да ги задържиш за известно/но не дълго/време и после да продължиш да смъкваш по малко.Успех Hug
rtyu , ако имаш проблеми с яйцата, по-добре не започвай точно тази диета.Щом обичаш месо и риба си избери някой протеинов режим/без Дюкан/ и пак ще има ефект.

# 40
  • Мнения: 899
Притесняват ме голямото количество яйца в диетата. Има ли възможност там където са яйца да ги заменя с парче месо- пилешко ,риба със салата ?

И на мен ми идват малко в повече количествата яйца. Днес ми е четвърти ден и имам по 2 наобед и вечер. Наобед си спестих едното, а увеличих другото - 3 моркова настъргани (вместо морковен сок), дори овкусени с малко зехтин и лимонов сок. Вечерта спестих и двете, ядох само зелена салата и шунка. От утре до края послушно ще си ги изяждам по схема.
Дотук съм свалила 2,2 кг - не е кой знае какво, но ги виждам по тялото и съм много доволна. Още повече ми харесва това, че никак не ми е трудно, вече глад почти не усещам. Та според мен диетката е приятна и ефикасна. Мъжа ми пък на 11-ти ден видимо се смъкна, но му е много тежко гладуването.

# 41
  • Мнения: 14
roza70  благодаря,те тези килца са ми спомен от бремеността и сега останаха най-трудните за сваляне.Сега дори не смея да посегна към храната.чувствам се добре и да си призная чак не ми се искаше да свършва диетата.

# 42
  • Мнения: 14
Притесняват ме голямото количество яйца в диетата. Има ли възможност там където са яйца да ги заменя с парче месо- пилешко ,риба със салата ?

И на мен ми идват малко в повече количествата яйца. Днес ми е четвърти ден и имам по 2 наобед и вечер. Наобед си спестих едното, а увеличих другото - 3 моркова настъргани (вместо морковен сок), дори овкусени с малко зехтин и лимонов сок. Вечерта спестих и двете, ядох само зелена салата и шунка. От утре до края послушно ще си ги изяждам по схема.
Дотук съм свалила 2,2 кг - не е кой знае какво, но ги виждам по тялото и съм много доволна. Още повече ми харесва това, че никак не ми е трудно, вече глад почти не усещам. Та според мен диетката е приятна и ефикасна. Мъжа ми пък на 11-ти де Simple Smileн видимо се смъкна, но му е много тежко гладуването.
според мен на този четвърти ден са му объркали количествата яйца.За вечеря не тр да има.4 яйца на ден не е добре за холестерола

# 43
  • Мнения: 522
Да се отчета след 2 ден - 2,200кг  newsm44 Снощи хапнах 100гр пражка шунка с половин домат, половин краставица и чаша кисело млеко .Да ви попитам, нали салатите не трябва да са овкусени, т.е. без сол, олио и оцет?

# 44
  • Мнения: 490
Да се отчета и аз и да се похваля newsm44.Ден втори-1.400.Обаче като се замисля,не е ли много? newsm78
Снощи трябваше да ям месо със салата.Понеже бях на работа до 19ч, а исках да вечерям по-рано мислех да си купя една пилешка пържола на скара.В близкото заведение за бързо хранене обаче имаше само шишчета,та си купих едно-пилешко.Изядох го към 18ч с един домат и една краставица.Обаче като се прибрах си направих един чай без захар и изядох половин ябълка.Тази сутрин даже си помислих,че няма да съм свалила нищо,защото на всичкото отгоре от снощи съм и в МЦ,но кантара отчете минус.Продължавам в същия дух.Обаче пък как ме боли главата тая сутрин,не е истина.Успех на всички с диетата и приятен ден.

Общи условия

Активация на акаунт