"Японското чудо" - тема 23

  • 55 027
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 55
Здравейте, япончета!
От утре се включвам за 1 седмица.Имам за смъкване 3 качени кг. през зимата и се надявам да ги ликвидирам с малко глад Mr. Green
Има ли други желаещи за компания?

# 16
  • Мнения: 55
След 1-ви ден  -1кг.
Май ще си отслабвам сама тази седмица Laughing

# 17
  • Мнения: 522
Здравейте! Включвам се и аз при вас, но от утре. Всичко ми е ясно по диетата, но да питам: мога ли да пия повече от 1 кафе на ден? При мен е задължително 2 кафета сутрин//едното в къщи като стана и другото на работа// и след това след обед още едно.... newsm78

# 18
  • Мнения: 55
Здравейте! Включвам се и аз при вас, но от утре. Всичко ми е ясно по диетата, но да питам: мога ли да пия повече от 1 кафе на ден? При мен е задължително 2 кафета сутрин//едното в къщи като стана и другото на работа// и след това след обед още едно.... newsm78
Може, но без захар,мляко и сметана.Аз също пия по 2-3кафета на ден Grinning
Ще те чакам утре, че ми е скучно да си пиша самичка.

# 19
  • Мнения: 522
Здравейте! Включвам се и аз при вас, но от утре. Всичко ми е ясно по диетата, но да питам: мога ли да пия повече от 1 кафе на ден? При мен е задължително 2 кафета сутрин//едното в къщи като стана и другото на работа// и след това след обед още едно.... newsm78
Може, но без захар,мляко и сметана.Аз също пия по 2-3кафета на ден Grinning
Ще те чакам утре, че ми е скучно да си пиша самичка.

Благодаря Роза70   bouquet Кафето го пия чисто без захар, така че няма проблем. Днес ще се премеря и изтегля и от утре я започвам. На работа цял ден не ям и мисля, че ще ми дойде добре тази диета. Но ще видим.... Laughing Миналата година правих 90 дневната. Добра е. Изкарах до 50 ден и свалих 12 кг, но ми беше ужасно това приготвяне от предния ден на храна и носене на работа.... пък и 3 на ден да се храня за мен беше неестествено.

# 20
  • Мнения: 14
roza70 и аз съм тук.на мен също ми е скучно да си пиша сама.заради това поразредих писането.Резултата е добър.даже много.На мен днес ми е 12 ден,засега се чувствам добре.но рибата май ще я ям за вечеря.защото уж свекърва ми ще ми прави изненада,ама аз гладника питах по-рано дали ще приготвя риба и отиде изненадата...корема ми направо е залепнал за гърба.нищо не съм хапнала днес,а и свикнах вече да хапвам по малко.дано само след това да нямам проблеми със стомаха...Успех момичета.диетата е добра и има резултат от гладуването и безкрайното ядене на яйца.

# 21
  • Мнения: 522
markizzz какви са ти резултатите след 12 ден?

# 22
  • Мнения: 899
Щом ви е скучно, да се включа и аз. Започнах от вчера, уж за морална подкрепа на мъжа ми, но имам едни излишни 5 кила, с които с най-голямо удоволствие бих се разделила. Всъщност не  килограмите ме вълнуват най-силно, а лесно ли си закопчавам дънките и как ми стоят. Следя и килцата де. На втория ден - 1,4 надолу. А мъжа ми за седмица свали 5 кг, по-важното е, че са точно от проблемната му част - шкембето  Simple Smile. Направи седмица пауза (яде всичко, и то доволно) и сега отново. Смятаме само седмица да диетуваме, повече ми се вижда нездравословно. След известна почивка може пак, зависи от ефекта.
Имам малко прегрешение - пия кафето с течна сметана, и то 2 пъти дневно.

# 23
  • Мнения: 0
 Simple Smile Здравейте,момичета ! Досега не съм писала,но чета доста Simple Smile И аз започнах от понеделник (15.04) и се надявам да издържа до края и най-важното да има ефект Simple Smile Ще се претегля след края на диетата и ще ви кажа резултата тогава.Успех на всички !! и МНООГО МИНУСИ,че идва лято.. Cry Cry

# 24
  • Мнения: 0
Здравейте! Много искам да почна тази диета, но съм вегетарианка. С какво мога да заместя месото? Имам много малко за сваляна. Висока съм 163см и тежа 52 килограма. Благодаря предварително!

# 25
  • Мнения: 55
Добро утро, японки!
След 2-ри ден още -1кг #CrazyЕй, до сега не ми се е случвало за 2дни 2кг.да разкарам.То,цяла водоноска съм била, явно, тия дни Joy
boriix3 , аз не съм вегетарианка, но шунката от 2 и 4ден и месото в 6 и 7 ден ще заменя с извара.
Снощи си легнах като гладно куче, въпреки че в 22ч.рових в хладилника , но не намерих нещо , което да ми хареса за ядене Laughing
Успех момичета!Трудничко е , но не и невъзможно. Hug

# 26
  • Мнения: 522
Добро утро! Започвам я диетката  Simple Smile На второто кафе съм вече и съм си взела две варени яйца на работа за обяд. Не обичам много яйца, та да видим дали ще я издържа  Confused

# 27
  • Мнения: 490
Здравейте,от утре се включвам и аз.Дълго мислих преди да я почна,но вече реших.Бях се спряла на 90-дневната,но първо ми се вижда много времето и второ:трябва постоянно да си готвя нещо,а ме мързи,честно казано.Имам един въпрос:след приключване на диетата дали бързо се връщат свалените килограми?
Оххх,дано да издържа.Имам да свалям около 5кг.Започвам активно да пиша в темата,за да имам подкрепа и стимул Simple Smile

# 28
  • Мнения: 55
Здравейте,от утре се включвам и аз.Дълго мислих преди да я почна,но вече реших.Бях се спряла на 90-дневната,но първо ми се вижда много времето и второ:трябва постоянно да си готвя нещо,а ме мързи,честно казано.Имам един въпрос:след приключване на диетата дали бързо се връщат свалените килограми?
Оххх,дано да издържа.Имам да свалям около 5кг.Започвам активно да пиша в темата,за да имам подкрепа и стимул Simple Smile
Килограми винаги се връщат, ако след приключване на диета се върнеш към старите хранителни навици, които са довели до качване на килца.Но с разделно хране, редовно следене на теглото и малко спорт, не би трябвало да има проблем/мое мнение/.
Аз съм фен на 90ДД.Миналата година благодарение на нея си реших проблемите с килограмите, създадох си добри и здравословни навици, включих спорта в живота си, но мисля, че за 5кг.не си струва да си на режим 3 месеца.

# 29
  • Мнения: 490
Абе почвам я утре,пък да става каквото ще.

Общи условия

Активация на акаунт