Борбата с рака - духовното оцеляване и физическото преодоляване - 34

  • 84 940
  • 728
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 074
Божеееееее, чуди се Хулиета защо не пишете, а то имало нова тема  newsm78
Уж си пия редовно хапчетата, май ще трябва да ида на доктор  Joy Joy Joy

# 16
  • София
  • Мнения: 81
Здравейте момичета,
закъснях да напиша за резултата от прегледа при д-р Марков, защото не усетих, че темата е заключена newsm78 Не видях, че е направена нова тема ooooh!
Говорих снощи с него и тази сутрин отидох в Онкото. Както за него е нормално, беше отишъл на превръзки. Прегледа ме и ми каза, че няма обективна причина за притеснение. Но ако предпочитам, в сряда да отида на преглед на ехограф. И сега, новият му адрес вместо "Допусчиев" на бул. Братя Миладинови
Бул. "П. Славейков" № 18 до болница "Пирогов" - всяка сряда от 15.30 ч. Телефонът на д-р Марков е непроменен!
ДНЕС ЛЕТЯХ! Изгладих прането на 4-ма мъже, с които живея /!!!!!/ и изпитах невероятно облекчение. Не зная колко ще продължи това, НО ДНЕС ЛЕТЯ!

Доста време се правех, че нищо ми няма, живеех като напълно здрав човек /е, с разни бабешки проблеми/, но бързо се приземих.

Желая на всички момичета много здраве, много усмивки, навън е пролет!
И МНОГО КЪСМЕТ!!!

# 17
  • София
  • Мнения: 81
Цитат
И аз се надявам на добри новини!
р.р. Ти с какъв вид операция беше?
- С НАЙ-ЕКЗОТИЧНАТА!

# 18
  • София
  • Мнения: 81
Цитат
Препоръчвам Военна болница. Имат страхотна техника и са много добри. Не чакайте.
Да попитам, въпреки че не е по темата-имам кутийка Xeloda-500mg със срок на годност до 11.2013. Ако на някой му трябва спешно-подарявам ги.
.

Не бях ходила във Военна болница повече от 20 години. Невероятна промяна. Скоро оперираха по-големият ми син - отстраниха жлъчката му с 21 камъчета. Невероятни условия, техника и великолепни лекари. В Онокологична клиника те не са по-лоши, дори леко се колебая, дали с такава диагноза като нашата не е за предпочитане Онко-болницата. Остава личният избор или най-малкото някакви препоръки по отношение на лекар-хирург.

# 19
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
..... И сега, новият му адрес вместо "Допусчиев" на бул. Братя Миладинови
Бул. "П. Славейков" № 18 до болница "Пирогов" - всяка сряда от 15.30 ч. Телефонът на д-р Марков е непроменен!


Благодаря за имфото Zara53  Hug Помолих модератор да коригира в първия пост  Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 81
Добро утро дами  food010
Тази сутрин получих по сл.електронна поща писмо от  Иванка Грозева - от Трявна с написани телефони и молба да й се обадя. Не познавам такъв човек, затова ако е някой от Вас във форума, да го направя...??!! Нали разбирате, че няма да се обадя на напълно непознат човек newsm78

# 21
  • София
  • Мнения: 3 484
Zara, радвам се, че  всичко е ОК и си спокойна вече!

При Марков съм ходила последно в 23- та поликлиника в Хаджи Димитър- преди 4 години...  ooooh!
Не мога да повярвям, че се отнасям толкова немърливо към себе си...

На всички пожелавам страхотна нова седмица... ще ни върви по вода!

# 22
  • Мнения: 4 864
И аз не съм разбрала, че има нова тема.

Аз съм много тъжна тези дни. От началото на годината до сега загубих трима познати от осмокракото. Не е нашето точно, но самият факт, че то е виновно някакси ме смачква.. Днес беше много тежко, защото бащата на най-близката ми приятелка си отиде. Милият много се мъчеше последните няколко месеца. Дано вече поне не чувства болка и те да се закрепят бързо.

Желая ви да сте много здрави!!

# 23
  • Мнения: 10
Много здраве и радости в новата тема  на всички!Не пиша много напоследък, че то няма и какво.Но си ви чета редовно.Минах годишния преглед с малко притеснение, ТМ от миналия  път от 15.5 , този път -23 .Знам че е в граници ,но мисля да пусна пак такъв след месец.И аз като Миленка нещо се вкарах в някакъв филм.
 Успешен ден на всички!

# 24
# 25
  • София
  • Мнения: 403
Днес си пуснах документи за пенсия. На който му предстои да кажа, че след 1997 г. не искат уп-та. Взимат данните от регистъра на НОИ. Учудващо бързо ми взеха нещата. Минималната пенсия е около 158 лв., дават около 30 лв. добавки за над 70 процента инвалидност.

# 26
  • Мнения: 4 864
Ами на мен ми искаха УП, че дори го носих, имаше някаква липсваща информация и после го поправиха и пак го носих. И мен бързо ме обслужиха. Чакам писмото и паричките в сметката Simple Smile  Аз подадох на 14.03, предполагам след Великден ще ме зарадват

# 27
  • Мнения: 10
Привет!Аз пак съм с молба да ми препоръчате добър ехографист онколог (за черен дроб) в София!Бях където бях наумила,но съм по-притеснена и тройно по-объркана от преди! Praynig

# 28
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 005
Привет!Аз пак съм с молба да ми препоръчате добър ехографист онколог (за черен дроб) в София!Бях където бях наумила,но съм по-притеснена и тройно по-объркана от преди! Praynig
За съжаление вече никой не мога да препоръчам Thinking Ти при Катерински ли ходи и какво те обърка?

# 29
  • София
  • Мнения: 403
На мен пък ми търсят три години последователен стаж преди 1997 г., а пък аз имам стаж само че с прекъсвания  ooooh!. В краен случай ще си остана на минимална пенсия. Нямам нерви вече да се разправям.

Общи условия

Активация на акаунт