ББ Кремове 4

  • 117 847
  • 761
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 498
И аз се включвам с питане за Natural Beige и  Honey Beige на Etude House. Чудя се кой от двата да взема. Но за сега моя фаворит е на THE FACE SHOP Face It Power Perfection BB Cream Natural Beige, разбира се розовия Skin79 и охлювения, но той за пролетта и зимата, че е по-светъл. Но аз по принцип съм доста светла и не ми пречи.

# 361
  • на кого му пука
  • Мнения: 919
Като му гледам суотчовете май и твоя фаворит сивее.Ще се залага на W13 явно.

# 362
  • Варна
  • Мнения: 280
ina.gg, и аз съм много светла. От Мишата ползвам 13, а за лятото 13, размесено с 21. Розовият Скин79 най-светлият ли е от тези които си ползвала?

# 363
  • Пловдив
  • Мнения: 468
Аз така и не успях да си намеря цвят.Със среден тен съм,не матова.Корейските все ми сивеят и белеят.Мисля да направя последен опит с един от тези двата,понеже предлагат повече разцветки.



Ако някой е пробвал може ли да сподели как са цветовете Natural Beige и Honey Beige.И евентуално ако някой знае кой от двата за каква кожа е.
Peace Тук съм споделяла. Много съм доволна  Heart Eyes

# 364
  • Мнения: 9
  Привет!
 Radost Nezemna , тъй като има много видове доста се чудих, взех решение- сбърках и така още веднъж. На всичкото отгоре си навзимах големи опаковки. После се запитах от какво точно имам нужда. С големите кафяви петна отстрани на очите като най-първа нужда беше слъцезащитата, на второ място избелването, също така имах нужда от озаряване, че толкова бях изнемощяла направо сиво жълтеникава ми беше кожата. Абсолют Тотал отговаря ня нуждите ми в реда, който изредих, защото примерно ориентала е серия с насочено действие срещу бръчки. Цветните им ББ-та са за младежка кожа. Като по начало всички имат стягащо действие, слънцезащита, избелване, но всеки има преоритет към даден проблем и кожа... и вече като се спреш на 2-3 вида и се чудиш кой ще е подходящ си поръчваш мостри и пробваш, така е най- сигурно. В предния пост забравих да пиша, че не случайно са разработили ето този продукт http://www.ebay.com/itm/270974391437?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&am … p3984.m1438.l2649  всяка вечер почиствам  ББ крема с тези балончета (мисла, че така им казваха тук във форума) Simple Smile
 

# 365
  • на кого му пука
  • Мнения: 919
Цитат на: случайна непозната link=topic=714805.msg26165230#msg26165230 .....
[/quote
Peace Тук съм споделяла. Много съм доволна  Heart Eyes

Rusalka,благодаря за мнението.Само още един въпрос.За какъв тип кожа е?

# 366
  • Мнения: 498
Розовия Skin79, тъй като нямам наличен в момента да го сравня с Power Perfection 2, мисля, че е с идея по-светъл. Но моята кожа е светла, с розов подтон и дори и да сивее са ми перфектни, ако сложа по-кафеникавите стоя като с маска, по-неестествено, тъй като съм и руса и трябва и врата да си намажа и т.н. Power Perfectiona e с по-висока слънцезащита от Skin79, което за лятото е Перфекшън  Mr. Green Сега както казах есента с охлювения, той е най-светъл и вместо Skinn79 исках да поръчам друго да пробвам, за това и питах дали Honey Biege и Natural Beige. Миша не съм ползвала никога. И сега като ги гледам май клоня към W13 и/или Missha Signature Wrinkle Filler BB Cream #23. Давайте съвети, моля

Последна редакция: ср, 18 сеп 2013, 09:58 от ina.gg

# 367
  • София
  • Мнения: 181
ina.gg, и аз съм много светла. От Мишата ползвам 13, а за лятото 13, размесено с 21. Розовият Скин79 най-светлият ли е от тези които си ползвала?
Розовият Скин 79 може да се сравни с Missha 21 по цвят. И за мен той е най-добрият ББ крем, който съм пробвала до сега и от следващия месец ще си го започвам отново, т.к. в момента ми е още светъл.

# 368
  • Пловдив
  • Мнения: 468
Цитат на: случайна непозната link=topic=714805.msg26165230#msg26165230 .....
[/quote
Peace Тук съм споделяла. Много съм доволна  Heart Eyes

Rusalka,благодаря за мнението.Само още един въпрос.За какъв тип кожа е?


Това е един от най-продаваните и най-харесваните продукти на Etude House.
Mога да кажа само добри неща за него: има средна към висока покривност, може да се натрупва на необходимите места и същевременно е лек като усещане.
Не го усещам мазен, но отново си мисля, че е по-подходящ за всякакъв тип кожа, но не и склонна към прекалено омазняване. 
Аз принципно завършвам гримът си, като фиксирам накрая с безцветната пудра на Ben Nay и не съм лъсвала дори през лятото. Но пък и крема не предлага матиращо действие.
Нанася се лесно, не стои на петна и не се събира в гънките.
Дано съм била полезна   bouquet

# 369
  • Мнения: 1 415
Защо така не мога да открия мостри на MISSHA M Perfect Cover BB Cream в ebay? Излизат ми само няколко резултата, нито един от който не е на Top Rated seller, а аз само на такива имам доверие Rolling Eyes
Ще ми обясни ли някой, моля, каква е разликата между тези двата:

http://www.ebay.com/itm/Missha-M-Perfect-Cover-B-B-Cream-N-23-SP … sh=item1c336ded2c

http://www.ebay.com/itm/MISSHA-M-Perfect-Cover-BB-Cream-23-50ml- … sh=item3f167d6a90

Този с помпичката същия ли е като съдържание, само че с помпичка Crazy

# 370
  • Мнения: 35
Ще ми обясни ли някой, моля, каква е разликата между тези двата:

http://www.ebay.com/itm/Missha-M-Perfect-Cover-B-B-Cream-N-23-SP … sh=item1c336ded2c

http://www.ebay.com/itm/MISSHA-M-Perfect-Cover-BB-Cream-23-50ml- … sh=item3f167d6a90

Този с помпичката същия ли е като съдържание, само че с помпичка Crazy

Да, еднакви са като съдържание, но са различни количества-20ml и 50ml. Peace

Последна редакция: чт, 19 сеп 2013, 07:52 от Paloma negra

# 371
  • на кого му пука
  • Мнения: 919
Rusalka,благодаря!

# 372
  • София
  • Мнения: 3 867
Здравейте!Някой ползвал ли е ББ крем на Ларош?Попадна ми мостра и останах възхитена.Преди време си купих на Гарние,но не ми хареса и го изхвърлих/за нищо не става.../.И още един въпрос:скин79 по интернет ли го поръчвате и колко излиза с доставката?АЗ писах за този:http://apteka.framar.bg/30029116/%D0%BB%D0%B0-%D1%80%D0%BE%D1%88 … -40-%D0%BC%D0%BB-

# 373
  • Мнения: 1 110
Здравейте!Някой ползвал ли е ББ крем на Ларош?Попадна ми мостра и останах възхитена.Преди време си купих на Гарние,но не ми хареса и го изхвърлих/за нищо не става.../.И още един въпрос:скин79 по интернет ли го поръчвате и колко излиза с доставката?АЗ писах за този:http://apteka.framar.bg/30029116/%D0%BB%D0%B0-%D1%80%D0%BE%D1%88 … -40-%D0%BC%D0%BB-

Аз го използвам в момента. За мен е идеален, някои момичета казват, че не е много покривен. Но, аз това търся лек ефект, а не маска на лицето. Кожата ми е по-светла, но по-тъмният вариант ми стои много добре. В аптеката ми дадоха мостри и на двата цвята, така бързо прецених кой е за мен Love

# 374
  • на кого му пука
  • Мнения: 919
Не ти ли оранжавее тъмния?

Общи условия

Активация на акаунт