Отговори
# 45
  • на брега на морето
  • Мнения: 2 480
Роксана, честито прохождане и на Ивката!  bouquet Hug
Аз пък четох, че докато не проходи няма смисъл да се купуват обувки. Щото нали трябва да му се мерят на крачето и то да е добре стъпало. Да са меки, с твърда пета, казват и тук. И колкото повече ходело босо детето в началото като проходи-толкова по-добре. Hug
Хоуп, мерси за изчерпателния отговор за прощъпулника, бях чела нещо подобно. Hug
Лека нощ! Hug

# 46
  • Мнения: 0
Добро утро Simple Smile
Много сте мили момичета благодаря ви за пожеланията  Hug Вчера получих предложение за брак и лятото ще имате булка в групата newsm44 newsm44 newsm44 Ние живеем на семейни начала с моя мъж , но вчера каза , че е решил да сложим край на това и иска да се оженим и дори да направим малка почерпка - сватба  smile3521 Много съм щастлива момичета призна си , че е и много натоварен на работа и затова е много напрегнат , но ще се поправи . Знам , че нещата не стават с магическа пръчка , но ще се стегна и аз Blush Лелееее ще облека бяла рокля и ще си имам малък шафер  Mr. Green Много , много ,  много съм щастлива  Heart Eyes И на всичкото отгоре снощи Чочко реши да ни остави на спокойствие и спа цяла нощ , а ние съответно не спахме  Mr. Green
Роксана честито прохождане на детенцето  Simple Smile
Аз вече купих буйки на Стоил и наблюдавам по - стабилно стъпва с тях Wink
После ще пиша пак , че ме викат приятен ден на всички  Grinning

# 47
  • Мнения: 61
Миленита, Честито и аз вчера навърших 32, явно сме астрални близначки Simple Smile

# 48
  • Мнения: 7 987
в4ера купих буйки без да ги пробвам 19ти ном. няма6е 18. Днес пробвах и взех 17,но тя ги събува

# 49
  • Мнения: 2 732
И аз взех едни обувки ,но като му ги обуя не иска да ходи с тях .Иначе -като е бос не мога да го спра .Според вас други ли да купувам Thinking.?

# 50
  • Варна
  • Мнения: 709
Обувките ги избирам да са естествена кожа. Стелката отвътре да е равна. Флекс подметка - да е много гъвкава. В този сезон сме с обувки навън. В къщи е бос - по чорапи. Зимата ходеше с едни китайски и турски има такива - чорап с кожа на стъпалото да не се хлъзга. Лятото моите винаги са боси. За батковците съм купувала летни сандали със затворени пръсти. Имаше едни много хубави на бенетон и фишър прайс в Хиполенд. Обаче май вече няма такъв избор. В момента сме с едни маратонки от баткото.

# 51
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Ивайла също стъпва по-добре боса, с обувките малко се спъва  Grinning, но ще свикне. Иначе съм и взела тези с ципчетата отдолу до горе, мисля, че са 18 номер.
Миленита, чудесна новина, пожелавам ви много щастие  Hug

# 52
  • Мнения: 57
Да не ви изпускам. То не, че пиша много, ама си ви чета.

Миленита81, честито! Пожелавам ти най-прекрасното изживяване!

Аз мисля да му взема слънцезащитен. Още не знам какъв.

Някой имал ли е реакция към жълтъка? Повръщане? Не съм убедена, че е от това, но...

Малкия много се поти в кошчето за кола. При Вас така ли е? Съвети? Какво да гледам на следващото, за да избегна този проблем?

Коментарите Ви за буйките, ми бяха много полезни. Благодаря!

Съжалявам, че е така разхвърляно.

# 53
  • Мнения: 7 987
И нашата се поти в кошчето за кола. Само главичката и се поди, дето се опира в кошчето.

# 54
  • Мнения: 115
Добро утро, момичета.
Потят се, защото материите са изкуствени. Проблемът се решава, като се застеле столчето с някаква естествена материя - тънка памучна пелена или нещо такова  Peace

# 55
  • Варна
  • Мнения: 241
Добро утро, има и специални летни калъфи, предназначени за столовете. Те предпазват от изпотяване, а същевременно предпазват и тапицерията на стола, но са си парички ...
http://kasida.bg/maxi-cosi-leten-kalyf-za-stolche-pearl-ice-cube-56-19069.html

# 56
  • Мнения: 7 987
Добро утро, има и специални летни калъфи, предназначени за столовете. Те предпазват от изпотяване, а същевременно предпазват и тапицерията на стола, но са си парички ...
http://kasida.bg/maxi-cosi-leten-kalyf-za-stolche-pearl-ice-cube-56-19069.html

Супер си. Нямаше да се сетя да търся.

# 57
  • Италия
  • Мнения: 490
Добро утро и от мен, момичета!  Hug

Аз най-накрая да се кротна малко пред компютъра  Party
Голям зор изкарах с Адриана  ooooh! Къде толкова настина, така и не разбрах  newsm78. Както сме почнали от преди 10 дни, още се точим с едни сополи, та е чудо! Педиатъра я остави цяла седмица на физиологичен разтвор и аспираторчето за нос. Да, ама не! Детето просто не можеше да се отпусне да се наспи - нито през нощта, нито слетобед. Накрая я заведох пак при педи, тръшнах се и заявих, че без нещо по-сериозно няма да си тръгна  Crossing Arms. Той изписа капки. Веднага започнах да ги капя в нослето. Същевременно прочетох листовката им и се изненадах - ми те са за деца над 3 години  Shocked. Та през нощта Адриана като се събуди, та като ревна...сменям й памперса и какво да видя - цялата в едни големи червени петна и по тях малки бели мехури  Sick. Свят ми се зави!!!...а същия ден не беше яла нищо нова и непознато.
Звъннахме веднага в болницата...обяснявам, какво се е случило, а доктора още по-изненадан от мен и казва, че капките не били подходящи за бебето. Е тъй де, ама нали педиатър ги е изписал?!
Както и да е, успокои се Адриана, заспа. Сутринта се събужда, весела, доволна. Събличам я, за да я измия и да видя как е положението - чудо!, петната изчезнали, като че изобщо не ги е имало  Shocked
Звъня на педи и обяснявам, той - "доведете я да я видя". Отиваме, а той - "не вярвам да е от капките", но ги смени. И така до днес още дърпам с аспираторчето чудесии от нослето, но вече положението е доста по-добре.
Към цялата картинка да прибавя и два зъба, които неистово напират...  Mr. Green

Миленита, много се радвам за теб!  Hug Помниш ли, като писах, че няма невъзможни неща? Важното е да вярваш в това, което искаш, мила. Бъдете много щастливи, но не забравяй, че нещата в семейството зависят основно от теб. Както ги организираш, така ще се случват.  Peace

# 58
  • Мнения: 18
мелинита честито   bouquet
браво на ивайла за първите стъпки и ние искаме много да ходим но още не може клатушка  Laughing
момичета да попитам има ли някой да взима млечна кухня доколкото знам при нас е след 10 месец а аз взех талон от една позната и я записах днес ще и е първото хранене от кухня

# 59
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
мелинита честито   bouquet
браво на ивайла за първите стъпки и ние искаме много да ходим но още не може клатушка  Laughing
момичета да попитам има ли някой да взима млечна кухня доколкото знам при нас е след 10 месец а аз взех талон от една позната и я записах днес ще и е първото хранене от кухня
Доста деца са записани на кухня, доколкото разбрах от другите мами - в някои градове има и група от 6-9м., но и при нас е след 10м. като правят компромис за 9 навършени месеца. И аз ако можех бих взела талон от някой, защото вече ми омръзна да и умувам разнообразни храни. На вас успех - дано да си ги хапва без проблем  Hug
Мирена, тежичко ви е било, дано се оправи вече детенце и да се успокоите  Hug
Хубав ден  Hug

Общи условия

Активация на акаунт