Отговори
# 840
  • Varna
  • Мнения: 264
Някой да е посещавал УЦ Валтор?   bouquet

Искам курс по руски,но май не е добра идея  с ваучерите...

# 841
  • Мнения: 4
И аз да споделя отрицателното отношение на автосервиз "FORMULA 3".
Отидох с ваучер за реглаж на преден мост, след като в друг сервиз ми бяха сменили лагери и накрайници. Тук без да сложат колата на стенда(а само с оглед) ми обясниха , че трябвало да ми сменят тампони и дълги накрайници, на космически цени.  Money Обясниха ми как в другия сервиз са ми взели парите и нищо не са направили. И как те във всичко са перфектни и не могат да качат колата на стенда и да я регулират без да сменят споменатите части.  Не пропуснаха да си маркират ваучера, без да са свършили нищо, но ми обясниха че те са прегледали колата и вината не е тяхна.
Естествено отидох в друг сервиз със стенд за реглаж, където ми казаха че всичко си е наред и си регулираха предницата без проблем.
Затова съветвам: Не ходете в автосервиз "FORMULA 3" и не купувайте ваучери за техни услуги!

# 842
  • Мнения: 1
Събота хапвахме тук и много ни допадна храната.Малко се забавиха някой от нещатата ,но ще ги посетим пак.

# 843
  • Мнения: 44
Момичета имам следния проблем, направих плащане по оферта към сайта Vipoferta с карта. Първия път ми даде грешка и дадох рефреш и направих още един път и каза, че е готово. След това влязох в секция ваучери и имам само един ваучер, ок. За всеки случай след това влязох в сметката си и видях, че парите са излязли два пъти. Обадих се на тези от Vipoferta и ми твърдят, че съм имала само едно плащане и един ваучер. Какво да ги правя сега, защото явно е че ме лъжат и са активирали само единия ми ваучер.

# 844
  • Мнения: 1 754
Прати им или занеси извлечение, където е отразено плащането. Настоявай.

# 845
  • Varna
  • Мнения: 264
Момичета,къдео станахте доволни от SHE лак?

# 846
  • Мнения: 2
ник0га не п0сещавайте   студио емоция ползвахме ваучер за гел лак п0 -зле не м0же да бъде един с един нокът няма еднакъв,нит0 кат0 дължина нит0 като дек0рация отврат и всичк0 т0ва 20 мин.
 

# 847
  • Мнения: 391
ник0га не п0сещавайте   студио емоция ползвахме ваучер за гел лак п0 -зле не м0же да бъде един с един нокът няма еднакъв,нит0 кат0 дължина нит0 като дек0рация отврат и всичк0 т0ва 20 мин.
 

Не искам да повярвам, че още съществуват тези. Мине малко време и някой изпищи от тях. А те си работят....

# 848
  • Мнения: 1 124
Купих ваучер за кукла Маша с "лилави дрешки" (така пише на ваучера). Пристигна с куриер кукла, с червена на бели точки дрешка. Обадих се на фирмата да ми я сменят. Те ми казаха да отида и да им занеса куклата и ще ми я сменят. Казах им, че грешката не е моя и те са длъжни за тяхна сметка да пратят правилната кукла по куриер и аз ще върна другата. Не мога и не искам да губя време да ходя до офиса на фирмата. Живея далече, а работното им време е много неудобно. Отказаха доста грубо. Обадих се в "групово" откъдето съм купила ваучер, а те ми обясниха, че били нещо като рекламна агенция и не носели отговорност за фирмите, които рекламират. Писах жалба до комисията за защита на потребителите, но още нямам (10 дни) отговор. Глас в пустиня. А куклата е за детенце, което си очаква Маша с лилави дрешки. Какво да правя?

# 849
  • Мнения: 502
Звъннете по телефона в КЗП да попитате има ли движение по жалбата ви. По принцип отговарят много бързо, аз три пъти съм пускала жалби и трите пъти реагираха моментално.

# 850
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Здравейте!

Тези дни съм много активна с ваучерите,купих за механа "Българи" ще ходим в неделя.
И днес си взех ваучер за Англ.език в Арт Академи ,някакви отзиви ?

# 851
  • Варна
  • Мнения: 381
Здравейте! Моля за отзиви за Beauty Studio Scream и по-конкретно за фотоепилация там. Имат доста изгодна оферта в Грабо в момента и се чудя дали да си взема ваучер...  newsm78
Скрит текст:

# 852
  • На ръба..
  • Мнения: 2 130
Някой има ли впечатления от Студио High Style Cosmetics относно тази оферта Подмладяване с Elastin Gel и Mesowave© Premium
Скрит текст:

# 853
  • Мнения: 237
Момичета,къдео станахте доволни от SHE лак?
салона е над Пикадили център-Charm STUDIO, добра и внимателна маикюристка. М0омичето работи бързо и красиво. Май ползва Bluesky newsm78. Иначе близко до патриарха е Амарант- супер впечатления.

# 854

Общи условия

Активация на акаунт